ANONSLAR

YILMAZ KALAYCIOĞLU'NUN CENAZESİ

İLÇENİN ÇAY MAHALLESİNDEN, HAKKI KALAYCIOĞLU’NUN OĞLU, TARIK, GÜLAY, TÜLAY, HURİYE VE SERAY’IN BABALARI, İSMAİL ALAGÖZ, SÜLEYMAN ÖZTÜRK VE BARAN KARAKOÇ’UN KAYINPEDERİ, GÜLTEN KALAYCIOĞLU’NUN EŞİ YILMAZ KALAYCIOĞLU VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP SEKA CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA KALAYCIOĞLU KÖYÜ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

FATMA ÜSTÜNKUL'UN CENAZESİ

İLÇENİN SOFULAR MAHALLESİNDEN, HASAN, HAYDAR, HÜLYA, SELMA, SEVDA VE LEYLA ÜSTÜNKUL’UN ANNELERİ, MERHUM ALİ ÜSTÜNKUL’UN EŞİ, FATMA ÜSTÜNKUL VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP SARAÇLAR CAMİİNDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA SARAÇLAR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

MUSTAFA ŞENTÜRK'ÜN CENAZESİ

İLÇENİN KARAPINAR BELDESİ MERKEZ MAHALLESİNDEN, KARAPINAR BELEDİYESİ ESKİ BAŞKANI AHMET AYDIN’IN KAYINPEDERİ, MERHUM MEHMET OĞLU MUSTAFA ŞENTÜRK VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KARAPINAR YUKARIÇUKUR MAHALLESİ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

NAZİFE BORA'NIN CENAZESİ

İLÇENİN ESENTEPE KÖYÜNDEN, ŞERAFETTİN BORA’NIN ANNESİ, ALİ VE EKREM BORA’NIN BABAANNELERİ, MUTLU VE CANSU BORA’NIN BÜYÜK BABAANNELERİ, MERHUM ALİ BORA’NIN EŞİ NAZİFE BORA VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP ESENTEPE CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA ESENTEPE KÖYÜ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

BELEDİYE BAŞKANLIĞI'NDAN

Abdullah KALAYCI Caddesinden Çaycuma Devlet Hastanesine taşımacılık yapan Varagel'de bakım çalışmaları yapıldığından 28.08.2019 Çarşamba gününe kadar hizmet verilemeyecektir.

Vatandaşlarımıza Saygıyla duyurulur.

MEHMET KESKİN'İN CENAZESİ

İLÇENİN GÜDÜLLÜ KÖYÜNDEN, RECEP KESKİN VE AYŞE KARAKUŞ’UN BABASI, YADİGAR KARAKUŞ'UN DAYISI, YETER KESKİN VE HAYRİ KARAKUŞ’UN KAYINPEDERİ, HATİCE KESKİN’İN EŞİ MEHMET KESKİN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP GÜDÜLLÜ KÖYÜ MERKEZ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

GÜLSÜM KOCAAĞA'NIN CENAZESİ

İLÇENİN ÇAY MAHALLESİNDEN, SEBAHATTİN, HALİT VE MERHUM DURSUN KOCAĞA’NIN ANNELERİ, ERCAN, SERKAN, BURHAN, BURCU, AYNUR, AYLA VE MUSTAFA KOCAĞA’NIN BABAANNELERİ, BELEDİYEMİZ SU İŞLERİNDEN EMEKLİ ALİ KOCAĞA’NIN EŞİ GÜLSÜM KOCAAĞA VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP VELİKÖY CAMİİNDE KILINACAK CENEZE NAMAZINDAN SONRA TOPRAĞA VERİİLECEKTİR.

ARİF SEFERCİK'İN CENAZESİ

İLÇENİN FİLYOS BELEDESİNDEN, AYHAN, İLHAN VE ORHAN SEFERCİK’İN BABALARI, CAFER SEFERCİK’İN KAYINPEDERİ, FİLYOS ATEŞ TUĞLA FABRİKASINDAN EMEKLİ, SEFERCİK MAHALLESİ ESKİ MUHTARLARINDAN ARİF SEFERCİK VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN FİLYOS SEFERCİK MAHALLESİ CAMİNDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA SEFERCİK MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİİLECEKTİR.

MUHİTTİN HOTOĞLU'NUN CENAZESİ

İLÇENİN ÇAY MAHALLESİNDEN, MERHUM ÖMER HOTOĞLU’NUN OĞLU, AYNUR HOTOĞLU, AYSUN AKYÜZ VE İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN EROL VE RAMAZAN HOTOĞLU’NUN BABALARI, EMRAH, EMEL, AHMET TALHA, GÜVEN, HABİL, ANIL, MELİS, VE TUĞBA’NIN DEDELERİ, SATİYE HOTOĞLU’NUN EŞİ MUHİTTİN HOTOĞLU VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 11.00’DE DEVLET HASTANESİNDEN ALINARAK GÜNEŞ EVLER SİTESİNDEKİ EVLERİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNDUKTAN SONRA ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP EMİRŞAH KÖYÜ HOTOĞLU MAHALLE CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

MUNİS AKIN'IN CENAZESİ

ZONGULDAK RAT MAHALLESİNDEN, MUHSİN AKIN’IN ABİSİ, KADİR, ÖMER, SÜLEYMAN VE ŞENOL ERBAY’IN ENİŞTESİ, FIRAT AKIN’IN BABASI, AYŞE AKIN’IN EŞİ MUNİS AKIN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ZONGULDAK RAT MAHALLESİ CAMİİNDE KILINACAK CENZAZ NAMAZININ ARDINDAN EREĞLİ KANDİLLİ AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

 

 

 

 

 

   Bülent KANTARCI

    BELEDİYE BAŞKANI
       

      Başkanın Mesajı
      Özgeçmiş
      
      

 
       Kent Rehberi
 
    Nöbetçi Eczaneler
       Kurum ve Kuruluşlar
       Hastaneler
       Gezi Alanları
       ...