ANONSLAR

ABDULLAH DEMİR'iN CENAZESİ

İLÇENİN YAKADEMİRCİLER KÖYÜNDEN MELAHAT, MUZAFFER, GÜLBAHAR VE YAKADEMİRCİLER KÖYÜ ŞOFÖR ESNAFI MUSTAFA ENVER DEMİR’İN BABASI, AHMET ÖZKAN’IN KAYINPEDERİ, MERHUM HACER DEMİR’İN EŞİ ABDULLAH DEMİR VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA YAKADEMİRCİLER KÖYÜ KARAGÖZLER MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

ŞEVKET ALABAŞ'IN CENAZESİ

İLÇENİN ŞEYHOĞLU KÖYÜNDEN ŞEVKİ ALABAŞ’IN OĞLU, NİHAT BALDAN’IN KAYINPEDERİ, ABDULLAH ALABAŞ’IN KARDEŞİ, ŞEVKET ALABAŞ VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ŞEYHOĞLU KÖYÜNDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

ÜMİT ÖZÇELİK'iN CENAZESİ

İLÇENİN ÇAY MAHALLESİNDEN, MERHUM İLYAS VE MERHUME AYŞE ÖZÇELİK’İN OĞLU, MERHUM AHMET VE SATI BİLİCİ’NİN DAMADI, GÖNÜL VE MÜJGAN’IN ABİLERİ, FAMET KÖKTÜRK’ÜN KAYINBİRADERİ, BAHATTİN ÖZDEMİR’İN KAYINPEDERİ, YÜKSEL, AYŞEN, MEHMET VE İLYAS ÖZÇELİK’İN BABALARI, AYŞE ÖZÇELİK’İN EŞİ, ŞÖFÖRLER VE NAKLİYATÇILAR KOPERATİFİ ESKİ BAŞKANI, İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN ÜMİT ÖZÇELİK VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP MERKEZ YENİ CAMİDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

SEMİ TISKAOĞLU

İLÇENİN KAYABAŞI KÖYÜNDEN, ALİ TISKAOĞLU’NUN OĞLU, AYSEL, MEHMET VE SAMİ TISKAOĞLU’NUN BABASI, SEMİ TISKAOĞLU VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA KAYABAŞI KÖYÜ, HALAŞLI MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

BAKİ ÇAVUŞ'UN CENAZESİ

İLÇENİN TORLAKLAR KÖYÜNDEN, MEVLÜDE DEMİRSOY, BİRSEN MERİÇ, GÜLŞEN AKAR, SİBEL ALAOĞLU, ÖZER VE OSMAN ÇAVUŞ’UN BABALARI, DOĞUKAN VE TUGAY’IN BÜYÜKBABALARI, MERHUM OSMAN OĞLU BAKİ ÇAVUŞ VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN TORLAKLAR KÖYÜNDE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA TORLAKLAR KÖYÜ HATİPLER MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

HÜSEYİN GİRGİN'İN CENAZESİ

İLÇENİN ÇAY MAHALLESİNDEN, MERHUME NACİYE VE MERHUM MUSTAFA GİRGİN’İN OĞLU, AYTEN VE MERHUM SABİT GİRGİN’İN BABALARI, NURAN GİRGİN’İN EŞİ HÜSEYİN GİRGİN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 11.30 ’DA ÇAY MAHALLESİ, DR. SEZAİ ÖZTÜRK SOKAKTA BULUNAN EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNACAK VE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP MERKEZ YENİ CAMİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA, ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

NERMİN MUKADDER YILMAZ'IN CENAZESİ

İLÇENİN YENİ MAHALLESİNDEN; ÖZCAN, GÜRCAN YILMAZ VE MÜJGAN BIYIKLI’NIN ANNELERİ, MEHMET VE DERYA’NIN KAYINVALİDESİ, GAMZE, KAZIMCAN, ŞEYMA VE ALİHAN’IN BABAANNELERİ, MERVE VE KAAN’IN ANNEANELERİ, SEKA’DAN EMEKLİ ŞÖFÖR MERHUM İLHAN YILMAZ’IN EŞİ NERMİN MUKADDER YILMAZ VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 11:00’DE ÇAYCUMA DEVLET HASTANESİNDEN ALINARAK, YENİ MAHALLE, TETİK SOKAK’TA BULUNAN EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNACAK VE MERKEZ CAMİNDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA, ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

MUZAFFER GÜMÜŞOK'UN CENAZESİ

İLÇENİN YEŞİLTEPE MAHALLESİNDEN; MERHUM ASIM VE MERHUME PAKİZE GÜMÜŞOK’UN OĞLU, MERHUM İBRAHİM, MEHMET, FATMA VE MÜZEYYEN’İN KARDEŞLERİ, SABAHATTİN, HAYATİ, ERGÜN VE MERHUM ALİM GÜMÜŞOK’UN AMCALARI, İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN MUAMMER GÜLŞEN’İN DAYISI, MUHAMMET VE MERHUM EROL GÜMÜŞOK’UN BABASI, MÜNEVVER GÜMÜŞOK’UN EŞİ (DAĞLI BABA) MUZAFFER GÜMÜŞOK VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN YEŞİLTEPE MAHALLESİ AHATLAR CAMİNDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA AHATLAR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

BAYRAM YILMAZ'IN CENAZESİ

İLÇENİN ESENLİK KÖYÜNDEN; MERHUM BAYRAM YILMAZ’IN OĞLU, KÖY HİZMETLERİNDEN EMEKLİ BAYRAM YILMAZ VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ESENLİK KÖYÜ MERKEZ CAMİNDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ESENLİK KÖYÜNDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

MÜZEYYEN TÜRKYILMAZ'IN CENAZESİ

İLÇENİN ÇAY MAHALLESİNDEN NİYAZİ, HANIM, MİTHAT, NİHAT VE TELAT TÜRKYILMAZ’IN ANNELERİ, MERHUM ZİYA TÜRKYILMAZ’IN EŞİ, MÜZEYYEN TÜRKYILMAZ VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 15.30’DA ÇAYCUMA DEVLET HASTANESİNDEN ALINARAK, ÇAY MAHALLESİ, ABDULLAH KALAYCI CADDESİNDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNACAK VE İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP VELİKÖY CAMİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA VELİKÖY MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

 

 

 

 

 

   Bülent KANTARCI

    BELEDİYE BAŞKANI
       

      Başkanın Mesajı
      Özgeçmiş
      
      

 
       Kent Rehberi
 
    Nöbetçi Eczaneler
       Kurum ve Kuruluşlar
       Hastaneler
       Gezi Alanları
       ...