Çaybel yeni vidanjör aldı

Çaycuma Belediyesinin şirketi olan ÇAYBEL 11 ton kapasiteli bir vidanjörü araç parkına kattı. Vidanjör dik 6 metre, düz olarak da 50 metreden emiş yapabilecek.

Çaycuma Belediyesinin şirketi olan ve ahşap ve beton kent mobilyalarının yanı sıra, kendi santralinde beton da üreterek belediyeye destek veren ÇAYBEL, bir yandan da araç parkını genişletiyor. ÇAYBEL son olarak bir vidanjörü daha envanterine kattı. Yeni alınan vidanjör, yağmursuyu kanallarının, kanalizasyon menhollerinin, pis su ve dinlendirme havuzlarının,  foseptik kuyularının ve atık yağ havuzlarının vakumla temizliğini yapacak. Toplam 11 ton yük kapasitesi olan vidanjör, 6 metre derinliği olan alanların temizliğini kolaylıkla yaparken, düz alanda ise, 50 metreden emiş yapabilecek. Yağ, kum, taş, kök çekme gücüne sahip vidanjör, fiziki yapısı nedeniyle dar alanlarda da hizmet verebilecek.

ÇAYBEL BELEDİYEMİZİN ELİ KOLU

Konuyu değerlendiren Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, “ÇAYBEL hizmetleri ile belediyemize büyük güç katıyor. Belediyemizin adeta eli kolu olan şirketimiz yaptığı hizmetlerle önümüzü açıyor. Şimdi de aldığı yeni vidanjörle, hizmet kapasitemizin daha da artmasını neden oldu. Yeni vidanjörümüz fiziki yapısı nedeniyle, çok daha dar alanlarda, daha yüksek emiş gücüyle hizmet verecek. Bu da karşılaştığımız sorunun boyutu ne olursa olsun, daha hızlı olarak çözüme varmamızı sağlayacak. Belediyemiz her yönüyle güçleniyor. Araç ve ekipman yönünden de gelişen belediyemiz, buna paralel olarak da daha nitelikli hizmet veriyor. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi. 


 

PAYLAŞ


 


 

 

 

 

   Bülent KANTARCI

    BELEDİYE BAŞKANI
       

      Başkanın Mesajı
      Özgeçmiş
      
      

 
       Kent Rehberi
 
    Nöbetçi Eczaneler
       Kurum ve Kuruluşlar
       Hastaneler
       Gezi Alanları
       ...