ANONSLAR

DURSUN ÇAYIRLI'NIN CENAZESİ

İLÇENİN SALTUKOVA BELDESİ DÜZ MAHALLESİ’NDEN SALTUKOVA BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ SABAHATTİN ÇAYIRLI’NIN BABASI DURSUN ÇAYIRLI VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP DÜZ MAHALLESİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

SEDAT ÖZDEDE'NİN CENAZESİ

İLÇENİN KARAMUSA KÖYÜ DEDELER MAHALLESİ’NDEN ALİYE ÖZDEDE VE SATILMIŞ ÖZDEDE’NİN OĞULLARI, SEVGİ, LEYLA VE TAHİR’İN KARDEŞLERİ, MERVE VE MUHAMMET’İN BABALARI, NURİYE ÖZDEDE’NİN EŞİ SEDAT ÖZDEDE VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 11.00’DE DEDELER MAHALLESİ AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

FATMA MUSLUBAŞ'IN CENAZESİ

İLÇENİN GEMİCİLER MAHALLE’SİNDEN, MUSTAFA VE MİHRİYE GEDİK’İN KIZLARI, ERDOĞAN GEDİK VE SONGÜL YURTBAY’IN ABLALARI, MEHMET YURTBAY’IN BALDIZI, LÜTFİYE GEDİK’İN GÖRÜMCESİ, CÜNEYT ÖZDEMİR’İN KAYINVALİDESİ, MUSTAFA, GÖKHAN VE VOLKAN GEDİK’İN HALALARI, BANU ÖZDEMİR VE KADİR MUSLUBAŞ’IN ANNELERİ, HALİL MUSLUBAŞ’IN EŞİ FATMA MUSLUBAŞ VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 12.00‘DE İSTASYON MAHALLESİNDEKİ EVİNDEN ALINARAK ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP GEDİKLER CAMİİNDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

BERGÜZAR DOĞANCI'NIN CENAZESİ

İLÇENİN ÇAY MAHALLE’SİNDEN MERHUM HALİL, CELAL, CEMİL KÖKTÜRK, ZİYNETİ YARDIMCI VE SEVİM ETÇİBAŞI’NIN KARDEŞLERİ, AYŞE YAKICI, EMİNE DOĞANCI KALAYCIOĞLU VE VEYSEL KARANİ DOĞANCI’NIN YENGELERİ, İLHAN ALBUZ, SEVİNÇ VE NESLİHAN DOĞANCI’NIN KAYINVALİDELERİ, TUĞBA VARDAR, ESRA KARAGÖZ, ELİF, ESMA, ASLIHAN VE ÖMER FARUK’UN BÜYÜKANNELERİ, FATMA ALBUZ, İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN HARUN VE BÜNYAMİN DOĞANCI’NIN ANNELERİ, MERHUM MİTHAT DOĞANCI’NIN EŞİ BERGÜZAR DOĞANCI VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 12.00’DE ÇAYCUMA DEVLET HASTANESİNDEN ALINARAK, ÇAY MAHALLESİ GAZİ SOKAKTAKİ EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNDUKTAN SONRA MERKEZ YENİ CAMİİNDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

BAYRAM BERBER'İN CENAZESİ

İLÇENİN YEŞİLTEPE MAHALLE’SİNDEN İBRAHİM, OSMAN VE BAYRAM BERBER’İN BABALARI, RIZA VE EYÜP BERBER’İN AMCALARI, BELEDİYEMİZ SU İŞLERİNDEN EMEKLİ BAYRAM DİLEK’İN DAYISI, RECEP, OKTAY, ERCAN, ERHAN, RAMAZAN, NALAN, ŞAFAK VE YEŞİM’İN BÜYÜKBABALARI, MEHMET OĞLU BAYRAM BERBER VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP YEŞİLTEPE MAHALLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

GÜLER ARSLAN'IN CENAZESİ

İLÇENİN YENİ MAHALLE’SİNDEN MUSTAFA ARSLAN’IN EŞİ, ONUR ARSLAN’IN ANNESİ, KAMİL ARSLAN’IN YENGESİ, SATİYE ARSLAN’IN ELTİSİ GÜLER ARSLAN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN 13.30’DA YENİ MAHALLE ATATÜRK BULVARINDAKİ EVİNİN ÖNÜNDE HELALLİK ALINACAK VE YARIN BARTIN ULUS AĞA KÖYÜNDE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

ÜNAL DEMİREL'İN CENAZESİ

GÖKÇEBEY İLÇESİ BAKACAKKADI BELDESİNDEN HASAN DEMİREL OĞLU, ÜNAL DEMİREL VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP BAKACAKKADI MERKEZ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

ALATTİN AKYÜZ'ÜN CENAZESİ

İLÇENİN AYVAZLAR KÖYÜNDEN, HACI RECEP AKYÜZ VE İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN SELAHATTİN AKYÜZ’ÜN KARDEŞLERİ, NEVZAT, KERİM, NİHAT AKYÜZ’ÜN AMCALARI HACI ALATTİN AKYÜZ VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP AYVAZLAR KÖYÜNDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

CENAZE KATILMAK İSTEYENLER İÇİN SAAT 11.30 DA ATATÜRK HEYKELİ’NİN ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRILACAKTIR.

İSMAİL KALAYCI'NIN CENAZESİ

İLÇENİN TORLAKLAR KÖYÜ GÜNEL MAHALLESİ’NDEN, MERAL ARSLAN VE NİHAL ALAOĞLU’NUN BABALARI, HÜLYA, SEHER, TÜLAY, CEYDA, MERAY, MEHMET ALAOĞLU VE MUHAMMET ALAOĞLU’NUN DEDELERİ MERHUME YAŞARE KALAYCI’NIN EŞİ, ORMAN İŞLETMESİNDEN EMEKLİ, İSMAİL KALAYCI VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN 11.00 DA GÜNEL MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

HÜSEYİN FİLİZ ALABAŞ'IN CENAZESİ

İLÇENİN ŞEYHOĞLU KÖYÜ, GÜNYÜZÜ MAHALLESİNDEN İZZET OĞLU HÜSEYİN FİLİZ ALABAŞ VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP ŞEYHOĞLU KÖYÜ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

 

 

 

 

 

   Bülent KANTARCI

    BELEDİYE BAŞKANI
       

      Başkanın Mesajı
      Özgeçmiş
      
      

 
       Kent Rehberi
 
    Nöbetçi Eczaneler
       Kurum ve Kuruluşlar
       Hastaneler
       Gezi Alanları
       ...