ANONSLAR

SEZGİN SARILI'NIN CENAZESİ

İLÇENİN HELVACILAR KÖYÜNDEN;

SATILMIŞ SARILI ’NIN OĞLU, POLİS MEMURU SEZGİN SARILI VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN HELVACILAR KÖYÜ SARIÖZLER MAHALLESİ CAMİSİNDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

HANIM BOZKURT 'UN CENAZESİ

İLÇENİN SOFULAR MAHALLESİNDEN,

RAMAZAN, AYŞE,  HİLMİYE, HÜKMİYE VE DURSUN’UN ANNELERİ, MERHUM ADİL BOZKURT ‘UN EŞİ HANIM BOZKURT VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 15:30 DA EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNUP İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP SOFULAR CAMİSİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA DEFNEDİLECEKTİR.

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

ABDURRAHMAN KOCAAĞA' NIN CENAZESİ

İLÇENİN VELİKÖYÜNDEN,

ASİYE VE MERHUM OSMAN KOCAAĞA’NIN OĞLU, ERHAN, İLKNUR VE AYGÜL‘ÜN BABALARI, RAMAZAN BOZKURT ‘UN KAYINPEDERİ, BETÜL, BERNA, BURAK, ARDA, AZRA VE ZEYNEP ‘İN DEDELERİ, FATMA KOCAAĞA‘NIN EŞİ, NAMI DEĞER ALAMAN ABDURRAHİM KOCAAĞA VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN VELİKÖYÜ CAMİSİNDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

OSMAN BİRİNCİ'NİN CENAZESİ

İLÇENİN PEHLİVANLAR MAHALLESİ’NDEN, MERHUM MURAT VE MERHUME HAVVA BİRİNCİ’NİN OĞLU, ESRA, TEMEL VE TAMER’İN BABALARI, AYŞE, MUAMMER VE ADNAN BİRİNCİ’NİN KARDEŞLERİ, DÖNER BİRİNCİ’NİN EŞİ, AKBANK’TAN EMEKLİ OSMAN BİRİNCİ VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 11.00’DE ÇAYCUMA DEVLET HASTANESİNDEN ALINIP, ZÜMRÜT SİTESİNDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNACAK VE PEHLİVANLAR SİTELER CAMİSİNDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

YILMAZ KANDEMİR'İN CENAZESİ

İLÇENİN PEHLİVANLAR MAHALLESİNDEN, BANU, BERNA, EBRU, DEMET, DİLEK, KIVANÇ, İNANÇ, SAVAŞ VE BARIŞ’IN BABALARI, AYTEN KANDEMİR’İN EŞİ, SEKA’DAN EMEKLİ YILMAZ KANDEMİR VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 11.00’DE, PEHLİVANLAR MAHALLESİ ÇUHADAR SOKAKTAKİ EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNACAK VE SALTUKOVA BELDESİNDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA AŞAĞIİHSANİYE KÖYÜ KIŞLA MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

HATİCE ÖZKUĞUM'UN CENAZESİ

İLÇENİN MUHARREMŞAH KÖYÜNDEN, KEMAL, İSMAİL VE EROL’UN KARDEŞLERİ, RAMAZAN ÖZKUĞUM’UN KIZI HATİCE ÖZKUĞUM VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA MUHARREMŞAH KÖYÜ AİLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

DİLEK ÇÖNTEK'İN CENAZESİ

İLÇENİN İSTASYON MAHALLESİNDEN, MERHUM NEVZAT VE ŞAZİMENT ÇÖNTEK’İN KIZI, FERDİ VE DİLBER’İN ABLALARI, CEVDET, CELAL, KADRİYE VE MEDİHA’NIN YEĞENLERİ, DİLEK ÇÖNTEK VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 11.30’DA, İSTASYON MAHALLESİ SEYRAN SOKAKTAKİ EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNACAK VE TORLAKLAR KÖYÜNDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

BELEDİYE BAŞKANLIĞI'NDAN

ÇAYCUMA BELEDİYESİ TÜRK HALK MÜZİĞİ TOPLULUĞUMUZ AYŞEN KÖKTÜRK YÖNETİMİNDE "08 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ"KONSERİ BU AKŞAM SAAT 20:00'DE ÇAYCUMA KÜLTÜR VE SANAT MERKEZİNDE VERİLECEKTİR.

KONSERİMİZ ÜCRETSİZ OLUP, TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR.

BELEDİYE BAŞKANLIĞI'NDAN

ALTERNATİF SPORLARI GELİŞTİRMEK AMACIYLA YAPTIĞIMIZ ÇALIŞMALAR KAPSAMINDA TAVLA TURNUVASI DÜZENLENMİŞTİR. BELEDİYEMİZ ALTIGEN BİNADAKİ MAHFEL MAHALLE EVİ'NDE,13 MART SALI GÜNÜ SAAT 18:00'DE BAŞLAYACAK TURNUVAYA KATILMAK İSTEYENLERİN, 12 MART'A KADAR BEYAZ BEYAZ MASA'YA KAYIT YAPTIRMASI GEREKTİRMEKTEDİR.

DUYURULUR.

BELEDİYE BAŞKANLIĞI'NDAN

08 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KUTLAMA ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA BUGÜN SAAT 14:00'DA BELEDİYE SİNEMASINDA KADINLARIMIZA ÜCRETSİZ SİNEMA GÖSTERİMİ YAPILACAKTIR.

TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR.

 

 

   Bülent KANTARCI

    BELEDİYE BAŞKANI
       

      Başkanın Mesajı
      Özgeçmiş
      
      

 
       Kent Rehberi
 
    Nöbetçi Eczaneler
       Kurum ve Kuruluşlar
       Hastaneler
       Gezi Alanları
       ...