ANONSLAR

HATİCE KANDEMİR'İN CENAZESİ (26.09.2021)

İLÇENİN KARAMUSA AYDINLAR MAHALLESİ’NDEN; AYSUN, NİLGÜL, AYSEL, BİRSEL VE SAVAŞ KANDEMİR’İN ANNELERİ, REMZİ KANDEMİR’İN EŞİ HATİCE KANDEMİR VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE VAKTİ AYDINLAR CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN AYDINLAR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR. DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR. BELEDİYEMİZ MERHUMEYE ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

FETHİYE YEŞİL CENAZESİ (23.09.2021)

          İLÇENİN PEHLİVANLAR MAHALLESİ’NDEN; MERHUM MEHMET ARİF, MERHUME YAŞAR, ABDULLAH, SAYİM VE SAMİ YEŞİL’İN ANNELERİ, ÖNCEKİ DÖNEM BELEDİYE MECLİS ÜYESİ VOLKAN YEŞİL, ŞENDOĞAN VE SABRİ YEŞİL’İN BABAANNELERİ, İLKER VE UĞUR KAHRAMAN’IN ANNEANNELERİ, MERHUM SABRİ YEŞİL’İN  EŞİ FETHİYE YEŞİL VEFAT ETMİŞTİR.
          CENAZESİ BUGÜN SAAT 12:15’DE PEHLİVANLAR MAHALLESİ’NDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE ÖĞLE VAKTİ PEHLİVANLAR MAHALLESİ MERKEZ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ  ARDINDAN  AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜ İLE DUYURULUR.
          BELEDİYEMİZ MERHUMEYE ALLAH’TAN RAHMET, KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

HALİSE KABUK'UN CENAZESİ (22.09.2021)

          İLÇENİN GEMİCİLER MAHALLESİ’NDEN; FATMA, GÜNAY, ÜNAL, NİYAZİ, MEHMET VE İBRAHİM KABUK’UN ANNELERİ, TURHAN, BURHAN, ŞENAY, GÜLTEN VE NURTEN’İN ANNEANNELERİ, ŞEÇKİN, GÜLÇİN, BANU, BELGİN, UMUT, GÖRKEM, İLKEM, GÖKHAN VE VOLKAN’IN BABAANNELERİ, DEVLET DEMİRYOLLARINDAN EMEKLİ MERHUM RIZA KABUK’UN EŞİ HALİSE KABUK VEFAT ETMİŞTİR.                                                                               
          CENAZESİ BUGÜN SAAT 15:00’DA KABUKLAR MAHALLESİ’NDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE KILINACAK CENAZE NAMAZININ  ARDINDAN  AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜ İLE DUYURULUR.
          BELEDİYEMİZ MERHUMEYE ALLAH’TAN RAHMET, KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

SU KESİNTİSİ / SU VE KANALİZASYON İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜNDEN (21.09.2021)

          ANA BORU ARIZASI NEDENİYLE ÇAY MAHALLESİ ÇARŞI MERKEZİNİN SULARI SAAT 16:00 DA VERİLECEKTİR. ABONELERİMİZE DUYURULUR.

SU KESİNTİSİ / SU VE KANALİZASYON İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜNDEN (20.09.2021)

          ANA BORU ARIZASI NEDENİYLE ÇAY MAHALLESİNİN; ABDULLAH KALAYCI CADDESİ, VELİKÖYÜ CADDESİ VE YEŞİLKENT MEVKİİNİN SULARI SAAT 19:00 DA VERİLECEKTİR. ABONELERİMİZE DUYURULUR.

TURHAN PAT'IN CENAZESİ

          İLÇENİN AKYAMAÇ KÖYÜ’NDEN MERHUM SABİRE VE MEHMET PAT’IN OĞULLARI, MEVSUNE, VACİT VE SONER PAT’IN BABALARI, DİLEK VE TAYFUN PAT’IN DEDELERİ, MÜZEYYEN PAT’IN  EŞİ, TURHAN PAT VEFAT ETMİŞTİR.                                                                               
          CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ VAKTİ AKYAMAÇ AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR. DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜ İLE DUYURULUR.
          BELEDİYEMİZ MERHUMEYE ALLAH’TAN RAHMET, KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

SATİYE ESEN'İN CENAZESİ (18.09.2021)

İLÇENİN GEMİCİLER MAHALLESİ’NDEN; DURKADIN, DURSUN VE MEHMET ESEN’İN ANNELERİ, MUSTAN ESEN’İN EŞİ SATİYE ESEN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAAT 11:00’DA EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN ESENLER AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR. DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜ İLE DUYURULUR. BELEDİYEMİZ MERHUMEYE ALLAH’TAN RAHMET, KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

BURHAN DEMİRCAN'IN CENAZESİ (18.09.2021)

İLÇENİN YENİ MAHALLESİ’NDEN MERHUM KASAP HİLMİ VE HASİME UZALDI’NIN DAMADI, ESKİ TAKSİ ŞOFÖRÜ ADNAN ÖZCAN, REMZİ VERİMLİ VE YUSUF ÇIVAK’IN BACANAĞI, MEHTAP VE MERAL DEMİRCAN’İN BABALARI, NERİMAN DEMİRCAN’IN EŞİ, EMEKLİ KAPORTA USTASI BURHAN DEMİRCAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAAT 10:30’DA KAHYAOĞLU CADDESİNDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE ÖĞLE VAKTİ BARTIN’DA KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN BARTIN AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR. DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜ İLE DUYURULUR. BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET, KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

AYTEN TÜRKOĞLU'NUN CENAZESİ

          İLÇENİN YENİ MAHALLESİ’NDEN; MERHUM NURAN VE MEHMET ÇAĞLAR’IN KIZLARI, MEHMET VE RIFAT ÇAĞLAR’IN KARDEŞLERİ, GÖRKEM VE GİZEM TÜRKOĞLU’NUN ANNELERİ, TURHAN TÜRKOĞLU’NUN EŞİ, AYTEN TÜRKOĞLU VEFAT ETMİŞTİR.                                                                               
          CENAZESİ BUGÜN SAAT 15:00’DA NEBİOĞLU BELDESİ YEŞİLYURT  MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR. DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜ İLE DUYURULUR.
          BELEDİYEMİZ MERHUMEYE ALLAH’TAN RAHMET, KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

SU KESİNTİSİ / SU VE KANALİZASYON İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜNDEN (14.09.2021)

          ANA BORU ARIZASI NEDENİYLE ÇAY MAHALLESİ ÇARŞI MERKEZİNİN SULARI SAAT 13:00 DA VERİLECEKTİR.

ABONELERİMİZE DUYURULUR.

 

 

   Bülent KANTARCI

    BELEDİYE BAŞKANI
       

      Başkanın Mesajı
      Özgeçmiş
      
      

 
       Kent Rehberi
 
    Nöbetçi Eczaneler
       Kurum ve Kuruluşlar
       Hastaneler
       Gezi Alanları
       ...