ANONSLAR

AYSEL DEDE'NİN CENAZESİ

İLÇENİN KARAMUSA KÖYÜ DEDELER MAHALLESİNDEN MUKADDER, ŞERMİN, ALİ VE TURGUT DEDE’NİN ANNELERİ, MERHUM MURAT DEDE’NİN EŞİ AYSEL DEDE VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP DEDELER CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

AYŞE BÜYÜKYONCA'NIN CENAZESİ

İLÇENİN SERDAROĞLU KÖYÜNDEN, KADIN, CEMİLE, ŞENGÜL, NEZAHAT, SONGÜL VE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELLERİNDEN BAYRAM BÜYÜKYONCA’NIN ANNELERİ, TUĞBA VE İLKER BÜYÜKYONCA’NIN BABAANNELERİ, MERHUM CEVDET BÜYÜKYONCA’NIN EŞİ AYŞE BÜYÜKYONCA VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA SERDAROĞLU KÖYÜNDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

AZİZE ÖNCÜ'NÜN CENAZESİ

İLÇENİN GÜZELOĞLU KÖYÜNDEN, CHP YÖNETİM KURULU ÜYESİ ÖZKAN ÖNCÜ’NÜN ANNEANNESİ, MERHUM MAZAK LAKAPLI RAMAZAN ÖNCÜ’NÜN EŞİ AZİZE ÖNCÜ VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 14:00’TE GÜZELOĞLU KÖYÜNDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

GÜLTEN GÜNSAN'IN CENAZESİ

İLÇENİN PEHLİVANLAR MAHALLESİNDEN DENİZ VE ALEYNA GÜNSAN’IN ANNELERİ, NİZAMETTİN GÜNSAN’IN EŞİ GÜLTEN GÜNSAN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 11.00’DE PEHLİVANLAR MAHALLESİ EKİN SİTESİNDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNDUKTAN SONRA ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP SALTUKOVA BELDESİ ÇORAK KÖYÜNDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

YILMAZ KALAYCIOĞLU'NUN CENAZESİ

İLÇENİN ÇAY MAHALLESİNDEN, HAKKI KALAYCIOĞLU’NUN OĞLU, TARIK, GÜLAY, TÜLAY, HURİYE VE SERAY’IN BABALARI, İSMAİL ALAGÖZ, SÜLEYMAN ÖZTÜRK VE BARAN KARAKOÇ’UN KAYINPEDERİ, GÜLTEN KALAYCIOĞLU’NUN EŞİ YILMAZ KALAYCIOĞLU VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP SEKA CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA KALAYCIOĞLU KÖYÜ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

FATMA ÜSTÜNKUL'UN CENAZESİ

İLÇENİN SOFULAR MAHALLESİNDEN, HASAN, HAYDAR, HÜLYA, SELMA, SEVDA VE LEYLA ÜSTÜNKUL’UN ANNELERİ, MERHUM ALİ ÜSTÜNKUL’UN EŞİ, FATMA ÜSTÜNKUL VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP SARAÇLAR CAMİİNDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA SARAÇLAR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

MUSTAFA ŞENTÜRK'ÜN CENAZESİ

İLÇENİN KARAPINAR BELDESİ MERKEZ MAHALLESİNDEN, KARAPINAR BELEDİYESİ ESKİ BAŞKANI AHMET AYDIN’IN KAYINPEDERİ, MERHUM MEHMET OĞLU MUSTAFA ŞENTÜRK VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KARAPINAR YUKARIÇUKUR MAHALLESİ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

NAZİFE BORA'NIN CENAZESİ

İLÇENİN ESENTEPE KÖYÜNDEN, ŞERAFETTİN BORA’NIN ANNESİ, ALİ VE EKREM BORA’NIN BABAANNELERİ, MUTLU VE CANSU BORA’NIN BÜYÜK BABAANNELERİ, MERHUM ALİ BORA’NIN EŞİ NAZİFE BORA VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP ESENTEPE CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA ESENTEPE KÖYÜ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

BELEDİYE BAŞKANLIĞI'NDAN

Abdullah KALAYCI Caddesinden Çaycuma Devlet Hastanesine taşımacılık yapan Varagel'de bakım çalışmaları yapıldığından 28.08.2019 Çarşamba gününe kadar hizmet verilemeyecektir.

Vatandaşlarımıza Saygıyla duyurulur.

MEHMET KESKİN'İN CENAZESİ

İLÇENİN GÜDÜLLÜ KÖYÜNDEN, RECEP KESKİN VE AYŞE KARAKUŞ’UN BABASI, YADİGAR KARAKUŞ'UN DAYISI, YETER KESKİN VE HAYRİ KARAKUŞ’UN KAYINPEDERİ, HATİCE KESKİN’İN EŞİ MEHMET KESKİN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP GÜDÜLLÜ KÖYÜ MERKEZ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

 

 

 

 

 

   Bülent KANTARCI

    BELEDİYE BAŞKANI
       

      Başkanın Mesajı
      Özgeçmiş
      
      

 
       Kent Rehberi
 
    Nöbetçi Eczaneler
       Kurum ve Kuruluşlar
       Hastaneler
       Gezi Alanları
       ...