ANONSLAR

KARAMUSA HALK OYLAMASI TOPLANTILARI

 
TARİH: 16.03.2021 - 19.00 (SALI) 
YER: TOKİ KONUTLARI
 
TARİH: 17.03.2021 - 17.00 (ÇAR) 
YER: AYDINLAR KÖY KAHVESİ
 
TARİH: 18.03.2021 - 17.00 (PER) 
YER: DEDELER CAMİİ

AHMET TORLAKCI'NIN CENAZESİ

          İLÇENİN TORLAKLAR KÖYÜ’NDEN CELAL, MUSTAFA, DURMUŞ VE RAMAZAN ÖZBAŞ’IN DAYILARI, VİLDAN, NURDAN, İBRAHİM VE ESRA’NIN BÜYÜKBABALARI, ELİF VE SEKA EMEKLİSİ İSMAİL TORLAKCI’NIN BABALARI, NESİBE TORLAKCI’NIN EŞİ AHMET TORLAKCI VEFAT ETMİŞTİR.                                                                                           

            CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP TORLAKLAR KÖYÜ GÜNEL MAHALLESİ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA TORLAKLAR KÖYÜ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜ İLE DUYURULUR.

            BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET, KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

ZEYNEP KIRMIZI'NIN CENAZESİ

          İLÇENİN GERİŞ KÖYÜ’NDEN, HÜSEYİN, SELİM, KAMİL VE SONER KIRMIZI’NIN ANNELERİ, MERHUM ABDURRAHİM KIRMIZI’NIN EŞİ ZEYNEP KIRMIZI VEFAT ETMİŞTİR.                                                   CENAZESİ BUGÜN SAAT 10:00’DA GERİŞ KÖYÜ SALİHOĞLU CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA GERİŞ KÖYÜ  MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR. DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
          BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.
 

HALİT KOCAAĞA'NIN CENAZESİ

          İLÇENİN ÇAY MAHALLESİ’NDEN, MERHUM DURMUŞ VE GÜLSÜM KOCAAĞA’NIN OĞULLARI, SEBAHATTİN VE MERHUM DURSUN KOCAAĞA’NIN KARDEŞLERİ, ERCAN, SERKAN VE GÖRKEM KOCAAĞA’NIN BABALARI, KADRİYE KOCAAĞA’NIN EŞİ HALİT KOCAAĞA VEFAT ETMİŞTİR.           

          CENAZESİ BUGÜN SAAT 12.00’DE ÇAY MAHALLESİ BALAT SOKAK’TA BULUNAN EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN’IN ARDINDAN, ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA VELİKÖYÜ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.             

          DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünden

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı tarafından Sakarya Gaz Sahası Denizaltı Üretim Tesisleri, Denizaltı Nakil Hatları ve Kara Doğal Gaz İşleme Tesisi Entegre Projesi yapılması planlanmaktadır. Söz konusu proje için Çevresel Etki Değerlendirmesi Yönetmeliği’nin 9. maddesi gereğince, 16 Mart 2021 Salı günü, Saat 13.30’da, Filyos Belediyesi Çok Amaçlı Düğün Salonu’nda, Halkın Katılımı Toplantısı yapılacaktır. İlgililere ve kamuoyuna saygıyla duyurulur.

HÜSEYİN GÜMÜŞOK'UN CENAZESİ

          İLÇENİN ÇAY MAHALLESİNDEN; MERHUM HASAN VE MERHUME ŞERİFE GÜMÜŞOK’UN OĞLU, SELAHATTİN GÜMÜŞOK VE MERHUM HASAN VE CEMİL GÜMÜŞOK’UN KARDEŞLERİ, NEVZAT, RECEP, RIFAT, CEVDET GÜMÜŞOK VE MÜRVET UÇAR’IN BABALARI, MERHUME EMİNE GÜMÜŞOK’UN EŞİ HÜSEYİN GÜMÜŞOK VEFAT ETMİŞTİR. 
          CENAZESİ BUGÜN SAAT 15:00’DE ÇAY MAHALLESİ ABDULLAH KALAYCI CADDESİ ÜZERİNDE BULUNAN EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURA’IN ARDINDAN, YEŞİLTEPE MAHALLESİ MERKEZ MEZARLIĞINDA  TOPRAĞA VERİLECEKTİR.DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
          BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜNDEN

TÜRKİYE PETROLLERİ ANONİM ORTAKLIĞI TARAFINDAN SAKARYA GAZ SAHASI DENİZALTI ÜRETİM TESİSLERİ, DENİZALTI NAKİL HATLARI VE KARA DOĞAL GAZ İŞLEME TESİSİ ENTEGRE PROJESİ YAPILMASI PLANLANMAKTADIR. SÖZ KONUSU PROJE İÇİN ÇEVRESEL ETKİ DEĞERLENDİRMESİ YÖNETMELİĞİ’NİN 9. MADDESİ GEREĞİNCE, 16 MART 2021 SALI GÜNÜ, SAAT 13.30’DA, FİLYOS BELEDİYESİ ÇOK AMAÇLI DÜĞÜN SALONU’NDA, HALKIN KATILIMI TOPLANTISI YAPILACAKTIR.

İLGİLİLERE VE KAMUOYUNA SAYGIYLA DUYURULUR.

SU KESİNTİSİ / SU VE KANALİZASYON İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜNDEN

HAT YENİLEME ÇALIŞMASI NEDENİYLE YENİ MAHALLENİN; DOKAP SİTESİ, ŞEHİT İZZET DEMİRCAN CADDESİ, SADIK TEKİN MÜFTÜOĞLU CADDESİ MEVKİLERİNİN SULARI SAAT 12:00 DA VERİLECEKTİR. ABONELERİMİZE DUYURULUR.

SU KESİNTİSİ / SU VE KANALİZASYON İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜNDEN

HAT YENİLEME ÇALIŞMASI NEDENİYLE YENİ MAHALLENİN; BEYLER MEVKİİ, ŞEMSİ DENİZER CADDESİ, OKTAY OLCAY YURTBAY CADDESİ, BELEDİYE EVLERİ SİTESİ, ATATÜRK BULVARI BİR KISMI, İSTASYON MAHALLESİNİN; FATİH CADDESİ  VE TERMİNAL MEVKİİNİN SULARI SAAT 17:00 DA VERİLECEKTİR.

ABONELERİMİZE DUYURULUR.

SU KESİNTİSİ / SU VE KANALİZASYON İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜNDEN

ANA BORU ARIZASI NEDENİYLE İSTASYON MAHALLESİNİN; ORTAHİSAR CADDESİ VE AHATLI CADDELERİNİN SULARI SAAT 12:00 DA VERİLECEKTİR. ABONELERİMİZE DUYURULUR.

 

 

 

   Bülent KANTARCI

    BELEDİYE BAŞKANI
       

      Başkanın Mesajı
      Özgeçmiş
      
      

 
       Kent Rehberi
 
    Nöbetçi Eczaneler
       Kurum ve Kuruluşlar
       Hastaneler
       Gezi Alanları
       ...