ANONSLAR

MEHMET ALİ TURPCU'NUN CENAZESİ

İLÇENİN DERELİ KÖYÜNDEN MERHUM ABDURRAHİM TURPCU’NUN OĞLU, RAMAZAN TURPCU’NUN BABASI, MÜNEVVER TURPCU’NUN EŞİ MEHMET ALİ TURPCU VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAAT 11:00’DE DERELİ KÖYÜ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR. 

MAKBULE KARAGÖZ'ÜN CENAZESİ

İLÇENİN YUKARI GÖYNÜK KÖYÜ PEYENLİ MAHALLESİNDEN HAYRİYE USLU VE HAYRİ KARAGÖZ’ÜN ANNELERİ, ERTUĞRUL USLU’NUN KAYINVALİDESİ, YAKUP KARAGÖZ’ÜN EŞİ MAKBULE KARAGÖZ VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP PEYENLİ MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

HALİL CEYLAN'IN CENAZESİ

BARTIN EŞRAFINDAN EMEKLİ ÖĞRETMENLERDEN HALİL CEYLAN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN BARTIN ŞADIRVAN CAMİNDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA, BARTIN ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

NECİBE TURPCU'NUN CENAZESİ

İLÇENİN DERELİ KÖYÜNDEN EROL, ÖZCAN, ERGİN, ERCAN TURPCU VE FATMA ORUÇ’UN ANNELERİ, MERHUM DURDU TURPCU’NUN EŞİ NECİBE TURPCU VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAAT 11:00 ‘DE DERELİ KÖYÜ AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

CEVAT ACAR'IN CENAZESİ

İLÇENİN PERŞEMBE BELDESİNDEN GÜLTEN VE GÜLLÜ’NÜN BABALARI İSMAİL, AYDIN VE OLCAY’IN BÜYÜKBABALARI, İBRAHİM OĞLU CEVAT ACAR VEFAT ETMİŞTİR.

 

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP PERŞEMBE MERKEZ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN YAZIBAŞI KÖYÜ DEMİRCİLER MAHALLESİNDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

MEHMET DOĞAN'IN CENAZESİ

İLÇENİN YENİ MAHALLEDEN İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN ŞABAN DOĞAN, GÜNNAZ VE KÜBRA DOĞAN’IN BABALARI, TOLGA DOĞAN’IN BÜYÜKBABASI, DURKADIN DOĞAN’IN EŞİ MEHMET DOĞAN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 14:30’DA YENİ MAHALLE CURA APARTMANINDAKİ EVİNİN ÖNÜNDE HELALLİK ALINDIKTAN SONRA İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP BARTIN HACIOSMANOĞLU KÖYÜNDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

CAFER TAYYAR ALTINKOL'UN CENAZESİ

İLÇENİN YENİ MAHALLESİNDEN BEYHAN DİMDİRİ, TÜRKAN ARIĞ, BELEDİYEMİZ PERSONELLERİNDEN AYHAN UZALDI VE MERHUM ÖMER FARUK ALTINKOL’UN BABALARI, GÜLHAN BARUÖNÜ, AYSEL ÖNGEN, NURSEL ŞAHİN, SAİM ALTINKOL VE MERHUM AYHAN YILDIZ’IN ABİLERİ, CELAL UZALDI, ZEKİ ARIĞ VE CİHANGİR DİMDİRİ’NİN KAYINPEDERİ, SİNEM, SERKAN, FULYA, GONCAGÜL, ATAKAN VE FURKAN’IN DEDELERİ, KENAN, NİHAL, SİNAN VE YAVUZ’UN AMCALARI, SEBAHAT ALTINKOL’UN EŞİ CAFER TAYYAR ALTINKOL VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 11:00’DE EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNACAK VE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP MERKEZ YENİ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

İSMAİL ÖRENBAŞ'IN CENAZESİ

İLÇENİN TORLAKLAR KÖYÜNDEN MERHUM HÜSEYİN ÖRENBAŞ’IN OĞLU, HANIM, KEZBAN, İSMAİL VE YILMAZ ÖRENBAŞ’IN BABALARI, RIZA KINICI VE BURHAN TUZCUOĞLU’NUN KAYINPEDERİ, T.T.K’DAN EMEKLİ MADEN ŞEFİ İSMAİL ÖRENBAŞ VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA TORLAKLAR KÖYÜ, GÜNEL MAHALLESİNDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

SUAT KALAYCI'NIN CENAZESİ

İLÇENİN YENİ MAHALLEDEN HASAN KALAYCI VE HAYRİYE BAHADIR’IN ANNELERİ, MERHUM ŞAİR-YAZAR İBRAHİM BEHÇET KALAYCI’NIN EŞİ SUAT KALAYCI VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA ANKARA KARŞIYAKA MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

HAMİDE ARSLAN'IN CENAZESİ

İLÇENİN TEMENLER KÖYÜNDEN EŞREF VE ZEKİ ARSLAN’IN ANNELERİ, CELAL VE METİN ARSLAN’IN YENGELERİ, MERHUM SELAHATTİN ARSLAN’IN EŞİ HAMİDE ARSLAN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA TEMENLER KÖYÜNDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

 

 

 

 

 

   Bülent KANTARCI

    BELEDİYE BAŞKANI
       

      Başkanın Mesajı
      Özgeçmiş
      
      

 
       Kent Rehberi
 
    Nöbetçi Eczaneler
       Kurum ve Kuruluşlar
       Hastaneler
       Gezi Alanları
       ...