Belediyemizin her kademesinde görev yaptıktan sonra Yazı İşleri Müdürü olarak 23 yıllık hizmetini tamamlayan Özlem Kaydır, kendi isteği ile emekli oldu. Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı, muhasebe bürosu açarak yeni bir hayata başlayan Özlem Kaydır’a hizmetleri nedeniyle bir teşekkür belgesi sunarken, kişisel sosyal medya adresinden şu mesajı paylaştı:
 
Bir veda...
Çaycuma Belediyesinin en önemli konumunda görev yapan değerli arkadaşımızı uğurluyoruz.
Deyim yerindeyse o bir kurmaydı. Yaptığımız bütün devrim gibi çalışmaların altyapısında onun engin birikimi vardı. Mevzuatı onun kadar yakından takip eden çok az bulunur gerçekten.
Yedi yıla çok ama çok iş sığdırdık. Kendisinden son derece yararlandım.
Sakin kişiliğinin yöneticilik başarısında önemli bir yeri olduğunu biliyorum.
Çaycuma Belediyesini hep birlikte çok ileri düzeye taşıdık.
Belediyemiz çoğu Belediyede olmayan dijital ve fiziki arşive kavuşturuldu. Kurduğumuz Beyaz Masa da Özlem beyin yönetiminde büyük başarı kazandı.
Yaşamının en verimli zamanında cesur bir kararla kendi işini kurmayı seçti. Mali müşavirlik Alanında çok başarılı olacağından da hiç kuşku duymuyorum.
Bıraktığı yer kısa vadede doldurulamaz.
Mamafih, kendisinin de sık sık tekrarladığı gibi hep birlikte olmaya devam edeceğiz.
Çaycuma evladı olmanın gereğini bugüne kadar layıkıyla yerine getirdiği gibi bundan sonra da belki daha da iyi yerine getirecektir.
Fotoğrafta görüldüğü gibi arkasında Çaycuma Belediyesi hep var olacaktır. Bu akşam veda konuşmamda ifade ettiğim gibi, Belediyemizin yönetimine önümüzdeki yıllarda seçimle gelerek, hizmetini başka bir şapka ile sürdürmesini çok isterim ve beklerim. İnsanlar kolay yetişmiyor.
...
Klasik olduğu üzere, yeni yaşamının Özlem Kaydır ve ailesine sağlık ve mutluluk getirmesini dilerim...
 


 

PAYLAŞ


 


 

 

 

 

   Bülent KANTARCI

    BELEDİYE BAŞKANI
       

      Başkanın Mesajı
      Özgeçmiş
      
      

 
       Kent Rehberi
 
    Nöbetçi Eczaneler
       Kurum ve Kuruluşlar
       Hastaneler
       Gezi Alanları
       ...