Belediye THM Topluluğundan 23 Nisan Konseri
 
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve TBMM’nin açılışının 95. yıldönümü dolayısıyla Çaycuma Belediyesi Türk Halk Müziği topluluğu tarafından "95. Yıl Ulusal Egemenlik" konseri verildi.
Kültür ve Sanat Merkezinde düzenlenen konsere; Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, ADD Şube Başkanı Şeref Köktürk, Belediye meclis üyeleri, vatandaşlar ve çok sayıda davetli katıldı. Etkinlik öncesi Çaycuma Belediyesi THM Topluluğu adına konuşma yapan Ayşen Köktürk, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla aynı zamanda TBMM’nin açılışının 95. yıldönümü kapsamında düzenlenen konsere katılanlara teşekkür ederek, çocukların bayramını ve aynı zamanda salonda bulunan davetlilerin kandilini kutladı.
Yapılan konuşmanın ardından Şef Ertuğrul Karabulut yönetiminde Çaycuma Belediyesi THM Topluluğu tarafından türküler söylendi. Salonda bulunan davetliler tarafından da koro eşliğinde söylenen şarkılar da hep bir ağızdan söylendi. Düzenlenen program sonunda sahneye şef Ertuğrul Karabulut minikleri çağırarak kısa olarak miniklere sazlara ve solistlere yönetim verdi. 
Etkinlik sonunda konuşma yapan Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Belediye Türk Halk Müziği topluluğuna ve Ayşen Köktürk’e teşekkür ederek kendisine ve Şef Ertuğrul Karabulut’a çiçek takdim etti. 
 
 
 
 
 


 

PAYLAŞ


 


 

 

 

 

   Bülent KANTARCI

    BELEDİYE BAŞKANI
       

      Başkanın Mesajı
      Özgeçmiş
      
      

 
       Kent Rehberi
 
    Nöbetçi Eczaneler
       Kurum ve Kuruluşlar
       Hastaneler
       Gezi Alanları
       ...