ANONSLAR

CAMİ TEMEL ATMA TÖRENİ

      BUGÜN TORLAKLAR KÖYÜNDE  SAAT  15oo'de  VELİBABA TÜRBESİ CAMİİNİN TEMEL ATMA TÖRENİ YAPILACAKTIR....   SAYIN HALKIMIZ DAVETLİDİR.

SELAHATTİN ERBAY'IN CENAZESİ

İLÇENİN COBURLAR KÖYÜNDEN, MERHUM ALİ OSMAN ERBAY'IN OĞLU. İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN MUSTAFA ERBAY'IN BABASI. BERBER SELAHATTİN ERBAY VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP COBURLAR KÖYÜ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

BİROL ÇETİNOĞLU'NUN CENAZESİ

GÖKÇEBEY VE ÇAYCUMA ESNAFLARINDAN, MERHUM HALİT ÇETİNOĞLU’NUN OĞLU, AKİF VE TUNÇ’UN BABALARI BİROL ÇETİNOĞLU VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN GÖKÇEBEY MERKEZ YENİ CAMİDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

BAKİYE KOCATÜRK'ÜN CENAZESİ

İLÇENİN PEHLİVANLAR MAHALLESİ’NDEN, YETER, BERRİN VE İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN MURAT KOCATÜRK’ÜN ANNELERİ. FATOŞ KOCATÜRK’ÜN KAYINVALİDESİ, DİLARA VE ALEYNA’NIN BABAANNELERİ, İSMAİL, FATOŞ, AYSEL VE MERHUM CELAL KOCATÜRK’ÜN YENGELERİ, CEMAL KOCATÜRK’ÜN EŞİ BAKİYE KOCATÜRK VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 12.00’DE ÇİMENEVLER SİTESİNDEKİ EVİNİN ÖNÜDE KURAN OKUNDUKTAN SONRA PEHLİVANLAR SİTE CAMİİNDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN

      BELEDİYEMİZ MAHALLE VE MÜCAVİR ALAN SINIRLARI İÇERİSİNDEKİ BİNA,ARSA,ARAZİ VERGİLERİ İLE İŞYERLERİNİN ÇEVRE TEMİZLİK VERGİSİNİN İKİNCİ TAKSİDİNİ ÖDEME SÜRESİ  30 KASIM  CUMA GÜNÜ SONA ERECEĞİNDEN,VATANDAŞLARIMIZINCEZALI DURUMA DÜŞMEMELERİ İÇİN,VERGİLERİNİ BELEDİYEMİZ VEZNESİNE YADA  E-BELEDİYE HİZMETİMİZ YOLUYLA YATIRMALARI ÖNEMLE DUYRULUR.

AHMET ALPAY'IN CENAZESİ

İLÇENİN YENİ MAHALLEDEN,MERHUME SAFİYE VE MERHUM ZEKİ KARAKÖK'ün DAMATLARI.ARDA VE DENİZ'in BABALARI.PINAR VE PELİN TOPRAK,NİLGÜN VE SEVİM'in ENİŞTELERİ.MELİSSA,MİRZA,MİRAY VE MAKSİM'in DEDELERİ. AYTEN ALPAY'ın EŞİ AHMET ALPAY VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN HOLLANDA'DAN GETİRİLİP, YARIN  AKÇAKOCA MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

EMİME MANAY'IN CENAZESİ

İLÇENİN KIŞLA KÖYÜNDEN, KAMİL MANAY,EŞREF MANAY,HACER ARSLAN,NAFİZE KORKMAZ,RABİA ÜNLÜTÜRK, HATİCE TEZCAN VE SEVİM AFŞAR'IN ANNELERİ,HACI İSMAİL MANAY'IN EŞİ EMİME MANAY VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA KIŞLA KÖYÜ MEZARLIĞINDA DEFNEDİLECEKTİR.

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

 

ZÜHTÜ ALBUZ'UN CENAZESİ

BAKACAKKADI BELDESİ SATIBEYLER MAHALLESİ’NDEN, MERHUM İHSAN ALBUZ’UN OĞLU, HEVSE, ŞERİFE, HALİSE, ŞEVKİ, ŞEREF VE HÜSNÜ ALBUZ’UN KARDEŞLERİ, LEVENT, OKAN, GÜLAY VE GÜL’ÜN BABALARI, MERHUM CUMHUR ÖZDEN VE NECMETTİN EREN’İN KAYINPEDERİ, MELEK ALBUZ’UN EŞİ, TCDD’DEN EMEKLİ ZÜHTÜ ALBUZ VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SATIBEYLER MAHALLE CAMİSİNDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

NECATİ ÇAPKIN'IN CENAZESİ

İLÇENİN KIŞLA KÖYÜNDEN,MERHUM OSMAN VE MERHUME PAKİZE'NİN OĞULLARI. ORHAN VE SELAHATTİN'İN BABALARI. HAYRİYE EŞİ NECATİ ÇAPKIN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN KIRKLAR MAHALLESİ CAMİİNDE KILINACAK CUMA NAMAZINDAN SONRA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

GÜLİZAR KARDEŞ'İN CENAZESİ

İLÇENİN ESENLİK KÖYÜNDEN ŞAHİNDE,ŞAHİZER,AZİZE,YETER,ARSLAN VE ŞABAN KARDEŞ'İN ANNELERİ. ŞEYHOĞLU KÖYÜ ESKİ MUHTARI MERHUM SADIK KARDEŞ'İN EŞİ GÜLİZAR KARDEŞ VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ÇAY MAH. MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYRULUR.

 

 

 

 

 

   Bülent KANTARCI

    BELEDİYE BAŞKANI
       

      Başkanın Mesajı
      Özgeçmiş
      
      

 
       Kent Rehberi
 
    Nöbetçi Eczaneler
       Kurum ve Kuruluşlar
       Hastaneler
       Gezi Alanları
       ...