ANONSLAR

ECEVİT SEZGİN ÇAĞLAYAN'IN CENAZESİ

İLÇENİN KARAKOÇ KÖYÜNDEN MERHUM HAMDİ VE SEVİM ÇAĞLAYAN’IN OĞLU, SEZGİN, ENGİN VE KARAKOÇ KÖYÜ MUHTARI HAYRİ ÇAĞLAYAN’IN KARDEŞLERİ, ECEVİT SEZAİ ÇAĞLAYAN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN KARAKOÇ KÖYÜ HOCAOĞLU MAHALLESİNDE Kİ EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNACAK VE KARAKOÇ KÖYÜ HOCAOĞLU MAHALLESİ CAMİNDE KILINACAK İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

BİLGEHAN YAMAN'IN CENAZESİ

İLÇENİN FİLYOS BELDESİNDEN NESLİHAN, GÜLHAN VE MELEHAT’IN ABİLERİ, İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN CAN YAMAN VE CEM YAMAN’IN BABALARI, TÜLAY YAMAN’IN KAYINPEDERİ, NİSA VE NİRA’NIN DEDELERİ, PERİHAN YAMAN’IN EŞİ, T.T.K’DAN EMEKLİ BİLGEHAN YAMAN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN FİLYOS MERKEZ CAMİNDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA, CUMAYANI MEZARLIĞINDA, TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

DURSUN YİĞİT'İN CENAZESİ

İLÇENİN ALİ KÖYÜNDEN SABAHATTİN, ŞEMSETTİN, NİZAMETTİN, NECAETTİN VE EMEKLİ İMAM HAYRETTİN YİĞİT’İN ANNELERİ, MERHUM HAYRULLAH YİĞİT’İN EŞİ, DURSUN YİĞİT VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA ALİ KÖYÜ, HATIPOĞLU MAHALLESİ, MEZARLIĞINDA, TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

MEVLÜT TURPÇU'NUN CENAZESİ

İLÇENİN DERELİ KÖYÜNDEN MERHUM HAYRULLAH TURPCU’NUN OĞLU, GÜLİZAR, AYŞE, GÜLBİRİN ABİLERİ, SİBEL, CİHANGÜL VE ÇAYCUMA DEVLET HASTANESİ PERSONELİ MURAT TURPCU’NUN BABALARI, SONGÜL TURPCU’NUN KAYINPEDERİ, GÖNÜL TURPCU’NUN EŞİ T.T.K EMEKLİ ŞEFLERİNDEN MEVLÜT TURPCU VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA DERELİ KÖYÜ MEZARLIĞINDA, TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

ŞERAFETTİN DEMİR'İN CENAZESİ

İLÇENİN VELİ KÖYÜ ŞAHNALAR MAHALLESİNDEN MERHUM RECEP VE MERHUME MELEK DEMİR’İN OĞULLARI, HAKAN, VOLKAN, ERKAN, SERKAN VE NAZAN’IN BABALARI, ŞEREF VE MERHUM EŞREF DEMİR’İN KARDEŞLERİ, NURSEL DEMİR’İN EŞİ ŞERAFETTİN DEMİR (NAMI DİĞER GARABET) VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 11.00’DE EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNACAK VE ŞAHNALAR MAHALLESİ CAMİNDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ŞAHNALAR MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

FİKRİYE ÜSTÜNKUL'UN CENAZESİ

İLÇENİN KARALAR MAHALLESİNDEN MEHMET ÜSTÜNKUL, DURCAN GEDİKLİ, ZEHRA YILMAZ, ZEYNEP KURT VE MERHUM YAŞARE PEKMEZCİ’NİN ANNELERİ, KARALAR MAHALLE MUHTARI MURAT ÜSTÜNKUL’UN BABAANNESİ, MERHUM HASAN ÜSTÜNKUL’UN EŞİ FİKRİYE ÜSTÜNKUL VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 10.30’DA KARALAR MAHALLESİNDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNDUKTAN SONRA SAAT 11.00’DE KARALAR MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

YAŞAR KUZU'NUN CENAZESİ

İLÇENİN YUKARIGÖYNÜK KÖYÜNDEN, MERHUM SÜLEYMAN KUZU’NUN OĞLU, ASİYE TOPCU, MERYEM TEKİN, DEVLET DEMİRYOLLARI PERSONELİ ZEKİ KUZU VE DEVREK DEVLET HASTANESİ MÜDÜRÜ FETİ KUZU’NUN BABALARI, ERKUT, VOLKAN, GÖKHAN VE BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA CUMHURİYET SAVCISI ALKAN KUZU’NUN BÜYÜKBABALARI, MELİKE VE CEYHUN TOPCU’NUN DEDELERİ, HATİCE KUZU’NUN EŞİ YAŞAR KUZU VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA YUKARIGÖYNÜK KÖYÜ MEZARLIĞI’NDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

MUZAFFER ÇİLOĞLU'NUN CENAZESİ

İLÇENİN KIZILBEL KÖYÜNDEN MERHUM RECEP ÇİLOĞLU’NUN OĞLU, FATMA BAYRAM, ERCAN, ERDAL, ERGÜN VE ÇAYCUMALILAR DERNEK BAŞKANI SAVAŞ ÇİLOĞLU’NUN BABALARI, VOLKAN ÇİLOĞLU’NUN AMCASI, İMAM YUSUF VE İMAM MEHMET AĞACI’NIN DAYILARI, OKTAY BAYRAM’IN DEDESİ, MUZAFFER ÇİLOĞLU VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA KIZILBEL KÖYÜNDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

ŞAZİMENT ÇÖNTEK'İN CENAZESİ

İLÇENİN TORLAKLAR KÖYÜNDEN FERDİ VE DİLBER’İN ANNELERİ, NEVZAT ÇÖNTEK’İN EŞİ ŞAZİMENT ÇÖNTEK VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP TORLAKLAR KÖYÜ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

BELEDİYE BAŞKANLIĞI MAL HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜNDEN

Belediyemiz ve Terminalde ki tahsilat şubelerimiz Arife günü saat: 13:00'e kadar açıktır.Tüm Halkımıza saygıyla duyurulur.

 

 

 

 

 

   Bülent KANTARCI

    BELEDİYE BAŞKANI
       

      Başkanın Mesajı
      Özgeçmiş
      
      

 
       Kent Rehberi
 
    Nöbetçi Eczaneler
       Kurum ve Kuruluşlar
       Hastaneler
       Gezi Alanları
       ...