ANONSLAR

MELİHA ARSLAN'IN CENAZESİ

İLÇENİN KARAMUSA KÖYÜ’NDEN, MAKİNİST SEDAT ARSLAN VE SAFİYE KANDEMİR’İN ANNELERİ, MAHMUT KANDEMİR’İN KAYINVALİDESİ, NAKLİYAT KOOPERATİFİ ESKİ KAMYONCULARINDAN CEMİL ARSLAN’IN EŞİ MELİHA ARSLAN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA KARAMUSA KÖYÜ MERKEZ MAHALLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

CEVRİYE ÖZKAN'IN CENAZESİ

SALTUKOVA BELDESİNDEN, SEBAHATTİN, SANİYE, BEDRİYE, SAYİME VE DURCAN’IN ANNELERİ, MERHUM ASİM ÖZKAN’IN EŞİ CEVRİYE ÖZKAN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ÇORAK KÖYÜ’NDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

ÇAYCUMA KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN

ÇAYCUMA KÜÇÜK SANAYİ SİTEMİZDE BULUNAN LOKANTANIN KİRALANMASI İÇİN KAPALI ZARF USÜLÜ İHALESİ YAPILACAĞINDAN İLGİLİLERİN 14/11/2018 TARİHİNE KADAR SİTEMİZ YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINA MÜRACAT ETMELERİ GEREKMEKTEDİR. DUYURULUR.

ŞEHİT AYDIN BERBER MESLEKİ VE ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜNDEN

OKULUMUZ ŞEHİT AYDIN BERBER MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ BAHÇESİNDE BUGÜN 10:00-15:00 SAATLERİ ARASINDA KANBAĞIŞI KAMPANYASI DÜZENLENECEKTİR.

TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR. 

ALİ ÇUFALI'NIN CENAZESİ

GÖKÇEBEY İLÇESİNDEN, ZONGULDAK BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF.DR. MUSTAFA ÇUFALI' NIN BABASI, ALİ ÇUFALI VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN GÖKÇEBEY MERKEZ YENİ CAMİNDE KILINACAK İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

ENVER KAMİTOĞLU'NUN CENAZESİ

İLÇENİN YENİ MAHALLESİ’NDEN MERHUME EMİNE VE MERHUM İSMAİL KAMİTOĞLU’NUN OĞLU, BİLAL KAMİTOĞLU, MERHUME EMRİYE YURTBAY, RUHİYE ARSLAN, MERHUM AHMET VE MEHMET KAMİTOĞLU’NUN KARDEŞLERİ, MİHRİBAN KAMİTOĞLU, SEMRA ALTAN VE ÇAYCUMA TİCARET VE SANAYİ ODASI BAŞKANI ZEKAİ KAMİTOĞLU’NUN BABALARI, HASAN ALTAN VE ZAHİDE KAMİTOĞLU’NUN KAYINPEDERİ. BERRAK VE MEHMET ALİ ALTAN’IN DEDELERİ, EKİN, KEREM, EGE VE LARA KAMİTOĞLU’NUN BÜYÜKBABALARI, FATMA KAMİTOĞLU’NUN EŞİ ENVER KAMİTOĞLU VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 11.00’DE ÇAYCUMA DEVLET HASTANESİNDEN ALINARAK, ÖREN YAPI SİTESİNDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNACAK VE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP MERKEZ YENİ CAMİİDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AHATLI KÖYÜ GEMEÇLER MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

SU KESİNTİSİ / SU VE KANALİZASYON MÜDÜRLÜĞÜNDEN

ŞEHİR İÇME SUYU ŞEBEKESİNDE YAPILAN BAKIM NEDENİYLE ŞEHİR MERKEZİNE 14:45-17:00 SAATLERİ ARASINDA SU VERİLEMEYECEKTİR.

ŞEHİR MERKEZİ SAKİNLERİNE DUYURULUR.

SU KESİNTİSİ / SU VE KANALİZASYON MÜDÜRLÜĞÜNDEN

VELİOĞLU MAHALLESİNDEKİ BÖLGESEL ELEKTİRİK ARIZASI NEDENİYLE, DEPOLARDAKİ SU SEVİYELERİ YETERSİZ HALE GELDİĞİNDEN, 11:00 - 17:00 SAATLERİ ARASINDA VELİOĞLU MAHALLESİ GENELİNE SU VERİLEMEYECEKTİR.

MAHALLE SAKİNLERİNE ÖNEMLE DUYURULUR.

VELİ KOCAELİ'NİN CENAZESİ

BEYCUMA BELDESİNDEN, SAİT, CEVDET VE RECEP KOCAELİ’NİN BABALARI, VELİ KOCAELİ VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP, BEYCUMA KALEOĞLU KÖYÜ ÇAY MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

ABBAS DOĞUÇAM'IN CENAZESİ

İLÇENİN YENİ MAHALLE’DEN, ALKAN, ORHAN, ÖZKAN VE BELEDİYEMİZDEN EMEKLİ MEMUR YAŞAR DEDE’NİN ENİŞTELERİ, BESTE, ALPER VE MURAT CAN’IN DEDELERİ, YILDIZ, İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN FAZLI VE FERDİ’NİN BABALARI, SATİYE DOĞUÇAM’IN EŞİ İNŞAAT USTASI ABBAS DOĞUÇAM VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP MERKEZ YENİ CAMİİDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

 

 

 

 

 

   Bülent KANTARCI

    BELEDİYE BAŞKANI
       

      Başkanın Mesajı
      Özgeçmiş
      
      

 
       Kent Rehberi
 
    Nöbetçi Eczaneler
       Kurum ve Kuruluşlar
       Hastaneler
       Gezi Alanları
       ...