ANONSLAR

BELEDİYE BAŞKANLIĞI'NDAN

Belediyemizin, Çaycuma Kaymakamlığıyla birlikte düzenlediği iftar yemeği bu akşam Çaycuma Köprüsü üzerinde yapılacaktır.

Tüm halkımıza saygıyla duyurulur.

ASAF ÜSTÜNKUL'UN CENAZESİ

İLÇENİN SOFULAR MAHALLESİNDEN MERHUM ABDULLAH ÜSTÜNKUL’UN OĞLU, ERCAN VE FİLİZ ÜSTÜNKUL’UN BABALARI, REMZİYE ÜSTÜNKUL’UN KAYINPEDERİ, KÜBRA, İREM VE TUANA’NIN BÜYÜKBABALARI, HACER ÜSTÜNKUL’UN EŞİ KIBRIS GAZİSİ ASAF ÜSTÜNKUL VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SOFULAR MAHALLESİ, SARAÇLAR CAMİNDE KILINACAK ÖĞLEN NAMAZINDAN SONRA, YAPILACAK ASKERİ TÖRENİN ARDINDAN SARAÇLAR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

HAYRİ SEZER'İN CENAZESİ

İLÇENİN KARAMUSA KÖYÜ’NDEN, HÜLYA, CANAN, ÖZCAN, SELÇUK VE HAYATİ SEZER’İN BABALARI, YAŞAR SEZER’İN EŞİ HAYRİ SEZER VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 11.00’DE KARAMUSA KÖYÜ DEDELER MAHALLESİNDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA KARAMUSA KÖYÜ DEDELER MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

ERDOĞAN GEDİKLİ'NİN CENAZESİ

İLÇENİN VELİOĞLU MAHALLESİNDEN, MERHUM RAMAZAN GEDİKLİ’NİN OĞLU, ŞENDOĞAN, İLHAN VE RAMAZAN GEDİKLİ’NİN KARDEŞLERİ, ÖZKAN VE VOLKAN GEDİKLİ’NİN BABALARI, GÜLAY GEDİKLİ’NİN EŞİ BELEDİYEMİZ PERSONELLERİNDEN ERDOĞAN GEDİKLİ VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 15.00’TE VELİOĞLU GEDİKLER MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

CEMAL TOPÇU'NUN CENAZESİ

İLÇENİN VELİOĞLU MAHALLESİNDEN MERHUM ALİ TOPCU’NUN OĞLU, HİLMİ VERİMCİK’İN KAYINPEDERİ, KORAY TOPCU VE MERHUM METİN TOPCU’NUN BABASI, PAKİZE TOPCU’NUN EŞİ CEMAL TOPCU VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 12.00’DE VELİOĞLU HÜSEYİNBEYLER’DEKİ EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNACAK VE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN HÜSEYİNBEYLER MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

Çaycuma Belediye Başkanlığı, Perşembe Belediye Başkanlığı ve Eğitim Sen Çaycuma temsilciliğinden

Çaycuma Belediyesi, Perşembe Belediyesi ve Eğitim Sen Çaycuma Temsilciliğinin işbirliğiyle yapılan 15.Geleneksel Uçurtma şenliği 26 mayıs Pazar günü Saat:12:00'de Kapalı Pazaryeri Otoparkında yapılacaktır.Etkinliğimize çocuk yazarı Gülsüm CENGİZ'de katılarak kitaplarını imzalayacaktır.Tüm katılımcı çocuklara anı madalyası, dondurma ve soğuk çay ücretsiz dağıtılacaktır.

Tüm çocuklarımız davetlidir.

KAYIP/BULUNTU İLANI

1 adet ehliyet kaybolmuştur. Bulanın Belediyeye müracatları rica olunur.

SEBAHATTİN UZALDI'NIN CENAZESİ

İLÇENİN ÇAY MAHALLESİNDEN MERHUM SABRİ VE MERHUME HALİME UZALDI’NIN OĞLU, MERHUM SAİM VE SABRİYE UZALDI’NIN KARDEŞLERİ, ŞEREF, ŞENOL, ŞENER, MUSTAFA VE ARZU UZALDI’NIN AMCALARI, YETKİN, YEŞİM VE YELİZ UZALDI’NIN BABALARI, AYHAN UZALDI’NIN EŞİ SEBAHATTİN UZALDI VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 11:00’DE ÇAYCUMA DEVLET HASTANESİNDEN ALINARAK, ÇAY MAHALLESİ DERE SOKAKTAKİ EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNACAK VE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP MERKEZ YENİ CAMİDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

LÜTFEN DİKKAT!

Teşekkürler.

KAYIP/BULUNTU İLANI

1 adet Mercedes marka araba anahtarı bulunmuştur.

Sahibinin Belediyeye müracatı duyurulur.

 

 

 

 

 

   Bülent KANTARCI

    BELEDİYE BAŞKANI
       

      Başkanın Mesajı
      Özgeçmiş
      
      

 
       Kent Rehberi
 
    Nöbetçi Eczaneler
       Kurum ve Kuruluşlar
       Hastaneler
       Gezi Alanları
       ...