ANONSLAR

AHMET ARSLAN

İLÇENİN KAYIKÇILAR KÖYÜNDEN, ARICIOĞLU MAHALLESİ ESKİ MUHTARI MERHUM İSMAİL ARSLAN’IN OĞLU AHMET ARSLAN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KAYIKÇILAR KÖYÜNDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

SAİM KAHVECİ'NİN CENAZESİ

İLÇENİN YUKARI GÖYNÜK KÖYÜNDEN, MERHUM RIZA KAHVECİ’NİN OĞLU, AZİZE VE CENGİZ KAHVECİ’NİN BABALARI, ZONGULDAK VALİLİĞİ MEMURLARINDAN HAYRİ KAHVECİ’NİN AMCASI SAİM KAHVECİ VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP YUKARI GÖYNÜK KÖYÜNDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

HALİT ABALI'NIN CENAZESİ

ZONGULDAK İLİNDEN MEHMET MUHARREM VE HİLMİYE ABALI’NIN OĞULLARI, ÜLKÜ ŞENEL VE AYÇA ABALI’NIN ABİLERİ, NİL ABALI’NIN DEDESİ, BETÜL ABALI’NIN KAYINPEDERİ, MEHMET ABALI’NIN BABASI, GÜNDAY ABALI’NIN EŞİ HALİT ABALI VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ZONGULDAK ACILIK H.Z ALİ CAMİNDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA KDZ. EREĞLİ KORUBAŞI MAHALLESİ AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

TÜMER PEKER'İN CENAZESİ

İLÇENİN ÇAY MAHALLESİNDEN, MERHUM AYŞE VE AVNİ PEKER’İN OĞULLARI, MERHUM OKTAY VE OLCAY YURTBAY’IN DAYILARI, EMEL YURTBAY VE ENDER PEKER’İN KARDEŞLERİ, SERKAN, GÜRKAN VE NUR PEKER’İN BABALARI, BATU, ARAS VE ARYA PEKER’İN BÜYÜKBABALARI, İŞ ADAMI ZEKİ YURTBAY’IN KAYINBİRADERİ, GÜLHAN PEKER’İN EŞİ TÜMER PEKER VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ZONGULDAK ACILIK CAMİSİNDE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN ÇAYCUMAYA GETİRİLEREK, İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP MERKEZ YENİ CAMİSİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

RECEP ŞEN'İN CENAZESİ

İLÇENİN YOLGEÇEN KÖYÜNDEN MERHUM MUSTAFA ŞEN’İN OĞLU, AHMET, HASAN, HÜSEYİN, FEHMİ ÖZDOĞAN VE RAHİME YILMAZ’IN ENİŞTELERİ, HASAN, BAYRAM, ÖMER ŞEN’İN KARDEŞLERİ, VELİ ŞEN’İN BABASI, MÜNEVVER ŞEN’İN EŞİ RECEP ŞEN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA YOLGEÇEN KÖYÜNDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

CENGİZ BABALOĞLU'NUN CENAZESİ

İLÇENİN SALTUKOVA BELDESİNDEN SALTUKOVA MERKEZ MAHALLESİ ESKİ MUHTARI SULHİ BABALOĞLU VE MERHUME PAKİZE ARSLAN’IN OĞULLARI, SALTUKOVA EŞRAFINDAN MERHUM TERZİ ŞÜKRÜ DEMİR’İN DAMADI, PAKİZE KAYA, CEYHUN BABALOĞLU VE İSTANBUL CUMHURİYET SAVCISI CANER BABALOĞLU’NUN BABALARI, TORLAKLAR KÖYÜ EŞRAFINDAN MERHUM ŞERAFETTİN, CELALETTİN, ARİF ARSLAN VE MÜNEVVER ÖZCAN’IN YEĞENLERİ. ŞENGÜL BABALOĞLU’NUN EŞİ SALTUKOVA EŞRAFINDAN CENGİZ BABALOĞLU VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SALTUKOVA YENİ CAMİNDE KILINACAK İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA, TORLAKLAR KÖYÜNDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

SU KESİNTİSİ / SU VE KANALİZASYON MÜDÜRLÜĞÜNDEN

ANA BORU ARIZASI NEDENİYLE;

*SADIK TEKİN MÜFTÜOĞLU CADDESİ

*ŞEHİT İZZET DEMİRCAN CADDESİ

*AYDINLIK CADDESİ

*BARIŞ CADDESİ

*ADA YAPI, ÖREN YAPI VE DOKAP MEVKİİ SULARI KESİLMİŞ OLUP, SULAR SAAT:12/30 DA VERİLECEKTİR. 

ABONE SAHİPLERİNE DUYURULUR.

MEHMET KEL'İN CENAZESİ

İLÇENİN PEHLİVANLAR MAHALLESİNDEN POLİS MEMURU KAZIM KEL’İN ABİSİ, AYŞE KEL’İN EŞİ, BARBAROS KUTLUTAŞ ORTAOKULU FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENİ MEHMET KEL VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 09.30’DA PEHLİVANLAR MAHALLESİ’NDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNUP, PEHLİVANLAR SİTE CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA KARABÜK’E GÖTÜRÜLEREK, FATİH MAHALLESİ TOKİ SİTELER CAMİİNDE İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

AYDIN DALKILIÇ'IN CENAZESİ

İLÇENİN ÇAY MAHALLESİNDEN HAYRETTİN, AYDIN VE YADİGAR DALKILIÇ’IN BABALARI, AYFER DALKILIÇ’IN EŞİ AYDIN DALKILIÇ ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 11:00’DA ÇAYCUMA DEVLET HASTANESİNDEN ALINARAK, ÇAY MAHALLESİ KONAK SOKAKTA BULUNANA EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNACAK VE ÇAYIR KÖYÜ MERKEZ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

FATMA ERBAY'IN CENAZESİ

İLÇENİN SALTUKOVA BELDESİNDEN MUSTAFA ERBAY’IN ANNESİ, MERHUM HACI BERBER SELAHATTİN ERBAY’IN EŞİ FATMA ERBAY VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE MÜTEAKİP SALTUKOVA BELDESİ COBURLAR KÖYÜ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

 

 

 

 

 

   Bülent KANTARCI

    BELEDİYE BAŞKANI
       

      Başkanın Mesajı
      Özgeçmiş
      
      

 
       Kent Rehberi
 
    Nöbetçi Eczaneler
       Kurum ve Kuruluşlar
       Hastaneler
       Gezi Alanları
       ...