ANONSLAR

MUHTARLIK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜNDEN

2464 Sayılı Belediye Gelirleri Kanununun 86. Maddesine istinaden 2015-20169-2017-2018 yıllarında İlçemizde tamamlanan üst yapı çalışmalarıyla ilgili; Yol harcamalarına katılım  paylarının üçüncü taksit ödeme süresi 01 Mart Pazartesi günü sona ereceğinden, vatandaşlarımızın cezalı duruma düşmemeleri için, vergilerini Belediyemiz veznesine veya E-Belediye hizmetimiz yoluyla yatırmaları önemle duyurulur.

KAYIP / BULUNTU İLANI

Dün Yaşam Alanı çevresinde Sarı, Siyah ve Beyaz renkte 3 Adet Büyükbaş hayvan kaybolmuştur.Bulanın veya görenin Belediyemize bildirmesi rica olunur.

HANİFE PEKDEMİR'İN CENAZESİ

          İLÇENİN KARAMUSA KÖYÜNDEN; CEMALETTİN VE ALAEETİN PEKDEMİR’İN ANNESİ, MERHUM ÜNAL PEKDEMİR’İN EŞİ HANİFE PEKDEMİR VEFAT ETMİŞTİR.
          CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA KARAMUSA KÖYÜ PEKDEMİRLER MAHALLESİ MEZARLIĞINDA  TOPRAĞA VERİLECEKTİR. DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
          BELEDİYEMİZ MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

KERİMCAN BOZKURT'UN CENAZESİ

          İLÇENİN SOFULAR MAHALLESİNDEN; DURSUN BOZKURT’UN OĞLU, RAMAZAN BOZKURT’UN YEĞENİ, KERİMCAN BOZKURT VEFAT ETMİŞTİR.
          CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZININ ARDINDAN SOFULAR MAHALLESİ  MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR. DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
          BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞ

MEHMET ALBUZLU'NUN CENAZESİ

          İLÇENİN KAYIKÇILAR KÖYÜNDEN; SAİM, SAMİ VE ECEVİT ALBUZLU’NUN BABALARI, MEHMET ALBUZLU VEFAT ETMİŞTİR.
          CENAZESİ BUGÜN SAAT 12:00’DE KAYIKÇILAR KÖYÜ ARICIOĞLU MAHALLESİ  MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR. DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
          BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

SU VE KANALİZASYON İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜNDEN

          İLÇEMİZDE ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE BEKLENMEKTE OLAN SOĞUK HAVA DALGASI NEDENİYLE SU SAYAÇ VE TESİSATLARINIZ DONMA TEHLİKESİYLE KARŞI KARŞIYA KALINABİLİR. DONMAYI ÖNLEMEK AMACIYLA TESİSAT VE SAYAÇLARINIZIN SOĞUK HAVA İLE TEMAS ETMESİNİ ÖNLEYECEK ŞEKİLDE TEDBİR ALMANIZ ÖNEMLE RİCA OLUNUR.

YÜKSEL SESVER'İN CENAZESİ

          İLÇENİN İSTASYON MAHALLESİNDEN; HİDAYET VE HAYRİYE SESVER’İN OĞLU, CAFER SESVER’İN KARDEŞİ, TUNCAY KARADEMİR’İN AMCASI, FATOŞ, FİLİZ, SONGÜL, DENİZ, SATI VE ZEYNEP’İN BABALARI, YÜKSEL SESVER VEFAT ETMİŞTİR.
          CENAZESİ BUGÜN SAAT 14:00’DE İSTASYON MAHALLESİ AHATLI CADDESİ ÜZERİNDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN’IN ARDINDAN ŞEHİR  MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR. DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
          BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

GEMİCİLER MAHALLESİ MUHTARLIĞINDAN

GEMİCİLER İLKÖĞRETİM OKULU YANINDA BAŞIBOŞ HALDE BÜYÜKBAŞ HAYVANLAR BULUNMAKTADIR. SAHİPLERİNİN GEMİCİLER MAHALLESİ MUHTARLIĞINA MÜRACATLARI DUYURULUR.

RECEP MUSLUER'İN CENAZESİ

          İLÇENİN DURSUNLAR KÖYÜNDEN; MEHMET VE MERHUME DİLBER MUSLUER’İN OĞLU, İLÇEMİZ GALERİCİ ESNAFLARINDAN RECEP MUSLUER VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN SAAT 11:00’DE DURSUNLAR KÖYÜ  MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
          BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

ZONGULDAK KIZILAY KAN MERKEZİNDEN

          BUGÜN SAAT:17:00’ YE KADAR ÇAYCUMA BELEDİYESİ İLE TÜRK KIZILAYI ÇAYCUMA ŞUBESİNİN ORTAKLAŞA DÜZENLEDİĞİ KAN BAĞIŞI KANPANYASI GERÇEKLEŞTİRİLECEKTİR. KAN VERMEK İSTEYEN VATANDAŞLARIMIZ İÇİN KIZILAY KAN BAĞIŞI ARACI ÇAYCUMA BELEDİYESİ HİZMET BİNASI YANINDA BULUNMAKTADIR. SAYIN HALKIMIZA SAYGIYLA DUYURULUR.
          UNUTMAYINIZ Kİ BİR GÜN SİZİNDE KANA İHTİYACINIZ OLABİLİR.

 

 

   Bülent KANTARCI

    BELEDİYE BAŞKANI
       

      Başkanın Mesajı
      Özgeçmiş
      
      

 
       Kent Rehberi
 
    Nöbetçi Eczaneler
       Kurum ve Kuruluşlar
       Hastaneler
       Gezi Alanları
       ...