ANONSLAR

BELEDİYE BAŞKANLIĞI'NDAN

08 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KUTLAMA ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA BUGÜN SAAT 14:00'DA BELEDİYE SİNEMASINDA KADINLARIMIZA ÜCRETSİZ SİNEMA GÖSTERİMİ YAPILACAKTIR.

TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR.

BAHATTİN KALEMBAŞI'NIN CENAZESİ

İLÇENİN ULUKÖY KÖYÜ’NDEN, MERHUM İZZET KALEMBAŞI’NIN OĞLU, ŞÖFÖRLER ODASI YÖNETİM KURULU ÜYESİ VE ULUKÖY MUHTARI İZZET KALEMBAŞI’NIN BABASI, İLÇEMİZ ESKİ ŞOFÖRLERİNDEN BAHATTİN KALEMBAŞI VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ULUKÖY CAMİİNDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ULUKÖY MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

ARİFE PERİHAN ATASOY'UN CENAZESİ

SALTUKOVA BELEDİYE BAŞKANI SAYIN ZERRİN GÜNEŞ, ARZU VE MAKBULENİN ANNELERİ, ÇAYCUMA ESNAFLARINDAN ALKAN KABUK VE LEVENT ÜNAL‘IN KAYINVALİDESİ; MERİÇ VE FIRAT GÜNEŞ‘İN ANNEANNELERİ, ÇAYCUMA İLÇE MİLLİ EĞİTİM ŞUBE MÜDÜRÜ BAYRAM GÜNEŞ ‘İN KAYINVALİDELERİ AFİFE PERİHAN ATASOY VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 12:00 DE DOĞANKENTTEKİ EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNDUKTAN SONRA ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP SALTUKOVA MERKEZ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AHMETLER MAHALLESİ AİLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

BAHRİYE ÇARŞANBA 'NIN CENAZESİ

İLÇENİN VELİOĞLU MAHALLESİNDEN;

GÜLCAN, TURHAN, YEZDAN, BÜLENT, VURAL, TUNCER VE YÜCEL’İN ANNELERİ, MERHUM MEHMET ÇARŞANBA’NIN EŞİ; BAHRİYE ÇARŞANBA VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN VELİOĞLU MAHALLESİ ÇARŞANBALIOĞLU CAMİNDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ÇARŞANBALIOĞLU MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

 

BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN

ÇAYCUMA BELEDİYESİ TÜRK HALK MÜZİĞİ TOPLULUĞUMUZ AYŞEN KÖKTÜRK YÖNETİMİNDE '' 8' MART  DÜNYA KADINLAR GÜNÜ  KONSERİ ''   08/03/2018  PERŞEMBE GÜNÜ SAAT:20,oo'DE ÇAYCUMA KÜLTÜR VE SANAT MERKEZİNDE VERİLECEKTİR.

KONSERİMİZ ÜCRETSİZ OLUP,TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR.

KAYIP/BULUNTU İLANI

POŞET İÇERSİNDE İLAÇLAR KAYBOLMUŞTUR.BULANIN BELEDİYEYE TESLİM ETMESİ RİCA OLUNUR.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BUGÜN BİR MİKTAR PARA DÜŞÜRÜLMÜŞTÜR.BULANIN BELEDİYEYE TESLİM ETMESİ RİCA OLUNUR.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

POŞET İÇİNDE,EL ÖRGÜSÜ HIRKA DÜŞÜRÜLMÜŞTÜR.BULANIN BELEDİYEYE TESLİM ETMESİ RİCA OLUNUR.

KAYMAKAMLIK MAKAMINDAN

BARBOROS KUTLUTAŞ ORTA OKULU KARDİNATÖRLÜĞÜNDE KAYMAKAMLIĞIMIZ, BELEDİYE BAŞKANLIĞI VE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNÜN DESTEKLERİYLE VALİMİZ SAYIN AHMET ÇINAR,ÜNLÜ SÖZ YAZARI VE ŞAİR SAYIN AHMET SELÇUK İLKAN 'IN KATILIMIYLA BUGÜN SAAT 15:30 'DA ÇAYCUMA KÜLTÜR VE SANAT MERKEZİNDE GERÇEKLEŞTİRİLECEK VE 10 GÜN SÜRECEK ÇAYCUMA KİTAP FUARI AÇILIŞIMIZA TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR.

HALİME KAFKAS 'IN CENAZESİ

İLÇENİN AHATLI KÖYÜ, GEMEÇLER MAHALLESİNDEN CELİL KAFKAS’IN EŞİ HALİME KAFKAS VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTAKİP GEMEÇLER MAHALLESİ CAMİSİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

ALİ ÜSTÜNKUL' UN CENAZESİ

İLÇENİN SOFULAR MAHALLESİNDEN HASAN,HAYDAR,HÜLYA,SEVDA VE LEYLA'NIN BABALARI FATMA ÜSTÜNKUL'UN EŞİ  ALİ ÜSTÜNKUL  VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SOFULAR MAHALLESİ, SARAÇLAR CAMİİNDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

İSMAİL HAKKI DURDU'NUN CENAZESİ

PERŞEMBE BELDESİNDEN HANIM DURDU VE MERHUM İSMAİL DURDU’NUN OĞLU, SONGÜL DURDU’NUN EŞİ, PERŞEMBE BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL İNAM ‘ IN DAMADI, CHP İLÇE YÖNETİM KURULU ÜYESİ, ESNAF VE SANATKÂRLAR ODASI YÖNETİM KURULU ÜYESİ, PERŞEMBE ESNAFLARINDAN İSMAİL HAKKI DURDU VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN PERŞEMBE BELDESİ MERKEZ CAMİNDE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜ İLE DUYURULUR.

 

 

   Bülent KANTARCI

    BELEDİYE BAŞKANI
       

      Başkanın Mesajı
      Özgeçmiş
      
      

 
       Kent Rehberi
 
    Nöbetçi Eczaneler
       Kurum ve Kuruluşlar
       Hastaneler
       Gezi Alanları
       ...