ANONSLAR

MUSTAFA DEMİRÇAKMAK'IN CENAZESİ

İLÇENİN İSTASYON MAHALLESİNDEN MERHUM SATİYE VE İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN DEMİRCİ HAYRULLAH DEMİRÇAKMAK’IN OĞLU, RAMAZAN, RECEP, KEKLİK, ŞENOL, EROL, NACİYE, İSMAİL, GÜLHANIM, ESMA, HÜSEYİN VE EMEKLİ ASTSUBAY ERDOĞAN DEMİRÇAKMAK’IN KARDEŞLERİ, ERDOĞAN, İSA, GÖKHAN, EMRAH VE YILMAZ DEMİRÇAKMAK’IN AMCALARI, ELİF, ESİN VE EMRE’NİN BABALARI, SERPİL DEMİRÇAKMAK’IN EŞİ BELEDİYEMİZ ESKİ ÇALIŞANLARINDAN MUSTAFA DEMİRÇAKMAK VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN İSTASYON HACI İLYAS CAMİ’ NDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA PERŞEMBE BOYACIOĞLU KÖYÜ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

YAŞAR OKUR'UN CENAZESİ

İLÇENİN KAYIKÇILAR KÖYÜNDEN HİLMİ, GAZİ ALİ, MEHMET, ENGİN OKUR VE GÜLTEN KINCI’NIN ANNELERİ, ALİ ŞAN KINCI’NIN KAYINVALİDESİ, ŞERİFE KINCI’NIN ANNEANNESİ, MERHUM HİLMİ OKUR’UN EŞİ YAŞAR OKUR VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA KAYIKÇILAR KÖYÜ ARICIOĞLU MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

MÜNEVVER YILMAZ'IN CENAZESİ

İLÇENİN FİLYOS BELDESİNDEN FİLYOS BELDESİ, ABACIK MAHALLESİ ESKİ MUHTARI İSMAİL YILMAZ’IN ANNESİ MÜNEVVER YILMAZ VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ACILIK MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

ŞERİFE SOYDAN'IN CENAZESİ

İLÇENİN ÇAY MAHALLESİ’NDEN, MERHUM NURİ VE MERHUME İSMET’İN KIZLARI, ŞAHİTTİN SOYDAN’IN YENGESİ, SEZEN SOYDAN’IN KAYINVALİDESİ, EFLİN VE EĞMEN SOYDAN’IN BABAANNELERİ, AHMET VE ÖMER SOYDAN’IN ANNELERİ, İLÇEMİZ ESKİ ESNAFLARINDAN MERHUM AZİZ SOYDAN’IN EŞİ ŞERİFE SOYDAN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 11.30’DA ÇAY MAHALLESİ TOPBAŞI MEVKİNDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNACAK VE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP MERKEZ YENİ CAMİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA KASTAMONU ARAÇ İLÇESİNDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

VELİME DURGUNCU'NUN CENAZESİ

İLÇENİN KAYIKÇILAR KÖYÜNDEN, KAYIKÇILAR KÖYÜ MUHTARI MEHMET DURGUNCU’NUN YENGESİ, SAMET VE BEYZA’NIN ANNELERİ, MEVLÜT DURGUNCU’NUN EŞİ, VELİME DURGUNCU VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KAYIKÇILAR MERKEZ CAMİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

YAHYA KAYAOĞLU'NUN CENAZESİ

İLÇENİN BASAT KÖYÜNDEN, MERHUM OSMAN KAYAOĞLU’NUN OĞLU, RECEP VE MUSTAFA KAYAOĞLU’NUN BABALARI, KEZBAN KAYAOĞLU’NUN EŞİ YAHYA KAYAOĞLU VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP BASAT KÖYÜ MERKEZ CAMİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA KADIELİ MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

CELAL KARABURUN'UN CENAZESİ

ZONGULDAK EŞRAFINDAN, MERHUM İZZET VE MERHUME FATMA KARABURUN’UN OĞLU, GÜRAY MISIRLI’NIN ENİŞTESİ, HİLAL, CEYHUN KARABURUN VE YEŞİM ZOROĞLU’NUN BABALARI, NURŞEN KARABURUN’UN EŞİ, T.T.K’DAN EMEKLİ CELAL KARABURUN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ZONGULDAK ACILIK CAMİSİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA ASRİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

OSMAN ÖZÖZEN'İN CENAZESİ

İLÇENİN YENİ MAHALLESİNDEN MERHUM HÜSEYİN ÖZÖZEN’İN OĞLU, İBRAHİM, AYSEL, VE HÜSEYİN ÖZÖZEN’ İN BABALARI, AZİME ÖZZEN’İN EŞİ, SEKA KAĞIT FABRİKASI EMEKLİSİ OSMAN ÖZÖZEN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 12:00’DE ARZUM SİTESİNDE BULUNAN EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNACAK VE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP SEKA CAMİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN ESKİ ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

İZZET YATKIN'IN CENAZESİ

İLÇENİN SALTUKOVA BELDESİNDEN CENGİZ YATKIN’IN BABASI İZZET YATKIN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KARAKOÇ KÖYÜ MERKEZ CAMİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN KARAKOÇ KÖYÜ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

ALİ KARAKAYA'NIN CENAZESİ

İLÇENİN VELİOĞLU MAHALLESİNDEN SEZER KARAKAYA’NIN BABASI, RECEP, MEVLÜT, ŞERAFETTİN VE RAMAZAN’IN KARDEŞLERİ, SEBAHAT KARAKAYA’NIN EŞİ MEHMET ALİ KARAKAYA VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP VELİOĞLUNDA KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA VELİOĞLU MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

 

 

 

 

 

   Bülent KANTARCI

    BELEDİYE BAŞKANI
       

      Başkanın Mesajı
      Özgeçmiş
      
      

 
       Kent Rehberi
 
    Nöbetçi Eczaneler
       Kurum ve Kuruluşlar
       Hastaneler
       Gezi Alanları
       ...