ANONSLAR

KUMSAL ÇOCUK TİYATROSUNDAN

KUMSAL ÇOCUK TİYATROSUNUN HAZIRLAMIŞ OLDUĞU RAFADAN DÖRTLÜ ADLI ÇOCUK OYUNUMUZ 19 EKİM 2019 CUMARTESİ GÜNÜ,14:00 VE 16:00' SAATLERİ ARASINDA, KÜLTÜR VE SANAT MERKEZİNDE SEANSLARI OLACAKTIR.BİLETLER EKOL PASTANESİ'NDEN TEMİN EDİLEBİLİR.
TİYATRO SEVERLERE DUYURULUR.

İBRAHİM AKGÜN 'NÜN CENAZESİ

İLÇENİN İSTASYON MAHALLESİNDEN;

RAMAZAN, HAKKI AKGÜN VE DÖNDÜ ABACIK’IN KARDEŞLERİ, ALİ DURMAZ’IN ENİŞTESİ, SAİT GEDİKLİ VE ABDULLAH ŞİMŞEK’İN BACANAĞI, KADİR ÇELİK VE YASEMİN AYGÜN’ÜN KAYINPEDERİ, MURAT AKGÜN VE PROF. DR. SEVİM ÇELİK’İN BABALARI, HAYRİYE AKGÜN’ÜN EŞİ, SEKA’DAN EMEKLİ İBRAHİM AKGÜN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN İSTASYON GÖÇMENLER CAMİNDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA, ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

İLÇE MÜFTÜLÜĞÜNDEN

DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI UMRE ORGANİZASYONU İLE İLÇEMİZDEN UMREYE GİDECEK VATANDAŞLARIMIZ İÇİN YARIN SAAT 08:30'DA ÇAYCUMA BELEDİYE TERMİNALİNDE UĞURLAMA PROGRAMI DÜZENLENMİŞTİR.
TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR.

EMİNE BALOĞLU 'NUN CENAZESİ

İLÇENİN HACIİBADİ KÖYÜNDEN;

MERHUM VELİ VE ATİYE ŞAHİN’İN KIZLARI, İSMET, HAVVA, CEMİLE, SALİH VE VELİ’NİN KIZ KARDEŞLERİ, EMEL VE BARIŞ’IN ANNELERİ, MUSTAFA BALOĞLU’NUN EŞİ EMİNE BALOĞLU VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 11:00’DE HACIİBADİ KÖYÜ, BALOĞLU MAHALLESİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA BALOĞLU MAHALLESİNDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

BELEDİYEMİZ MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

EMİNE DÜZLÜOĞLU 'NUN CENAZESİ

İLÇENİN ÇAY KÖYÜNDEN;

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ MEMURLARINDAN HAYRİ AYÇİÇEK’İN ABLASI, RAMAZAN VE HÜSEYİN’İN ANNELERİ, MUSTAFA DÜZLÜOĞLU’NUN EŞİ EMİNE DÜZLÜOĞLU VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÇAY KÖYÜ MERKEZ CAMİNDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ÇAY KÖYÜ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

BELEDİYEMİZ MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

KAYIP BULUNTU İLANI

ARİFE KUTUCU, RAMAZAN AYGÜN NÜFUS CÜZDANLARINIZ BULUNMUŞTUR BELEDİYEMİZE MÜRACATLARINIZ DUYURULUR.

SU KESİNTİSİ / SU VE KANALİZASYON İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜNDEN

ANA BORU ARIZASI NEDENİYLE, İSTASYON MAHALLESİNİN, CENGİZ TOPEL CADDESİ, OSMAN METİN YURTBAY CADDESİ, GÖKHAN VELİKİŞİOĞLU CADDESİ, KREDİ SOKAK, LALE SOKAK, YURT SOKAK MEVKİİ SULARI SAAT 12:15 a 15:30 ARASI VERİLEMEYECEKTİR.

ABONELERİMİZE DUYURULUR

AVNİ DEDEOĞLU 'NUN CENAZESİ

İLÇENİN GERİŞ KÖYÜNDEN;

MERHUM ŞEVKİ DEDEOĞLU’NUN OĞLU, HAYRİ VE RAŞİT DEDEOĞLU’NUN ABİLERİ, TANER, ELİF VE ELVAN’IN BABALARI, EMİNE DEDEOĞLU’NUN EŞİ AVNİ DEDEOĞLU VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN GERİŞ KÖYÜ ŞABANOĞLU MAHALLESİ CAMİNDE KILINACAK İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA, GERİŞ KÖYÜ ŞABANOĞLU MAHALLESİNDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

SU KESİNTİSİ / SU VE KANALİZASYON İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜNDEN

ANA BORU ARIZASI NEDENİYLE YEŞİLTEPE MAHALLESİNİN, ZİNCİRLİKUYU CADDESİ, TAŞKÖPRÜ SOKAK, EĞİTİM SOKAK, MARANGOZ SOKAK, KADIOĞLU SOKAK MEVKİİ SULARI SAAT 09:45-11:30 ARASI VERİLEMEYECEKTİR. 

ABONELERİMİZE DUYURULUR

VAHİDE ENŞİOĞLU'NUN CENAZESİ

İLÇENİN İSTASYON MAHALLESİNDEN RAMAZAN AKBAŞ, SATILMIŞ GEDİK, MEHMET EYEOĞLU VE İSMAİL YAMAN’IN BALDIZLARI, NAİM, NAHİDE, FATİME, NAZMİYE VE BİRSEN’İN KIZKARDEŞLERİ, FİLİZ, YILDIZ VE ÇAYCUMA YURTKUR ÇALIŞANLARINDAN YELİZ ENŞİOĞLU’NUN ANNELERİ, RECEP ENŞİOĞLU’NUN EŞİ VAHİDE ENŞİOĞLU VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 11.00’DE DEVLET HASTANESİNDEN ALINARAK GÖÇMENLER MAHALLESİNDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNDUKTAN SONRA GÖÇMENLER CAMİİNDE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN TORLAKLAR KÖYÜ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR

 

 

   Bülent KANTARCI

    BELEDİYE BAŞKANI
       

      Başkanın Mesajı
      Özgeçmiş
      
      

 
       Kent Rehberi
 
    Nöbetçi Eczaneler
       Kurum ve Kuruluşlar
       Hastaneler
       Gezi Alanları
       ...