ANONSLAR

SU KESİNTİSİ / SU VE KANALİZASYON İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜNDEN (06.09.2021)

          ABONE SU HATTI ARIZASI NEDENİYLE ÇAY MAHALLESİ; NİHAT KANTARCI CADDESİNİN SULARI SAAT 12:00 DA VERİLECEKTİR.

ABONELERİMİZE DUYURULUR.

NİHAT ZENGİN'NİN CENAZESİ (05.09.2021)

İLÇENİN ÇAY MAHALLESİ’NDEN; MERHUM ŞERİFE VE AHMET ALİ ZENGİN’İN OĞLULLARI, MERHUM TELAT, MİTHAT VE SEDAT ZENGİN’İN AĞABEYLERİ, KÜBRA, BURAK, SENA, ÖNAY VE ALMİRA’NIN DEDELERİ, AHMET, SAİM, ÖNDER VE TÜLAY ZENGİN’İN KAYINPEDERİ, SEVİL, SEMA, SUZAN VE SERKAN ZENGİN’İN BABALARI, HAYRİYE ZENGİN’İN EŞİ, SEKA’DAN EMEKLİ NİHAT ZENGİN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAAT 11:30’DA DEVLET HASTANESİNDEN ALINARAK ARZUM SİTESİNDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE ÖĞLE VAKTİ PEHLİVANLAR CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN PEHLİVANLAR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR. DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜ İLE DUYURULUR. BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET, KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

EMRULLAH ZOROĞLU'NUN CENAZESİ (04.09.2021)

İLÇENİN YENİ MAHALLESİ’NDEN; MEHMET ZOROĞLU’NUN OĞLU, FERAY VE KORAY ZOROĞLU’NUN BABALARI, ELİF ZOROĞLU’NUN KAYINPEDERİ, NEHİR VE DORUK ZOROĞLU’NUN DEDELERİ, MERAL ZOROĞLU’NUN EŞİ, SEKA’DAN EMEKLİ EMRULLAH ZOROĞLU VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAAT 16:00’DA HÜRRİYET CADDESİNDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE İKİNDİ VAKTİ SEKA CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN ŞEYHOĞLU AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR. DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜ İLE DUYURULUR. BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET, KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

SU KESİNTİSİ / SU VE KANALİZASYON İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜNDEN (03.09.2021)

          ANA BORU ARIZASI NEDENİYLE ÇAY MAHALLESİNİN; ABDULLAH KALAYCI CADDESİ VE YEŞİLKENT MEVKİİNİN SULARI SAAT 16:00 DA VERİLECEKTİR. ABONELERİMİZE DUYURULUR.

SU KESİNTİSİ / SU VE KANALİZASYON İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜNDEN

           ANA BORU ARIZASI NEDENİYLE YENİ MAHALLENİN; OKTAY-OLCAY YURTBAY CADDESİ BEYLER SOKAK VE UĞUR MUMCU CADDELERİNİN BİR KISMININ SULARI SAAT 15:00 DA VERİLECEKTİR.

ABONELERİMİZE DUYURULUR.

BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN (02.09.2021)

          KÜLTÜRÜMÜZÜ YAŞATMAMIZA VE GELECEK NESİLLERE AKTARMAMIZA VESİLE OLMASI DİLEĞİYLE, KAYMAKAMLIK, BELEDİYE, MÜFTÜLÜK VE EBİL EĞİTİM KURUMLARI OLARAK YARIN CUMA (03.09.2021) NAMAZINDAN SONRA CUMHURİYET MEYDANINDA DÜZENLEYECEĞİMİZ AŞURE ETKİNLİĞİMİZE TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR.

ŞERAFETTİN DEMİRBAŞ'IN CENAZESİ (01.09.2021)

İLÇENİN KARAMUSA DEDELER MAHALLESİ’NDEN; ERKUL VE KEZBAN DEMİRBAŞ’IN BABALARI, NEFİSE DEMİRBAŞ’IN EŞİ ŞERAFETTİN DEMİRBAŞ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE VAKTİ KARAMUSA DEDELER CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN DEDELER MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR. DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜ İLE DUYURULUR. BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET, KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

SU KESİNTİSİ / SU VE KANALİZASYON İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜNDEN (31.08.2021)

ANA BORU ARIZASI NEDENİYLE PEHLİVANLAR MAHALLESİNİN; SULARI SAAT 17:00' DA VERİLECEKTİR.

ABONELERİMİZE DUYURULUR.

SU KESİNTİSİ / SU VE KANALİZASYON İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜNDEN (31.08.2021)

         ANA BORU ARIZASI NEDENİYLE İSTASYON MAHALLESİNİN; KENAN AYDIN CADDESİ, DEMİRYOLU CADDESİ VE GÖÇMENLER MEVKİLERİNİN SULARI SAAT 12:00' DA VERİLECEKTİR. ABONELERİMİZE DUYURULUR.

Su ve Kanalizasyon Müdürlüğünden (30.08.2021)

Su ve Kanalizasyon Müdürlüğünden Ana boru arızası nedeniyle Çay Mahallesinin; Veliköyü Caddesi ve Abdullah Kalaycı Caddelerinin bir kısmının suları saat 14:00 da verilecektir. Abonelerimize duyurulur

 

 

   Bülent KANTARCI

    BELEDİYE BAŞKANI
       

      Başkanın Mesajı
      Özgeçmiş
      
      

 
       Kent Rehberi
 
    Nöbetçi Eczaneler
       Kurum ve Kuruluşlar
       Hastaneler
       Gezi Alanları
       ...