Beyaz Masa İletişim Formu

BEYAZ MASA


Beyaz Masa, Belediyemiz  yetki alanına giren konulara ilişkin İstek ve Şikayetlerinizi, tek noktadan iletebileceğiniz bir birim olarak faaliyete başlamıştır. İstek veya Sorununuzu bidirdiğiniz anda, Beyaz Masa görevlisi tarafından Bilgi Yönetim Sistemine kayıt edilerek on-line olarak ilgili Birim Müdürünün bilgisayarında Görev Emri oluşmakta ve aynı anda cep telefonuna da SMS mesajı ile iletilmektedir.

Böylece anında ilgili Birimin İş Planına alınmış olan İstek veya Sorununuzla ilgili işlemler hemen başlatılarak,  niteliğine göre değişen sürelerde olmak üzere hızla çözüme kavuşturulmaktadır.

Belli bir süre gerektiren işlemler ile uzun vadeli planlamaya veya Meclis Kararına tabi işlemler, SMS ile ara bilgilendirme mesajı olarak size bildirilmektedir. İstek veya Sorununuz  çözüme ulaştığında ise SMS mesajı ile bilgilendirileceksiniz.

İstek ve şikayetlerinizi şahsen Beyaz Masaya gelerek,  ALO 153  hattını arayarak, Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. mail adresine mail yollayarak  veya aşağıda yer alan formu doldurarak iletebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

   Bülent KANTARCI

    BELEDİYE BAŞKANI
       

      Başkanın Mesajı
      Özgeçmiş
      
      

 
       Kent Rehberi
 
    Nöbetçi Eczaneler
       Kurum ve Kuruluşlar
       Hastaneler
       Gezi Alanları
       ...