ANONSLAR

GÜLSEFA GEDİK'İN CENAZESİ

İLÇENİN VELİOĞLU MAHALLESİNDEN ASLI HANIM,SERKAN VE BELEDİYEMİZ PERSONELİ MUHAMMET ÜSTÜNKAYA’NIN HALALARI, SEVDA YILMAZ’IN BABAANNESİ, SEKA’DAN EMEKLİ MERHUM MEHMET GEDİK’İN EŞİ GÜLSEFA GEDİK VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN EVİNİN ÖNÜNDEN ALINARAK SAAT 11:00’DE VELİOĞLU GEDİKLER MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

CEVRİYE ORUÇ'UN CENAZESİ

İLÇENİN PERŞEMBE BELDESİ YAZIBAŞI KÖYÜNDEN MUHAMMED VE İSMAİL ORUÇ’UN ANNELERİ, AMİR KEÇECİ, ERTAN KARA VE SELİM MADEN’İN KAYINVALİDELERİ, BELEDİYEMİZ PERSONELİ TUGAY KEÇECİ’NİN ANNEANNESİ, MERHUM MEHMET ORUÇ’UN EŞİ CEVRİYE ORUÇ VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP YAZIBAŞI KÖYÜ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

SAFİYE ÇINAR'IN CENAZESİ

İLÇENİN YENİ MAHALLESİNDEN SİVAS EŞRAFINDAN HALICI DAVUT, AHMET, RIFAT, YAHYA,MURAT ÇINAR VE MERYEM SARIKAYA’NIN ANNELERİ, GÖKTEN,ERTUĞRUL, MEHMET BEYHAN VE OĞUZHAN ÇINAR’IN BABAANNELERİ SAFİYE ÇINAR VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAAT 11:30’DA HASTANEDEN ALINARAK, YENİ MAHALLE GÖZDE SOKAKTAKİ EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNDUKTAN SONRA, ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

NERMİN KINDAM'IN CENAZESİ

İLÇENİN DAĞÜSTÜ KÖYÜN’DEN GÜLFEM, ÖZLEM, ÖZGÜR VE ÖZKAN KINDAM’IN ANNELERİ. ÖNCEKİ DÖNEM CUMHURİYET HALK PARTİSİ İLÇE BAŞKANI TUNCAY AKYOL’UN YENGESİ, CENGİZ KINDAM’IN EŞİ NERMİN KINDAM VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP DAĞÜSTÜ KÖYÜ BÖRÜNCEK MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR. .

KEZBAN DÖNGELOĞLU'NUN CENAZESİ

İLÇENİN SALTUKOVA BELDESİNDEN SALTUKOVA CUMHURİYET HALK PARTİSİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ALİM GENÇ’İN KAYINVALİDESİ KEZBAN DÖNGELOĞLU VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP DÜZ MAHALLESİNDEKİ EVİNDEN ALINARAK, SARIKUM MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR. .

BİROL YILMAZ'IN CENAZESİ

EREĞLİ İLÇESİNDEN MERHUM EYÜP ENSARİ YILMAZ VE MERHUME MÜNEVVER İNCİRCİ’NİN OĞLU, MURAT VE MURADİYE YILMAZ’IN BABALARI, MERT ARSLAN’IN DEDESİ, MISRA VE MİNA YILMAZ’IN BÜYÜKBABALARI, ÜLVİYE YILMAZ’IN EŞİ BİROL YILMAZ VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA EREĞLİ KEPEZ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR. .

GÜLHAN YELKENCİ'NİN CENAZESİ

İLÇENİN YEŞİLTEPE MAHALLESİNDEN MERHUM YUSUF KAYGILI’NIN KIZI, FATMA, HACER, HAYRİYE, GÜLTEN, YETER, VELİ VE ALİ’NİN KARDEŞLERİ, HİCRAN, GAYE VE MERT YELKENCİ’NİN ANNELERİ, BELEDİYE PERSONELİ MUHAMMET YELKENCİ’NİN EŞİ GÜLHAN YELKENCİ VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP YEŞİLTEPE MAHALLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR. .

NAHİDE ÜNLÜTÜRK'ÜN CENAZESİ

İLÇENİN ÇÖMLEKÇİ KÖYÜNDEN BEYTULLAH ÜNLÜTÜRK’ÜN EŞİ NAHİDE ÜNLÜTÜRK VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ÇÖMLEKÇİ KÖYÜ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR. .

RAMAZAN ARSLAN'IN CENAZESİ

İLÇENİN NEBİOĞLU BELDESİ TERZİLER KÖYÜNDEN FATMA, HANIM, NEVSE, NAFİZ VE MERHUM KASAP HÜSEYİN ARSLAN’IN BABALARI. VELİ ÇIVAK VE MERHUM(ALAMAN) ABDURRAHİM KOCAAĞA’NIN KAYINPEDERİ. NERMİN, NAFİSE, GÜL, MİTHAT VE KASAP VEDAT ARSLAN’IN BÜYÜKBABALARI .İLKNUR, AYGÜL VE ERHAN KOCAAĞA’NIN DEDELERİ, MERHUM HAYRİYE ARSLAN’IN EŞİ KASAP RAMAZAN ARSLAN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP TERZİLER KÖYÜ ŞIKLILAR MAHALLESİ CAMİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

CELAL ÇARŞANBALI'NIN CENAZESİ

İLÇENİN VELİOĞLU MAHALLESİNDEN; MERHUM İSMAİL ÇARŞANBALI’NIN OĞLU, NACİYE, YAŞAR, İSMAİL VE METİN ÇARŞANBALI’NIN KARDEŞLERİ, OLCAY VE VOLKAN ÇARŞANBALI’NIN BABALARI, ESMA ÇARŞANBALI’NIN EŞİ CELAL ÇARŞANBALI VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA VELİOĞLU ÇARŞANBALIOĞLU MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

 

 

 

 

 

   Bülent KANTARCI

    BELEDİYE BAŞKANI
       

      Başkanın Mesajı
      Özgeçmiş
      
      

 
       Kent Rehberi
 
    Nöbetçi Eczaneler
       Kurum ve Kuruluşlar
       Hastaneler
       Gezi Alanları
       ...