ANONSLAR

KAMİL AVŞAR'IN CENAZESİ

İLÇENİN YUKARIDERE KÖYÜ BOSTANCILAR MAHALLESİNDEN MUSTAFA, RECEP, ALİ RIZA, MERHAN VE HAYRİYE’NİN BABALARI, IŞIL AVŞAR’IN KAYINPEDERİ, MERHUM NACİYE AVŞAR’IN EŞİ KAMİL AVŞAR VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP YUKARIDERE KÖYÜ BOSTANCILAR MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

İBRAHİM ÇARŞANBALI'NIN CENAZESİ

İLÇENİN İSTASYON MAHALLESİNDEN, HALİL, MEHMET, YUSUF, EMİNE, MERHUM ŞAKİR VE HALİL ÇARŞANBALI’NIN ABİLERİ, FEVZİ, GÜLİZAR, RAMAZAN, RECEP, HATİCE VE ERDOĞAN ÇARŞANBALI’NIN BABALARI, HAKİME ÇARŞANBALI’NIN EŞİ İBRAHİM ÇARŞANBALI VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 11.00’DE ÇAYCUMA DEVLET HASTANESİNDEN ALINARAK, İSTASYON MAHALLESİ AHATLI CADDESİNDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNACAK VE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP HACI İLYAS CAMİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA ÇARŞANBALIOĞLU MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

AYŞE GÜLLÜ'NÜN CENAZESİ

İLÇENİN KARALAR MAHALLESİNDEN MERHUM HASAN SUBAŞI’NIN KIZI, SERKAN VE HAKAN GÜLLÜ’NÜN ANNELERİ, SEKADAN EMEKLİ HALİT GÜLLÜ’NÜN EŞİ AYŞE GÜLLÜ VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 11:30’DA KARALAR MAHALLESİ, ZÜMRÜT EVLER SİTESİNDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNACAK VE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP PEHLİVANLAR MAHALLESİ, SİTELER CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

BAYRAM AKÇAY'IN CENAZESİ

İLÇENİN YEŞİLTEPE MAHALLESİNDEN FATMA AKÇAY VE MERHUM MEHMET AKÇAY’IN OĞLU, TURGUT VE YAŞAR AKÇAY’IN KARDEŞLERİ, MERHUM AYKUT AKÇAY’IN BABASI, MİNE AKÇAY’IN KAYINPEDERİ, BERKANTCAN AKÇAY’IN BÜYÜKBABALARI, SELÇUK VE İLKER AKÇAY’IN AMCALARI, GÜLFİYE AKÇAY’IN EŞİ BAYRAM AKÇAY VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP YEŞİLTEPE MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR. 

BEHİCE ŞAHİN'İN CENAZESİ

İLÇENİN ÇAY KÖYÜNDEN RECEP ŞAHİN’İN EŞİ BEHİCE ŞAHİN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ÇAY KÖYÜ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

LÜTFİYE EREN'İN CENAZESİ

İLÇENİN DEREKÖSELER KÖYÜNDEN, SAİM EREN VE EMEKLİ DİN GÖREVLİSİ NAİM EREN’İN ANNELERİ, MERHUM MEHMET EREN’İN EŞİ LÜTFİYE EREN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA DEREKÖSELER KÖYÜ, KADILAR MAHALLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

İSMET ŞİMŞEK'İN CENAZESİ

İLÇENİN ÇOMRANLI KÖYÜNDEN MERHUM SATILMIŞ ŞİMŞEK’İN OĞLU, İSMAİL HAKKI VE AHMET ŞİMŞEK’İN KARDEŞİ, UMUT, RAMAZAN VE ŞULE ŞİMŞEK’İN BÜYÜKBABALARI, MERHUME NAFİYE ŞİMŞEK’İN EŞİ İSMET ŞİMŞEK VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÇOMRANLI KÖYÜ MERKEZ CAMİİNDE KILINACAK İKİNDİ NAMAZININ ARDINDAN ÇOMRANLI KÖYÜ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

SANİYE YENİYAPI'NIN CENAZESİ

İLÇENİN SALTUKOVA BELDESİNDEN NEDİM, CEYHUN YENİYAPI, NEVİN BURNAZ VE NİLÜFER AKSOY’UN ANNELERİ, TURHAN AKSOY, BÜLENT BURNAZ VE SERAY YENİYAPI’NIN KAYINVALİDELERİ, MERVE, ANIL, İREM VE ALEYNA’NIN ANNEANNELERİ, EMRE VE ARDA’NIN BABAANNELERİ, NECATİ YENİYAPI’NIN EŞİ SANİYE YENİYAPI VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ÇORAK KÖYÜ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

TEVFİK KARA'NIN CENAZESİ

İLÇENİN PERŞEMBE BELDESİNDEN MERHUM HÜSNÜ KARA’NIN OĞLU, ALİ KARA VE ADAKÖY KÖYÜ ESKİ MUHTARI MUSTAFA KARA’NIN BABASI, TURHAN, MEHMET VE FATMA KARA’NIN BÜYÜKBABALARI, TEVFİK KARA VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ADAKÖY MAHALLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

HATİCE YÖRÜBAŞ'IN CENAZESİ

İLÇENİN MUHARREMŞAH KÖYÜNDEN SATİYE, AZİME, SATIBEY VE SATILMIŞ YÖRÜBAŞ’IN ANNELERİ, ADEM YÖRÜBAŞ’IN BABAANNESİ, SAMİ ÖZKADAM‘IN ANNEANNESİ, AHMET YÖRÜBAŞ’IN EŞİ HATİCE YÖRÜBAŞ VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜNİKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP MUHARREMŞAH KÖYÜ, YÖRÜBAŞOĞLU MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

 

 

 

 

 

   Bülent KANTARCI

    BELEDİYE BAŞKANI
       

      Başkanın Mesajı
      Özgeçmiş
      
      

 
       Kent Rehberi
 
    Nöbetçi Eczaneler
       Kurum ve Kuruluşlar
       Hastaneler
       Gezi Alanları
       ...