ANONSLAR

KAYIP/BULUNTU İLANI

 

  *****BUGÜN ÇOCUK EL ÇANTASI BULUNMUŞTUR.SAHİBİNİN BEL.MÜRACATI DUYRULUR.

 

  *****2'GÜN ÖNCE BİR MİKTAR PARA BULUNMUŞTUR.SAHİBİNİN BEL.MÜRACATI DUYRULUR.

 

  *****BUGÜN  67-ER-048' NOLU PILAKA BULUNMUŞTUR.SAHİBİNİN BEL.MÜRACI DUYRULUR.

BELEDİYE MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜNDEN

2464 SAYILI BELEDİYE GELİRLERİ KANUNUNUN 12. MADDESİNE GÖRE, BELEDİYE SINIRLARI ve MÜCAVİR ALANLARI İÇİNDEKİ;

* İŞYERLERİNE ASILAN SABİT İLAN ve REKLAMLAR,
* MOTORLU TAŞIT ARAÇLARININ ÜZERİNDE BULUNAN ,
* CADDE ve SOKAKLARA ASILAN İLAN ve REKLAMLAR İLAN ve REKLAM VERGİSİNE TABİDİR.

İlan ve Reklam sahibi Esnaflarımızın vergilerini ödemek üzere Belediyemiz Gelir Şefliğine müracaatları önemle duyurulur.

ÇAYCUMA HALK EĞİTİM MERKEZİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜNDEN

 

 MÜDÜRLÜĞÜMÜZCE AŞÇI YARDIMCILIĞI KURSU AÇILACAKTIR. KURSA KATILMAK İSTEYENLERİN MÜDÜRLÜĞÜMÜZE ŞAHSEN BAŞVURMALARI GEREKMEKTEDİR.DUYRULUR.
 

 

 

 

KAYIP/BULUNTU İLANI

  *****  DÜN BİR MİKTAR PARA BULUNMUŞTUR.SAHİBİNİN BELEDİYEYE MÜRACATI DUYRULUR.

 

 *****  ERHAN AKÇA  CÜZDANINIZ BULUNMUŞTUR.BELEDİYEYE MÜRACATINIZ DUYRULUR.

 

 *****  67-VH-394   NUMARALI PLAKA DÜŞÜRÜLMÜŞTÜR. BULANIN BELEDİYEYE TESLİM ETMESİ RİCA OLUNUR.

 

 

 

 

17.03.2018 CENAZE İLANLARI

 
BEHSAT KESKİN 'İN CENAZESİ
 
İLÇENİN YAKADEMİRCİLER KÖYÜNDEN;
 
MERHUM ADİL VE MERHUME EMİNE KESKİN’NİN OĞULLARI, MURAT AÇIKGÖZ’ÜN KAYINPEDERİ, FEVZİ KESKİN’İN ENİŞTESİ, HABİL AHMETALİ, AYHAN, GÜLHANIM’ IN KARDEŞLERİ, ERHAN VE ÖZGE’NİN BABALARI, NURHAN KESKİN’İN EŞİ BEHSAT KESKİN VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN SAAT 11:00’DE ÇAYCUMA DEVLET HASTANESİNDEN ALINARAK YAKADEMİRCİLER KÖYÜ SÜNETÇİOĞLU MAHALLESİNDE EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNDUKTAN SONRA ÖĞLE NAMAZINA MÜTEHAKİP AİLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. 
 
 
YAŞAR PEKMEZCİ'NİN CENAZESİ
 
İLÇENİN ŞEYHOĞLU KÖYÜNDEN;
 
MERHUM HASAN VE FİKRİYE ÜSTÜNKUL’UN KIZLARI, MEHMET ÜSTÜNKUL, ZEYNEP KURT, ZEHRA YILMAZ, DURCAN GEDİKLİ’NİN KARDEŞLERİ, KARALAR MAHALLESİ MUHTARI MURAT ÜSTÜNKUL’UN HALASI, ERGİN PEKMEZCİ’NİN EŞİ YAŞAR PEKMEZCİ VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA ŞEYHOĞLU AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
 
 
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
 
 

DİYANET-SEN İLÇE TEMSİLCİLİĞİNDEN

  ÇANAKKALE ZAFERİNİN 103.cü YILI KUTLAMA ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA ,BU AKŞAM SAAT :20:oo' DE ÇAYCUMA KÜLTÜR MERKEZİNDE ''ÇANAKKALE MARŞLARI VE KAHRAMANLIK TÜRKÜLERİ'' KONULU KONSER VERİLECEKTİR.
  ETKİNLİĞİMİZ ÜCRETSİZ OLUP , TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR.

16.03.2018 CENAZE İLANLARI

FATMA UÇAR'IN CENAZESİ

İLÇENİN ÇOMRANLI KÖYÜ’NDEN, MERHUM MUSTAFA, KADRİYE, RAMAZAN, RAUF VE İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN MEHMET UÇAR’IN ANNELERİ, ŞOFÖRLER ODASI BAŞKANI BARBAROS UÇAR, AVUKAT MALİK UÇAR VE İSTANBUL CUMHURİYET SAVCISI HÜDAVERDİ UÇAR’IN BABAANNESİ, GÜNYAMİN BOSTANCI’NIN YENGESİ, ÇOMRANLI KÖYÜ ESKİ MUHTARI MERHUM AHMET UÇAR’IN EŞİ FATMA UÇAR VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 11.30’DA ÇOMRANLI KÖYÜ’NDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNACAK VE CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AİLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

HANIM ŞEN'İN CENAZESİ

İLÇENİN GERİŞ KÖYÜ ŞABANOĞLU MAHALLESİ’NDEN, MELEK ABACI, MERAL GENİŞ, SUZAN KIRMIZI, NİHAL VERDİ VE MELİKE ÖZİPEK’İN ANNELERİ, MERHUM KASAP İSA YALÇIN’IN KIZI, EMİNE, NURİ, RAMAZAN, SATILMIŞ, SATI, DURSUNE VE YALÇIN’IN ABLALARI, ABDURRAHİM EŞİ, HANIM ŞEN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN GERİŞ KÖYÜ MERKEZ CAMİİNDE CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA GERİŞ KÖYÜ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

AVNİYE PEKDEMİR'İN CENAZESİ

İLÇENİN KARAMUSA KÖYÜ’NDEN, MERHUME ALİYE VE MERHUM KEMAL KALELİ’NİN KIZI, MERHUM AHMET PEKDEMİR’İN GELİNİ, İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN ALİ RIZA, AYTEKİN VE GÜLTEKİN PEKDEMİR’İN YENGELERİ, HİLMİ VE ABDULLAH KALELİ’NİN ABLALARI, CEM PEKDEMİR’İN ANNESİ, HARUN PEKDEMİR’İN EŞİ, EMEKLİ ÖĞRETMEN AVNİYE PEKDEMİR VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN KARAMUSA KÖYÜ CAMİİNDE KILINACAK CUMA NAMAZINDAN SONRA KARAMUSA KÖYÜ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

 

NADİR GÜNSAN'IN CENAZESİ

İLÇENİN YENİ MAHALLESİ’NDEN, EROL, CELALETTİN VE ORMAN İŞLETMESİ MEMURU ERDAL GÜNSAN’IN BABALARI, NADİR GÜNSAN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÇORAK KÖYÜ CAMİSİNDE KILINACAK CUMA NAMAZINDAN SONRA ÇORAK KÖYÜ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

 

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

KAYMAKAMLIK VE BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN

KAYMAKAMLIK,BELEDİYE BAŞKANLIĞI,İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ VE BARBAROS KUTLUTAŞ ORTA OKULU ORGANİSAZYONDAKİ ÇAYCUMA KİTAP FUARI ETKİNLİKLERİ ÇERÇEVESİNDE PROF.DR. AHMET ŞİMŞİRGİL BUGÜN SAAT:16:30'DA ÇAYCUMA KÜLTÜR VE SANAT MERKEZİNDE SÖYLEŞİ YAPACAKTIR.

SAYIN HALKIMIZA DUYURULUR.

FATMA MÜFTÜOĞLU'NUN CENAZESİ

CENAZE İLANI İLÇENİN ÇAY MAHALLESİ’NDEN, MERHUM KADİR VE MERHUME NAZİRE KIZI, NURCİHAN ALEMDAR, GÜL DAĞDELEN, NURAN GÜLŞEN, NEDİM, ERTAN VE PROF. DR. YADİGAR MÜFTÜOĞLU’NUN ANNESİ, METE, GÖKÇEN VE HAKAN’IN ANNEANNESİ, BURÇİN, ERMAN, ONAT VE NURÇİN’İN BABAANNESİ, RIFAT DAĞDELEN, MERHUM ALİ ALEMDAR VE MERHUM CELAL GÜLŞEN’İN KAYINVALİDESİ, MERHUM MEHMET VASFİ MÜFTÜOĞLU’NUN EŞİ, FATMA MÜFTÜOĞLU VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 11.30’DA METİN YURTBAY CADDESİNDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNACAK VE MERKEZ YENİ CAMİDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

LÜTFİ GAZİOĞLU'NUN CENAZESİ

DEVREK İLÇESİ, SANAYİ SİTESİ ESNAFLARINDAN RIZA VE MUSTAFA GAZİOĞLU’NUN ABİLERİ CENGİZ VE ECEVİT ‘İN BABALARI LÜTFİ GAZİOĞLU VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ YARIN (15.03.2018) ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP MEKEKLER KÖYÜ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

 

 

 

 

 

   Bülent KANTARCI

    BELEDİYE BAŞKANI
       

      Başkanın Mesajı
      Özgeçmiş
      
      

 
       Kent Rehberi
 
    Nöbetçi Eczaneler
       Kurum ve Kuruluşlar
       Hastaneler
       Gezi Alanları
       ...