ANONSLAR

İSTASYON MAHALLESİ MUHTARLIĞI'NDAN

İSTASYON MAHALLESİNDE YARIN 09:00 VE 09:30 SAATLERİ ARASINDA ÇAYCUMA İLÇE TARIM VE HAYVANCILIK MÜDÜRLÜĞÜNCE, BÜYÜKBAŞ HAYVANLARA ŞAP AŞİSI VE KÜPE TAKILACAKTIR.

HAYVAN SAHİPLERİNİN HAYVANLARINI SALMAMALARI GEREKMEKTEDİR.

ÖNEMLE DUYURULUR.

İLÇE MÜFTÜLÜĞÜNDEN

      BU GECE ALEMLERE RAHMET OLARAK GÖNDERİLEN PEYGAMBER EFENDİMİZİN DÜNYAYA TEŞRİFLERİNİN YILDÖNÜMÜ OLMASI MÜNASEBETİYLE BUGÜN AKŞAM NAMAZINDAN SONRA MERKEZ YENİ CAMİİNDE  VE TÜM CAMİLERİMİZDE MEVLİT PROGRAMI İCRA EDİLECEKTİR.

      BU GECENİN İNSANLIK ALEMİNE   ÖZELLİKLE İLÇEMİZE  VE MEMLEKETİMİZE HUZUR VE SAADET GETİRMESİNİ CENAB-I  ALLAH'TAN NİYAZ EDER DEĞERLİ HALKIMIZIN MEVLİT KANDİLİNİ TEBRİK EDERİZ.

ÇAYCUMA KÖYLERE HİZMET GÖTÜRME BİRLİĞİNDEN

      2018  YILI KASIM AYI OLAĞAN GENEL KURUL MECLİS TOPLANTISI  23  KASIM  CUMA  GÜNÜ  SAAT= 10'oo'  da KAYMAKAMLIK TOPLANTI SALONUNDA YAPILACAKTIR.  DUYRULUR.

BELEDİYE BAŞKANI BÜLENT KANTARCI' NIN MEVLİT KANDİLİ MESAJI

BİR MÜBAREK MEVLİT KANDİLİNİ DAHA YAŞAMANIN MUTLULUĞU İÇİNDEYİM.

BUGÜN KAİNATA RAHMET OLARAK GÖNDERİLEN YÜCE PEYGAMBERİMİZİN DÜNYAYA GELİŞİNİN ALEMLERE MÜJDELENDİĞİ GÜNDÜR.

GÜNÜMÜZDE İNSANLIĞIN EN ÇOK İHTİYAÇ DUYDUĞU ŞEY ONUN GÜZEL AHLAKI,BİRLEŞTİRİCİ KİŞİLİĞİ VE HİÇ ŞAŞMAYAN ADALETİDİR.

KUL HAKKI YEMEMEK, ADİL OLMAK, HER ZAMAN ADALETLE HÜKMETMEK,BUNA AYKIRI DAVRANIŞLARI EN BÜYÜK GÜNAH SAYIP HAK VE HUKUKTAN AYRILMAMAK GİBİ SAHİP OLDUĞU HASLETLER İNSANLIĞA BİNLERCE YIL ÖNCESİNDEN YOL GÖSTERİYOR.

BAŞTA ÜLKEMİZ VE İSLAM ALEMİ OLMAK ÜZERE TOPLUMLARI YÖNETEN TÜM YÖNETİCİLERİN, ONUN, AHLAK VE ADALET ANLAYIŞINI ÖRNEK ALMASI EN BÜYÜK DİLEĞİMDİR.

BU DUYGU VE DÜŞÜNCELERLE, TÜM İSLAM ALEMİNİN MEVLİT KANDİLİ'Nİ KUTLUYOR, DÜNYAYA BARIŞ VE HUZUR GETİRMESİNİ DİLİYORUM.

 

BELEDİYE SİNEMASINDAN

      ÇEKİMLERİ İLÇEMİZDE YAPILAN  ''KOYVER GİTSİN,,  ADLI FİLMİN GÖSTERİMİ BUGÜNDEN İTİBAREN, İKİ SALONUMUZDA BİRDEN BAŞLAYACAKTIR. SAYIN HALKIMIZA DUYRULUR.

ANTİKA ORGANİZASYONDAN

      İZMİR ÇOCUK TİYATROSUNUN ''EMOJİLER,, ADLI OYUNU  18 /KASIM / PAZAR GÜNÜ  ÇAYCUMA KÜLTÜR VE SANAT MERKEZİNDE  ÇOCUKLAR  VE AİLELERİYLE 

BULUŞUYOR.   TİYATRO SEANS SAATLERİMİZ   13oo  / 15oo  / VE 17oo  . BİLETLER ERGİNLER PASTANESİ VE ECRİN KİTAP'tan TEMİN EDİLE BİLİR.

SU VE KANALİZASYON MÜD. LÜĞÜNDEN

      ARIZA NEDENİYLE YENİ MAHALLE'nin  ATATÜRK  BULVARI, YALI CAD., KAHYAOĞLU,  UZALDI CAD. ,GURUP KENT VE ULU CAMİİ MEVKİNİN  SULARI  KESİLMİŞ OLUP, SULAR  SAAT: 16; 30' da VERİLECEKTİR. ABONE SAHİPLERİNE DUYRULUR.

ARSLAN ÖZYURT'UN CENAZESİ

İLÇENİN PERŞEMBE BELDESİ, HACIİBADİ KÖYÜ HEMDİLOĞLU MAHALLESİNDEN MERHUM ŞAHİN ÖZYURT’UN OĞLU DOKTOR ARSLAN ÖZYURT VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINI MÜTEAKİP HACIİBADİ KÖYÜ’NDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

MEVLÜT BAŞOĞLU'NUN CENAZESİ

GÖKÇEBEY EŞRAFINDAN, CANAN, CAN, FATMA VE DR. CANDAN BAŞOĞLU’NUN BABALARI, SEZAİ ERDOĞAN VE MUSTAFA GÖKMEN’İN KAYINPEDERİ, AYFER BAŞOĞLU’NUN EŞİ MEVLÜT BAŞOĞLU VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN GÖKÇEBEY, GAZİLER KÖYÜNDEKİ EVİNDE SAAT 11.30’DA KURAN OKUNDUKTAN SONRA, GÖKÇEBEY MERKEZ ULU CAMİİDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA GAZİLER KÖYÜ’NDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

TAMER BAYRAK'IN CENAZESİ

İLÇENİN GÜZELYAKA KÖYÜ’NDEN RABİA VE AHMET BAYRAK’IN OĞULLARI, TÜLAY, TÜNAY, CANAN VE SEÇKİN’İN ABİLERİ, TACETTİN, VOLKAN, MEHMET VE YEŞİLTEPE MAHALLE MUHTARI ENDER ÇELİK’İN KAYINBİRADERLERİ TAMER BAYRAK VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA GÜZELYAKA KÖYÜ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

 

 

 

 

 

   Bülent KANTARCI

    BELEDİYE BAŞKANI
       

      Başkanın Mesajı
      Özgeçmiş
      
      

 
       Kent Rehberi
 
    Nöbetçi Eczaneler
       Kurum ve Kuruluşlar
       Hastaneler
       Gezi Alanları
       ...