Birim Müdürlükleri


 

Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü:   Veysel ÖZKAN Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Bilgi İşlem Müdürü:   Engin ARSLAN Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Muhtarlık İşleri Müdür Vekili:   Mehmet KARAKAS Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Fen İşleri Müdür Vekili:   Merve YAŞAR Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
İmar ve Şehircilik Müdür Vekili:   Mehmet DADA Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
İtfaiye Müdürü:   Ferdi MADEN Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Makina İkmal Bakım ve Onarım Müdür Vekili:   Tanju YILDIZ Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Mali Hiz. Müdür Vekili-Başkan Yardımcısı (İdari):   Körpüş MISIRLI Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdür Vekili :   Musa MADEN Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Su ve Kanalizasyon Müdür Vekili (ÇASKİ):   Engin ARSLAN Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Temizlik İşleri Müdürü:   Sebahattin AKYÜZ Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Yazı İşleri Müdür Vekili:   Mürsel ÇOBAN Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Zabıta Müdürü:   Mürsel ÇOBAN Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

 

BELEDİYE ÖRGÜTLENME ŞEMASI