ANONSLAR

İLÇE TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜNDEN

2019 YILI HAYVANCILIK DESTEKLEME BAŞVURULARI BAŞLAMIŞ OLUP BİRLİK VE KOOPERATİF ÜYESİ YETİŞTİRİCİLERİN BİRLİK VEYA KOOPERATİFLERE, BİRLİK ÜYESİ OLMAYAN YETİŞTİRİCİLERİN TARIM VE ORMAN İLÇE MÜDÜRLÜĞÜNE 31.12.2019 TARİHİNE KADAR BAŞVURULARINI YAPMALARI GEREKMEKTEDİR.

ÇAYCUMA EBİL EĞİTİM MERKEZİNDEN

YAŞAM KOÇU, GİRİŞİMCİ, YAZAR, EĞİTMEN AYŞEGÜL SAVAŞ LİKOĞLU, ANNE VE BABALARA YÖNELİK FARKINDALIĞI VE BİLİNCİ ARTIRMA AMAÇLI "SEVGİLİ EBEVEYN" BAŞLIĞI ALTINDA 07 ARALIK CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 18:00'DE ÇAYCUMA KÜLTÜR VE SANAT MERKEZİNDE SEVGİLİ EBEVEYN SEMİNERİ DÜZENLENECEKTİR.

İLÇE MÜFTÜLÜĞÜNDEN

İLÇE MÜFTÜLÜĞÜMÜZE BAĞLI ÇAYCUMA DİN GÖREVLİLERİ DERNEĞİ TARAFINDAN DÜZENLENEN, 1 ARALIK PAZAR GÜNÜ SAAT 14:30'DA KÜLTÜR VE SANAT MERKEZİNDE GAZETECİ- YAZAR SALİHA ERDİM'İN "AİLE İÇİ İLETİŞİM" KONUSUNDA KONUŞMACI OLARAK KATILACAĞI KONFERANS PROGRAMINA TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR.

HASİME DURAN 'IN CENAZESİ

İLÇENİN GERİŞ KÖYÜNDEN;

MERHUM KAZIM DURAN’IN EŞİ, HASİME DURAN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN GERİŞ KÖYÜ ÇAY MAHALLESİNDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA, GERİŞ KÖYÜ, ÇAY MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

HAYRİYE UZALDI 'NIN CENAZESİ

İLÇENİN ÇAY MAHALLESİNDEN;

MERHUM HÜSNÜ VE NACİYE YEŞİL’İN KIZLARI, ŞAHİZER GÜN’ÜN KIZKARDEŞİ, CEVAT, İBRAHİM UZALDI VE NİMET EYİDOĞAN’IN ANNELERİ, ŞÜKRAN UZALDI VE EMEKLİLER CEMİYETİ BAŞKANI NİZAMETTİN EYİDOĞAN’IN KAYINVALİDESİ, BÜLENT VE NİYVER UZALDI’NIN YENGELERİ, EMRAH, MELİKE, GAMZE UZALDI VE SANEM DUYGUOĞLU’NUN BABAANNELERİ, BAŞAR VE BARIŞ EYİDOĞAN’IN ANNEANNELERİ, İLÇEMİZ ESKİ ESNAFLARINDAN MERHUM CEMİL UZALDI’NIN EŞİ HAYRİYE UZALDI VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 11:00’DE ÇAYCUMA DEVLET HASTANESİNDEN ALINARAK, ÇAY MAHALLESİ, GÜN SOKAKTAKİ EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNACAK VE MERKEZ CAMİNDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ,ŞEHİR MEZARLIĞINDA, TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

BELEDİYEMİZ MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

EĞİTİM-SEN ÇAYCUMA TEMSİLCİLİĞİNDEN

ANKARA EKİN TİYATROSU OYUNCULARININ AZİZ NESİN'İN ANISINA OYNADIĞI "MEMLEKETİN KIYMETİ" ADLI OYUN YARIN SAAT 20:00 'DE ÇAYCUMA KÜLTÜR VE SANAT MERKEZİNDE SERGİLENECEKTİR.
EĞİTİM-SEN ÇAYCUMA TEMSİLCİLİĞİ VE ÇAYCUMA BELEDİYESİ KATKILARIYLA SAHNELENECEK OYUNUN BİLETLERİ EĞİTİM-SEN, ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ VE KÜLTÜR VE SANAT MERKEZİNDEN TEMİN EDİLEBİLİR.
TİYATRO SEVERLERE DUYURULUR.

NİLÜFER GÜMÜŞTAŞ 'IN CENAZESİ

İLÇENİN COBURLAR KÖYÜNDEN;

DURSUN GÜMÜŞTAŞ’IN EŞİ NİLÜFER GÜMÜŞTAŞ VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN COBURLAR KÖYÜ CAMİNDE KILINACAK İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA COBURLAR KÖYÜ MEZARLIĞINDA, TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

BELEDİYEMİZ MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

ÇAYCUMA NİHAT KANTARCI LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜNDEN

BUGÜN SAAT 16:00'YA KADAR OKULUMUZDA KAN BAĞIŞI KAMPANYASI DÜZENLENMİŞTİR. SAYGIDEĞER HALKIMIZIN GÖNÜLLÜ KANBAĞIŞLARINI BEKLİYORUZ.

SELAHATTİN CURA 'NIN CENAZESİ

İLÇENİN KAYIKÇILAR KÖYÜNDEN;

NERMİN, YASEMİN VE ERDAL CURA’NIN BABALARI, MUHAMMET ABASIZ VE YADİGAR AKÇAY’IN KAYINPEDERİ, AV. TANER CURA VE ERTAN CURA’NIN AMCALARI, PERİHAN, NERİMAN, İSMAİL KORKMAZ, ŞAHİN GÜNAY VE ESNAF VE SANATKARLAR ODASI BAŞKANI HAYRİ KANDEMİR’İN DAYISI, MERHUM SIDIKA CURA’NIN EŞİ T.T.K’DAN EMEKLİ SELAHATTİN CURA VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN KAYIKÇILAR KÖYÜ, HACI MAHALLESİ CAMİNDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA, KAYIKÇIKÇILAR KÖYÜ HACI MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

SU KESİNTİSİ / SU VE KANALİZASYON İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜNDEN

ANA BORU ARIZASI NEDENİYLE VELİOĞLU MAHALLESİ AFET EVLERİ MEVKİİNİN SULARI SAAT 15:00 DE VERİLECEKTİR.

ABONELERİMİZE DUYURULUR.

 

 

   Bülent KANTARCI

    BELEDİYE BAŞKANI
       

      Başkanın Mesajı
      Özgeçmiş
      
      

 
       Kent Rehberi
 
    Nöbetçi Eczaneler
       Kurum ve Kuruluşlar
       Hastaneler
       Gezi Alanları
       ...