ANONSLAR

DURKADIN ALTAN'IN CENAZESİ

İLÇENİN KIZILBEL KÖYÜNDEN HAYRETTİN, CELAL, NECMETTİN VE İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN ŞABAN ALTAN’IN ANNELERİ, HAYRETTİN ALTAN’IN EŞİ DURKADIN ALTAN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA KIZILBEL KÖYÜNDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

SELAHATTİN AKÇAALAN'IN CENAZESİ

İLÇENİN TORLAKLAR KÖYÜNDEN MERHUM CEMİL AKÇAALAN’IN OĞLU SELAHATTİN AKÇAALAN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN TORLAKLAR KÖYÜ, GÜNEL MAHALLESİ MEZARLIĞINDA SAAT 11.30’DA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

FEVZİ AKKUZU'NUN CENAZESİ

İLÇENİN MUSAUSTA KÖYÜNDEN MERHUM HACI İSMAİL AKKUZU VE MERHUME AYŞE AKKUZU’NUN OĞLU FEVZİ AKKUZU VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP MUSAUSTA KÖYÜ, PAŞAKAHYALAR MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

MUZAFFER UZUN'UN CENAZESİ

İLÇENİN DERELİ KÖYÜNDEN YAŞAR UZUN VE DURSUNE ÖZKAN’IN BABALARI, AYDIN VE DİLBER’İN DEDELERİ, CİHAN ÖZKAN’IN KAYINPEDERİ, MERHUME DURSUN UZUN’UN EŞİ MUZAFFER UZUN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP DERELİ KÖYÜ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

KEZBAN KALAYCIK'IN CENAZESİ

İLÇENİN TORLAKLAR KÖYÜ’NDEN, RAMAZAN KALAYCIK VE HÜSEYİN KALAYCIK’IN ANNELERİ, MERHUM İSMAİL KALAYCIK’IN EŞİ KEZBAN KALAYCIK VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA TORLAKLAR KÖYÜ GÜNEL MAHLLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

ŞİVEKAR ZEREN'İN CENAZESİ

İLÇENİN YENİ MAHALLESİ’NDEN, MERHUM CERRAH ABDURRAHMAN VE EMİNE ÜNSAL’IN KIZLARI, HIFZI ZEREN, BEDRİYE ZEREN, CEVHER EZENGİN, VE LEYLA ZEREN AKGÜN’ÜN ANNELERİ, MEHMET EZENGİN’İN ANNEANNESİ, AHMET BARAN ZEREN’İN BABAANNESİ, MERAL ZEREN, MERHUM KORAY EZENGİN, MERHUM AHMET FADIL AKGÜN’ÜN KAYINVALİDELERİ, REZZAN KARAMUSTAFA, SEÇKİN, FERİDUN VE NEŞE ÜNSAL’IN HALALARI, ÇAYCUMA BELEDİYESİ İLK BAŞKANI MERHUM MUSTAFA ZEREN’İN EŞİ ŞİVEKAR ZEREN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP MERKEZ YENİ CAMİDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

ORHAN USLU'NUN CENAZESİ

İLÇENİN DURSUNLAR KÖYÜNDEN MERHUM MEHMET USLU VE MERHUME LÜTFİYE USLU’NUN OĞLU, BURHAN, MEHMET VE NEVİN ÖLÇEK’İN ABİLERİ, OĞUZHAN, BAYRAM’IN BABALARI, NEFİZE USLU’NUN EŞİ ORHAN USLU VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA DURSUNLAR KÖYÜ MUSLUBAŞOĞLU MAHLLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

FATİ ŞEN'İN CENAZESİ

İLÇENİN YOLGEÇEN KÖYÜNDEN ZEHRA KUYRUKOĞLU, SEMRA DEMİR, DURKADIN SARI, SELDA KÖSE’NİN ANNELERİ, DURMUŞ ŞEN’İN EŞİ FATİ ŞEN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP YOLGEÇEN KÖYÜ AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR. ZEHRA KUYRUKOĞLU (KIZI)

MELEHAT BOSTANCI'NIN CENAZESİ

İLÇENİN ÇOMRANLI KÖYÜ’NDEN, MERHUM MEHMET VE SATİYE UÇAR’IN KIZI, ÜNAL BOSTANCI, HAYRİYE AKYİĞİT, HUZUR DEMİRTAŞ VE AK PARTİ ESKİ İLÇE BAŞKANI VE MİLLETVEKİLİ ADAYI BÜNYAMİN BOSTANCI’NIN ANNELERİ, FATMA BOSTANCI, CELİL AKYİĞİT VE MURAT DEMİRTAŞ’IN KAYINVALİDESİ, NİZAMETTİN BOSTANCI’NIN EŞİ MELEHAT BOSTANCI VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 14.00’TE ÇAY MAHALLESİNDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNACAK VE İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP ÇOMRANLI KÖYÜNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

MUSTAFA ÇAKIR'IN CENAZESİ

İLÇENİN ÇAY MAHALLESİ’NDEN, MERHUM AHMET VE MERHUME NEBAHAT ÇAKIR’IN OĞLU, GÜLAY DEMİRCİ VE GÜNDAY ABALI’NIN KARDEŞLERİ, ŞAHİZER VE İDRİS ÇAKIR’IN DAMATLARI, BERKER ÇAKIR’IN BABASI, GÜLBAHAR ÇAKIR’IN EŞİ, KÖY HİZMETLERİNDEN EMEKLİ MUSTAFA ÇAKIR VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 11.30’DA ÇAYCUMA DEVLET HASTANESİNDEN ALINARAK ÇAY MAHALLESİ ESENGİN CADDESİ ÜZERİNDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNACAK VE MERKEZ YENİ CAMİDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ÇÖMLEKÇİ KÖYÜ’NDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

 

 

 

 

 

   Bülent KANTARCI

    BELEDİYE BAŞKANI
       

      Başkanın Mesajı
      Özgeçmiş
      
      

 
       Kent Rehberi
 
    Nöbetçi Eczaneler
       Kurum ve Kuruluşlar
       Hastaneler
       Gezi Alanları
       ...