ANONSLAR

SULTAN AKDEMİR'İN CENAZESİ

          İLÇENİN YUKARIDERE KÖYÜBOSTANCILAR MAHALLESİ’NDEN ZEYNEP,HAMİDE,NEJLA,RECEP VE BAYRAM’IN ANNELERİ MERHUM İZZET AKDEMİR’İN EŞİ SULTAN AKDEMİR VEFAT ETMİŞTİR.
          CENAZESİ SAAT 11:30’DA BOSTANCILAR MAHALLE CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN BOSTANCILAR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
          BELEDİYEMİZ MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

Kıymetli vatandaşlarımız

Çaycuma Stadyumu Kapalı Spor Salonu’nda İlçe Sağlık Müdürlüğümüz ekipleri tarafından 65 yaş ve üstü kişiler için bugün ve 12 Mart Cuma günleri saat 10.00 itibari ile koronavirüs aşısı uygulanacaktır. Randevu alamayan ve aşı olmak isteyen 65 yaş ve üstü tüm vatandaşlarımızın katılımını önemle rica eder, sağlıklı günler dileriz.

MEHMET ÜSTKAT'IN CENAZESİ

          İLÇENİN İSTASYON MAHALLESİNDEN; SEYİT MUHAMMET VE MERYEM ÜSTKAT’IN BABALARI, İSTASYON ESKİ ESNAFLARINDAN HAFIZ LAKAPLI MERHUM MEHMET ÜSTKAT VEFAT ETMİŞTİR.
          CENAZESİ BUGÜN İSTASYON MAHALLESİ GÖÇMENLER CAMİNDE KILINACAK  ÖĞLE NAMAZININ ARDINDAN ŞEHİR MEZARLIĞINDA  TOPRAĞA VERİLECEKTİR. DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
          BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

BİLAL ORUÇ'UN CENAZESİ

          İLÇENİN VELİKÖYÜ MİYESELLER MAHALLESİNDE; MERHUM KAZIM ORUÇ’UN OĞLU, CELAL VE ABDURRAHMAN ORUÇ’UN KARDEŞLERİ, DURSUN, VEYSEL VE HALİSE ORUÇ’UN BABALARI, MERHUME HATİCE ORUÇ’UN EŞİ, BİLAL ORUÇ VEFAT ETMİŞTİR.
          CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZININ ARDINDAN VELİKÖYÜ MİYESELLER MAHALLESİ MEZARLIĞINDA  TOPRAĞA VERİLECEKTİR. DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
          BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

FERİDE DELİOĞLU'NUN CENAZESİ

          İLÇENİN MUHSİNLER KÖYÜNDEN; İLÇEMİZ EMEKLİ ÖĞRETMENLERİNDEN ERCAN BAŞAR, İLÇEMİZ ŞÖFÖR ESNAFLARINDAN ÖZCAN DELİOĞLU, GÜLCAN KIRMIZI VE DURCAN KARABACAK’IN ANNELERİ, YUNUS DELİOĞLU’NUN EŞİ FERİDE DELİOĞLU VEFAT ETMİŞTİR.
          CENAZESİ BUGÜN SAAT 10:00’DA MUHSİNLER KÖYÜ MEZARLIĞINDA  TOPRAĞA VERİLECEKTİR. DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
          BELEDİYEMİZ MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

ALİ YILDIZ'IN CENAZESİ

          İLÇENİN YENİ MAHALLEDEN; MERHUM ETHEM VE MERHUME MİYESE YILDIZ’IN OĞLU, HASAN VE MUSTAFA YILDIZ’IN ABİLERİ, SEVİM, NEZAHAT, SERHAT VE FERHAT YILDIZ’IN BABALARI, İLHAN AMİL’İN KAYINPEDERİ, AHMET, HAMZA, YAHYA VE ALİ AMİL’İN HALASININ OĞLU, CEVRİYE YILDIZ’IN EŞİ İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN DADAŞ ALİ YILDIZ VEFAT ETMİŞTİR.
          CENAZESİ BUGÜN SAAT 14:00’DA ÇAYCUMA DEVLET HASTANESİNDEN ALINARAK ULU CAMİ YANINDA BULUNAN EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN’IN ARDINDAN ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR. DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
          BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

MUSTAFA DEMİR'İN CENAZESİ

          İLÇENİN YENİ MAHALLEDEN; MERHUM MEHMET VE ŞERİFE DEMİR’İN OĞLU, CEMİLE, MELEK VE AHMET DEMİR’İN ABİLERİ, LARA VE IŞIL’IN DEDELERİ, YEŞİM VE ORKUN DEMİR’İN BABALARI, SOLMAZ DEMİR’İN EŞİ SEKA EMEKLİSİ MUSTAFA DEMİR VEFAT ETMİŞTİR.
          CENAZESİ BUGÜN SAAT 10:30’DA ÇAYCUMA DEVLET HASTANESİNDEN ALINARAK HAS FIRIN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN’IN ARDINDAN ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR. DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
          BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

FENERBAHÇE SPOR ÜRÜNLERİ A.Ş.’DEN

          KATLI OTOPARK ÖNÜNDE FENERBAHÇE SPOR KLÜBÜ’NÜN LİSANSLI ÜRÜNLERİN SATIŞI YAPAN TIR BUGÜN SİZ DEĞERLİ HALKIMIZA HİZMET VERCEKLERDİR.SAYIN HALKIMIZA SAYGIYLA DUYURULUR.

NEFİSE KEÇECİ'NİN CENAZESİ

          İLÇENİN PERŞEMBE BELDESİNDEN; AMİR VE SATILMIŞ KEÇECİ’NİN ANNESİ, BELEDİYEMİZ PERSONELİ TUGAY KEÇECİ’NİN BABAANNESİ, MERHUM KALAYCI KAMİL KEÇECİ’NİN EŞİ NEFİSE KEÇECİ VEFAT ETMİŞTİR.
         CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA PERŞEMBE BELDESİ KEÇECİOĞLU  MEZARLIĞINDA  TOPRAĞA VERİLECEKTİR. DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
          BELEDİYEMİZ MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

FATİME ÖZDEMİR'İN CENAZESİ

          İLÇENİN YENİ MAHALLEDEN; MERHUM HÜSEYİN VE MERHUME HAYRİYE TAŞ’IN KIZI, SULTAN, NEBAHAT, TÜRKAN, NERİMAN, AYTEN VE AYHAN ÖZDEMİR’İN ANNELERİ, ÖMER BİLİCİ, CEVAT ÖZKAN, COŞKUN TISKA, FETİ BEKLEN, CEM BARUÖNÜ VE MERHUM MEHMET ÖZDEMİR’İN KAYINVALİDELERİ, MERHUME NİYAZİ ÖZDEMİR’İN EŞİ FATİME ÖZDEMİR VEFAT ETMİŞTİR.
          CENAZESİ BUGÜN SAAT:13:30’DA YENİ MAHALLE FEVZİ ÇAKMAK CADDESİNDE BULUNAN EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN’IN ARDINDAN SAAT:14:00’DE GÜZELYURT KÖYÜNDE  TOPRAĞA VERİLECEKTİR. DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
          BELEDİYEMİZ MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

 

 

   Bülent KANTARCI

    BELEDİYE BAŞKANI
       

      Başkanın Mesajı
      Özgeçmiş
      
      

 
       Kent Rehberi
 
    Nöbetçi Eczaneler
       Kurum ve Kuruluşlar
       Hastaneler
       Gezi Alanları
       ...