ANONSLAR

FATMA KAHRAMAN'IN CENAZESİ

          İLÇENİN VELİKÖYÜ MİYESELLER MAHALLESİNDEN; DURSUN, BAHRİ KAHRAMAN VE NAZİFE ORUÇ’UN ANNELERİ, MERHUM İZZET KAHRAMAN’IN EŞİ FATMA KAHRAMAN VEFAT ETMİŞTİR.
          CENAZESİ BUGÜN SAAT:17:00’DE VELİKÖYÜ MİYESELLER MAHALLESİ MEZARLIĞINDA  TOPRAĞA VERİLECEKTİR. DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
          BELEDİYEMİZ MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

FATİME AKÇAALAN'IN CENAZESİ

          İLÇENİN AHAYLI KÖYÜNDEN; AHMET, HASAN, YUSUF, HÜSEYİN, NAHİDE, ZAHİDE, VAHİDE, SONGÜL, GÜLHA VE ŞENGÜL’ÜN ANNELERİ, MEHUM MEHMET AKÇAALAN’IN EŞİ FATİME AKÇAALAN VEFAT ETMİŞTİR.
          CENAZESİ BUGÜN SAAT:14:00’DE EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN’IN ARDINDAN SAAT:15:00’DE AHATLI KÖYÜ MEZARLIĞINDA  TOPRAĞA VERİLECEKTİR. DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
          BELEDİYEMİZ MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

NURETTİN YURTBAY'IN CENAZESİ

          İLÇENİN İSTASYON MAHALLESİNDEN; MERHUM MUSTAFA YURTBAY’IN OĞLU, ADNAN YURTBAY, ERTAN YURTBAY VE AYTEN SARSIK’IN BABALARI, RIFAT SARSIK’IN KAYINPEDERİ, SELİN, SENA, ERAY VE SEVİM’İN BÜYÜKBABALARI, NURETTİN YURTBAY VEFAT ETMİŞTİR.
          CENAZESİ BUGÜN SAAT 14:00’DE EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN’IN ARDINDAN VELİOĞLU MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR. DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
          BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

METİN ALPAY'IN CENAZESİ

          İLÇENİN ÇAY MAHALLESİNDEN; MERHUM RAHMİ VE MERHUME ZELİHA ALPAY’IN OĞLU, ZUHAL KURT VE MERHUME ŞENGÜL ALPAY’IN KARDEŞLERİ, RAHŞAN ALPAY, TUĞÇE ALPAY VE SİNAN AVCI’NIN KAYINPEDERİ, ERAY, GÜLDEREN SERAY, METİN KARAN, PARLA, GÜNEŞ ALPAY, GÜLDEREN GÜL VE İPEK AVCI’NIN DEDELERİ, İLÇEMİZ TÜCCARLARINDAN TURGAY ALPAY, GÜRAY ALPAY VE TÜLAY AVCI’NIN BABALARI, MERHUME GÜLDEREN ALPAY’IN EŞİ İLÇEMİZ ESKİ KUYUMCULARINDAN METİN ALPAY  VEFAT ETMİŞTİR.
          CENAZESİ BUGÜN SAAT 11:30’DA ZİRAAT BANKASI KARŞINDAKİ  EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN’IN ARDINDAN, ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR. DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
          BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

MURAT KANDEMİR'İN CENAZESİ

          İLÇENİN KARAMUSA KÖYÜNDEN; MERHUM VELİ VE MAKSUDE KANDEMİR’İN OĞLU, HAYRİYE VE FERHAT KANDEMİR’İN KARDEŞLERİ, DURDU VE DURMUŞ AKÇAY’IN YEĞENLERİ, MURAT KANDEMİR  VEFAT ETMİŞTİR.
          CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZININ ARDINDAN KARAMUSA KÖYÜ AYDINLAR MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
          BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

AKBAŞ DIŞ TİC.PAZ.VE İNŞ.LİMİTED.ŞİRKETİNDEN DUYURULUR

ÇAYCUMA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDE FAALİYET GÖSTEREN AKBAŞ METAL FABRİKASINDA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE KORKULUK VE KAPI KOLLARI DEMİR MALZEMELERİNE ZIMPARA İŞLERİ YAPAN BAYAN ELEMAN ARANMAKTADIR. İLGİLİLERİN ORGANİZE SANAYİİ BÖLGESİNDEKİ FABRİKAMIZA ŞAHSEN BAŞVURMALARI ÖNEMLE DUYURULUR.

MEHMET HOBBA'NIN CENAZESİ

          İLÇEMİZ İSTASYON MAHALLESİNDEN; MERHUM ŞABAN VE MERHUME FATMA’NIN OĞLU, İBRAHİM, NURETTİN VE RACİ HOBBA’NIN KARDEŞLERİ, FERHAT, FATMA VE BİRSEN HOBBA’NIN BABALARI, NAHİDE HOBBA’NIN EŞİ İSTASYON EŞRAFINDAN MEHMET HOBBA VEFAT ETMİŞTİR.

          CENAZESİ BUGÜN SAAT 11:00’DE ÇAYCUMA DEVLET HASTANESİNDEN ALINARAK İSTASYON MAHALLESİNDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN’IN ARDINDAN ŞEHLER KÖYÜ HACI MUHARREMOĞLU MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

          DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

SU KESİNTİSİ / SU VE KANALİZASYON İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜNDEN

ANA BORU ARIZASI NEDENİYLE KARALAR VE ŞAHNALAR MAHALLELERİNİN SULARI SAAT 11:00 DA VERİLECEKTİR. ABONELERİMİZE DUYURULUR.

SU KESİNTİSİ / SU VE KANALİZASYON İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜNDEN

ANA BORU ARIZASI NEDENİYLE VELİOĞLU MAHALLESİNİN; GEDİKLER, HÜSEYİNBEYLER VE SÜLEYMANKADI MEVKİLERİNİN SULARI SAAT 14:00 DA VERİLECEKTİR. ABONELERİMİZE DUYURULUR.

SEVİM GEMİCİ'NİN CENAZESİ

          İLÇENİN GEMİCİLER MAHALLESİNDEN ; HALİME VE KEMAL GEMİCİ’NİN ANNELERİ, MÜCELLA GEMİCİ VE  BELEDİYEMİZ PERSONELİ KENAN GEMİCİ’NİN BABAANNELERİ, SEKADAN EMEKLİ KAMİL GEMİCİ’NİN EŞİ SEVİM GEMİCİ  VEFAT ETMİŞTİR.
          CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA GEMİCİLER MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR. DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
          BELEDİYEMİZ MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

 

 

   Bülent KANTARCI

    BELEDİYE BAŞKANI
       

      Başkanın Mesajı
      Özgeçmiş
      
      

 
       Kent Rehberi
 
    Nöbetçi Eczaneler
       Kurum ve Kuruluşlar
       Hastaneler
       Gezi Alanları
       ...