ANONSLAR

SELİM VERİM'İN CENAZESİ

İLÇENİN VELİOĞLU MAHALLESİ’NDEN MERHUM İSMAİL VERİM’İN OĞLU, AYTEN, DÖNDÜ, ERTAN, ERDOĞAN, FATMA VE FİLİZ’İN BABALARI, SATİYE VERİM’İN EŞİ SELİM VERİM VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN VELİOĞLU MERKEZ CAMİİNDEN ALINARAK SAAT 11.00 ‘DE MERKEZ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

BESSEY YILDIRIM'IN CENAZESİ

İLÇENİN YENİ MAHALLESİ’NDEN İSMET, EROL, MURAT VE İLÇEMİZ ESKİ ESNAFLARINDAN HALICI MERHUM ORHAN YILDIRIM’IN ANNELERİ, FİKRET, BÜLENT, ERDOĞAN, ERSİN VE ŞENAY’IN BABAANNELERİ, HAVVA YILDIRIM’IN KAYINVALİDESİ BESSEY YILDIRIM VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ULU CAMİİNDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

KADRİYE ÖZALP'İN CENAZESİ

İLÇENİN YENİ MAHALLESİ’NDEN MERHUM GEBEŞ MEHMET VE MERHUM VALİDE ÖZALP’İN GELİNİ, AYSEL UÇAR, AYTEN, FİKRET VE MERHUM METİN ÖZALP’İN ANNELERİ, BAYRAM UÇAR’IN KAYINVALİDESİ, GÖKHAN, BUSE, OĞUZHAN, DİLARA VE ALEYNA’IN BÜYÜKANNELERİ, TÜRKAN ÖZALP’İN KAYINVALİDESİ, İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN NAZIM ÖZALP’İN EŞİ KADRİYE ÖZALP VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN BEYLER CAMİİNDE KILINACAK İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

HİKMET ÖZDAL'IN CENAZESİ

İLÇENİN NEBİOĞLU BELDESİNDEN, BELEDİYEMİZ PERSONELLERİNDEN MAKİNE MÜHENDİSİ AKİF ÖZDAL’IN ANNESİ, BELEDİYEMİZ MECLİS ÜYELERİNDEN MEHMET ÖZDAL’IN YENGESİ, NEBİOĞLU ESKİ MUHTARI MERHUM HALİL ÖZDAL’IN EŞİ HİKMET ÖZDAL VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN NEBİOĞLU MERKEZ CAMİİNDE KILINACAK İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA, AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

METİN DİLEK'İN CENAZESİ

İLÇENİN ŞEYHOĞLU KÖYÜNDEN RECEP DİLEK’İN OĞLU, ESKİ MADEN ÇAVUŞLARINDAN METİN DİLEK VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ŞEYHOĞLU KÖYÜ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

GÜLTEN KAYA'NIN CENAZESİ

İLÇENİN GÖKÇELER KÖYÜNDEN, EMRAH VE EMEL ÇETİN’İN ANNELERİ, FATMA GÜNEŞ, YAŞAR UZUN, AYTEN, İSMAİL VE KEMAL KAYA’NIN KARDEŞLERİ, SELÇUK, ŞENAY VE SERKAN GÜNEŞ, SANİYE KÖKTÜRK, HABİBE ÖZCAN VE ARSLAN UZUN’UN TEYZELERİ, SEKA’DAN EMEKLİ DURSUN UZUN’UN BALDIZI GÜLTEN KAYA VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP GÖKÇELER KÖYÜ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

RAHMİ UYAR'IN CENAZESİ

İLÇENİN SERDAROĞLU KÖYÜNDEN, HÜSEYİN UYAR VE ÇAYCUMA DEVLET HASTANESİ PERSONELİ ERSİN UYAR’IN BABALARI, AYSUN, CANSU VE ÇAYCUMA DEVLET HASTANESİ PERSONELİ AYKUT UYAR’IN BÜYÜKBABALARI, GÖKÇEBEY İLÇE SEÇİM KURULU MÜDÜRÜ AHMET SARIBAŞ’IN ENİŞTESİ, SERDAROĞLU KÖYÜ MUHTARI SEYFİ SEFER’İN TEYZESİNİN OĞLU, ÇAYCUMA KÜLTÜR VE SANAT MERKEZİ MÜDÜRÜ AHMET KORAMAN’IN DAYISI, EMEKLİ ÖĞRETMEN SAMİ UYAR’IN ABİSİ, NAZMİYE UYAR’IN EŞİ RAHMİ UYAR VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP SERDAROĞLU KÖYÜNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA SERDAROĞLU KÖYÜNDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

FATMA ARAT'IN CENAZESİ

İLÇENİN HACILAR KÖYÜNDEN, HÜSEYİN, HASAN, HALİL, RAMAZAN, ORHAN, DURCAN KAYIN VE NURAN ÇİÇEK’İN ANNELERİ, BURHAN KAYIN VE BARIŞ ÇİÇEK’İN KAYINVALİDESİ, BERK, BARIŞ, BURAK, BETÜL, BUKET EKİN, NEHİR VE DEFNE ARAT’IN BABAANNELERİ, MERHUM AHMET ARAT’IN EŞİ FATMA ARAT VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 11.30‘DA HACILAR KÖYÜNDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

AHMET ÖZKAN'IN CENAZESİ

İLÇENİN ÇAY MAHALLESİ’NDEN MERHUM HACI HÜSEYİN ÖZKAN’IN OĞLU, MERHUM NAZİF ÖZKAN’IN KARDEŞİ, İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN NAFİZ ÖZKAN VE NECLA ALTINOK’UN AĞABEYİ, MUSTAFA ÖZKAN, HİKMET ATEŞ, AYSUN TUNA, OKAN VE ERHAN ÖZKAN’IN AMCALARI, OĞUZ VE YAVUZ ALTINOK İLE AYSEL TÜRKÖZ’ÜN DAYILARI, BERFU ÖZKAN’IN DEDESİ, SERKAN VE HAKAN ÖZKAN’IN BABALARI, FATMA ÖZKAN’IN EŞİ, İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN HACI AHMET ÖZKAN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN 11.00’DE ÇAYCUMA DEVLET HASTANESİNDEN ALINARAK, ÇAY MAHALLESİ, TUNA CADDESİ, YEŞİLKENT SİTESİ KARŞISINDAKİ EVLERİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNDUKTAN SONRA, ÇARŞI MERKEZ YENİ CAMİDE, ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

AYSEL KESİMER'İN CENAZESİ

SALTUKOVA BELDESİNDEN, VOLKAN VE ÖZKAN KESİMER’İN ANNELERİ, ÖZCAN ÇELİK, MERHUME GÜLFER BİLGİN VE İLÇEMİZ ESKİ ESNAFLARINDAN MERHUM MUZAFFER ÇELİK’İN KARDEŞLERİ, ERGÜN, NİLGÜN, AYTAÇ VE GÜNTAÇ ÇELİK’İN HALALARI, AYFER ALTUĞ’UN TEYZESİ, MERHUM BAHATTİN KESİMER’İN EŞİ AYSEL KESİMER VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN DEVREK ULUCAMİ’DE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA DEVREK’TE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

 

 

   Bülent KANTARCI

    BELEDİYE BAŞKANI
       

      Başkanın Mesajı
      Özgeçmiş
      
      

 
       Kent Rehberi
 
    Nöbetçi Eczaneler
       Kurum ve Kuruluşlar
       Hastaneler
       Gezi Alanları
       ...