ANONSLAR

KAYIP/BULUNTU İLANI

ABİDİN TANSU BIYIKLI BANKAMATİK KARTINIZ BULUNMUŞTUR.

BELEDİYEYE MÜRACATINIZ BULUNMUŞTUR.

13.06.2018 CENAZE İLANLARI

 
CEMİL ORUÇ UN CENAZESİ
 
İLÇENİN GÜZELYAKA KÖYÜ ORUÇLAR MEVKİİNDEN;
 
BASRİ, CEMİL VE İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN BAKİ ORUÇ’UN BABASI, FAHRİYE VE MUSTAFA ORUÇ ‘UN KARDEŞİ, BERRİN, YETKİN VE REYHAN’IN BÜYÜK BABALARI, SANİYE ORUÇ’UN EŞİ CEMİL ORUÇ VEFAT ETMİŞTİR.
 
CENAZESİ BUGÜN GÜZELYAKA KÖYÜ MERKEZ CAMİİNDE İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA KÖY MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR. 
 
 
DOST VE  AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
 

11.06.2018 CENAZE İLANLARI

SULTAN UYAR IN CENAZESİ

İLÇENİN SERDAROĞLU KÖYÜNDEN;

NİLÜFER, NURAY, GAZATECİ DAVUT VE MERHUM SAMİ UYAR’IN ANNELERİ, SEKA EMEKLİSİ HACI SAMİ UYAR’IN EŞİ, SULTAN UYAR VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA SERDAROĞLU KÖYÜ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

 

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

 

09.06.2018 CENAZE İLANLARI

SOLMAZ ARSLAN IN CENAZESİ

İLÇENİN ÇAY MAHALLESİNDEN,

SEVGİ AYDIN, HALİL VE KEMAL ARSLAN ‘IN KARDEŞLERİ, İBRAHİM, ŞENAN VE ZEKERİYA SAĞDIÇ’IN KAYINVALİDELERİ, MELDA, SELDA VE YETER’İN ANNELERİ, MERHUM BURHANETTİN ARSLAN’IN EŞİ,SOLMAZ ARSLAN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 11:30 DA YEŞİLKENT SİTESİNDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNACAK VE MERKEZ YENİ CAMİDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

 

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

 

07.06.2018 CENAZE İLANLARI

ZAHİRE DURAN IN CENAZESİ
 
İLÇENİN GERİŞ KÖYÜNDEN,
GERİŞ KÖYÜ MUHTARI NİYAZİ DURAN’IN YENGESİ, NEVZAT, CEVDET, RECEP VE RIFAT GÜMÜŞOK’UN HALASI, ASIM DURAN’IN EŞİ ZAHİRE DURAN VEFAT ETMİŞTİR.
 
CENAZESİ BUGÜN GERİŞ KÖYÜ ÇAY MAHALLESİ CAMİSİNDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
 
 

MEHMET ÇOKAN IN CENAZESİ

İLÇENİN YAKADEMİRCİLER KÖYÜNDEN,

ÇETİN VE EROL ÇOKAN ‘IN BABALARI, BÜLENT VE LEVENT‘İN BÜYÜKBABALARI, AYNUR ÇOKAN’IN EŞİ, AMERİKALI LAKAPLI MEHMET ÇOKAN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN YAKADEMİRCİLER KÖYÜ SÜMETÇİOĞLU MAHALLESİ CAMİSİNDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

 

CELAL TOPÇU NUN CENAZESİ

İLÇENİN TAŞCILI KÖYÜNDEN,

ÖZAY VE ADEM TOPÇU’ NUN BABALARI, MAHİR VE KEMAL TOPÇU’ NUN KARDEŞLERİ, İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN EROL GÖKTAŞ’ IN DAYISI, CELAL TOPÇU VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN TAŞÇILI KÖYÜ CAMİSİNDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

 
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

06.06.2018 CENAZE İLANLARI

MÜRÜVVET BABALOĞLU'NUN CENAZESİ

İLÇENİN SALTUKOVA BELDESİNDEN, ECZACI OSMAN AKSOY’UN KAYINVALİDESİ, DUYGU AKSOY, SEVGİ CANBAZ, BİLGİ YURTSEVER, ÜMİT SİLAN VE ARİF BABALOĞLU’NUN ANNELERİ, MERHUM ABHAZA RAUF BABALOĞLU’NUN EŞİ, MÜRÜVVET BABALOĞLU VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 11.00’DE SALTUKOVA BELDESİNDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNACAK VE SALTUKOVA MERKEZ CAMİSİNDE KILINACAK ÖĞLE NMAZINDAN SONRA AHMETLER MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

 

ZAHİRE DURAN'IN CENAZESİ

İLÇENİN GERİŞ KÖYÜNDEN, GERİŞ KÖYÜ MUHTARI NİYAZİ DURAN’IN YENGESİ, NEVZAT, CEVDET, RECEP VE RIFAT GÜMÜŞOK’UN HALASI, ASIM DURAN’IN EŞİ ZAHİRE DURAN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ YARIN 07.06.2018 PERŞEMBE GÜNÜ GERİŞ KÖYÜ ÇAY MAHALLESİ CAMİSİNDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

 

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

04.06.2018 CENAZE İLANLARI

MÜNEVVER ÜNSAL IN CENAZESİ

İLÇEMİZ ESKİ KAYMAKAMLARINDAN NOYAN ÜNSAL’IN EŞİ MÜNEVVER ÜNSAL VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN DEVREK MERKEZ CAMİSİNDE KILINACAK İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA DEVREK ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

HASİME KÖKTÜRK'ÜN CENAZESİ

HASİME KÖKTÜRK'ÜN CENAZESİ

İLÇENİN YENİ MAHALLEDEN, MERHUME HANİFE VE İLÇEMİZ ESKİ ESNAFLARINDAN MERHUM HAKKI KÖKTÜRK’ÜN GELİNİ, GÖKÇEBEY EŞRAFINDAN MERHUME KEZBAN VE MERHUM HAYRULLAH AMBARCI’NIN KIZLARI, İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN AKIN KÖKTÜRK VE BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ ÖĞRETİM ÜYESİ YRD. DOÇ. DR. NEŞE KÖKTÜRK’ÜN ANNELERİ, İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN SÜREYYA KÖKTÜRK’ÜN YENGESİ BUĞRA, ALİ, ELİF VE BERKAY’IN BABAANNELERİ, YEŞİM KÖKTÜRK’ÜN KAYINVALİDESİ, İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN CENGİZ KÖKTÜRK’ÜN EŞİ HASİME KÖKTÜRK VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ YARIN (02.06.2018 CUMARTESİ) SAAT 11.00’DE ÇAYCUMA DEVLET HASTANESİ’NDEN ALINARAK NİHAT KANTARCI CADDESİ’NDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNACAK VE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP MERKEZ YENİ CAMİDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA ÇAYCUMA ESKİ ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

 

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

01.06.2018 CENAZE İLANLARI

RIFAT SATIR IN CENAZESİ

İLÇENİN AKYAMAÇ KÖYÜNDEN, SANAYİ ESKİ ESNAFI ERGİN VE ERSİN SATIR’IN BABALARI, ÇAYCUMA MUHTARLAR DERNEĞİ BAŞKANI EKREM ÇELEN’İN KUZENİ, RAMAZAN, MEVLÜT VE MEHMET’İN ABİLERİ RIFAT SATIR VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN AKYAMAÇ KÖYÜ, ÇELENLER MAHALLESİ CAMİSİNDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

 

HASAN ORUÇ UN CENAZESİ

İLÇENİN GÜZELYAKA KÖYÜ, ORUÇLAR MEVKİİNDEN NERİMAN, SELMA VE BÜLENT ORUÇ’UN BABALARI, RAMAZAN VE REMZİ’NİN ABİLERİ, NİZAMETTİN HELVACI, RAMAZAN İNCEGÜL, ALİM ORUÇ VE İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ ÇALIŞANI CELAL ORUÇ ‘UN KAYINBİRADERİ, NAZİKAR ORUÇ’UN EŞİ BELEDİYEMİZDEN EMEKLİ HASAN ORUÇ VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN GÜZELYAKA KÖYÜ MERKEZ CAMİSİNDE KILINACAK CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP CENAZE NAMAZINDAN SONRA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

 

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

28.05.2018 CENAZE İLANLARI

SACİT ŞEN'İN CENAZESİ

İLÇENİN ÇAY MAHALLESİ’NDEN, MERHUME LEMAN VE MERHUM MUSTAFA ŞEN’İN OĞLU, ORÇUN ŞEN’İN BABASI, NURAN ANIT VE NUSRET ŞEN’İN ABİSİ, ONUR, OYA VE OKTAY ANIT’IN DAYILARI, ALEV ŞEN’İN AMCASI, ASUMAN ŞEN’İN EŞİ, EREĞLİ DEMİR ÇELİK FABRİKASI’NDAN EMEKLİ MÜDÜR SACİT ŞEN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 11.30’DA ÇAYCUMA DEVLET HASTANESİ’NDEN ALINARAK, ÇAY MAHALLESİ İSTİKLAL CADDESİ’NDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNDUKTAN SONRA MERKEZ YENİ CAMİYE GETİRİLİP ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

 

HAYRETTİN ERMİŞ'İN CENAZESİ

İLÇENİN DEREKÖSELER KÖYÜ KADILAR MAHALLESİ’NDEN, BEYHAN, REYHAN VE ERHAN ERMİŞ’İN BABALARI, ŞAZİMENT ERMİŞ’İN EŞİ, MERHUM HASAN ERMİŞ’İN OĞLU, KIBRIS GAZİSİ HAYRETTİN ERMİŞ VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN DEREKÖSELER KÖYÜ KADILAR MAHALLESİ’NDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

 

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

 

 

 

   Bülent KANTARCI

    BELEDİYE BAŞKANI
       

      Başkanın Mesajı
      Özgeçmiş
      
      

 
       Kent Rehberi
 
    Nöbetçi Eczaneler
       Kurum ve Kuruluşlar
       Hastaneler
       Gezi Alanları
       ...