ANONSLAR

ALİYE KAYGISIZ'IN CENAZESİ

İLÇENİN ÇAY MAHALLESİ’NDEN MERHUME SATI VE MERHUM AHMET BİLİCİ’NİN KIZLARI, AYŞE ÖZÇELİK, AVNİYE BARUÖNÜ VE MERHUM ALİ BİLİCİ’NİN ABLALARI, OKTAY VE ÖZAY KAYGISIZ’IN ANNELERİ, MERHUM NADİR KAYGISIZ’IN EŞİ ALİYE KAYGISIZ VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN BURSA’DAKİ AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

HASAN KOCAARSLAN'IN CENAZESİ

İLÇENİN DEREKÖSELER KÖYÜ’NDEN, MERHUM ABDÜRRAHİM KOCAARSLAN’IN OĞLU, ALMANYA’DA YAŞAYAN HASAN KOCAARSLAN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA DEREKÖSELER KÖYÜ KOCAAHMETOĞLU MAHALLESİNDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

HİDAYET USLU'NUN CENAZESİ

İLÇENİN YUKARIGÖYNÜK KÖYÜ’NDEN, MERHUME CEMİLE VE MERHUM HAYRİ KABACI’NIN KIZLARI, ÇAYCUMA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MEMURU ERTUĞRUL USLU’NUN ANNESİ HİDAYET USLU VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN YUKARIGÖYNÜK KÖYÜ‘NDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

HAYRİYE KERÇİN'İN CENAZESİ

İLÇENİN GÜZELYAKA KÖYÜ’NDEN ŞİRİN PARLAK, MURADİYE BALOĞLU, ŞENAN VE EŞREF KERÇİN’İN ANNELERİ, FARUK BALOĞLU, MEHMET PARLAK VE FİKRİYE KÖKTÜRK KERÇİN’İN KAYINVALİDELERİ, ÖZGÜR PARLAK, SUAT VE FUAT BALOĞLU, OLCAY VE OKTAY KERÇİN VE GÜLNUR KERÇİN DEMİR’İN BÜYÜKANNELERİ, MERHUM EMRULLAH KERÇİN’İN EŞİ HAYRİYE KERÇİN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT: 14.00’ DE ÇAYCUMA DEVLET HASTANESİNDEN ALINARAK GÜZELYAKA KÖYÜNDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNDUKTAN SONRA, İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP GÜZELYAKA KÖYÜ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

SABRİYE DEMİR'İN CENAZESİ

İLÇENİN PEHLİVANLAR MAHALLESİNDEN, BELEDİYEMİZDEN EMEKLİ MERHUM SUCU SAİM UZALDI’NIN KIZKARDEŞİ, SEMRA VE ERTUĞRUL DEMİR’İN ANNELERİ, SİMGE VE MÜGE’NİN ANNEANNELERİ, ŞEREF, ŞENOL, ŞENER, ARZU VE MUSTAFA UZALDI’NIN HALALARI, MERHUM MEHMET DEMİR’İN EŞİ SABRİYE DEMİR VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN PEHLİVANLAR MAHALLESİNDEKİ EVİNDEN ALINARAK, MERKEZ YENİ CAMİYE GETİRİLİP, İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

ŞAHİNDE İSLAM'IN CENAZESİ

İLÇENİN ÇAY MAHALLESİ’NDEN SAMİ, NEVZAT VE RAHMİ İSLAM’IN ANNELERİ, MERHUM FEHMİ İSLAM’IN EŞİ ŞAHİNDE İSLAM VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN VELİKÖYÜ CAMİİNDE KILINACAK İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP, VELİKÖYÜ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

ALİ UĞUR ÇETİNKAYA'NIN CENAZESİ

İLÇENİN GÜDÜLLÜ KÖYÜNDEN, MERHUM ALİ RIZA ÇETİNKAYA’NIN OĞLU, MERHUM EŞREF, HAYRİ, ŞEREF, NACİ, FATMA, HACER, METİN VE ÇETİN’İN ABİLERİ, SAADET, HÜSEYİN VE ERKAN’IN BABALARI, AZİME ÇETİNKAYA’NIN EŞİ ALİ UĞUR ÇETİNKAYA VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP GÜDÜLLÜ KÖYÜ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

SU KESİNTİSİ / SU VE KANALİZASYON MÜDÜRLÜĞÜNDEN

ANA BORU ARIZASI NEDENİYLE, ÇAY MAHALLESİNİN, NİHAT KANTARCI CADDESİ VE KEMAL PAŞA CADDELERİNİN SULARI 09:30-11:00 SAATLERİ ARASI VERİLEMEYECEKTİR.

MAHALLE SAKİNLERİNE DUYURULUR.

NEZAKET KÖKTÜRK YILMAZ'IN CENAZESİ

İLÇENİN YENİ MAHALLESİ’NDEN, MERHUM VELİ VE ŞERİFE KÖKTÜRK’ÜN KIZLARI, BELEDİYEMİZDEN EMEKLİ ZABITA KOMİSERİ AHMET KÖKTÜRK’ÜN KARDEŞİ, MERHUME NAZİKAR, FAMET, SAMET, SELAMET, UĞUR VE KUDRET KÖKTÜRK’ÜN ABLALARI, REYHAN VE CANAN’IN ANNELERİ, YAĞMUR VE AYŞENUR’UN ANNEANNELERİ, MERHUM MEHMET YILMAZ’IN EŞİ NEZAKET KÖKTÜRK YILMAZ VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP MERKEZ YENİ CAMİDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

CENAZE İLANI

            İLÇENİN SOFULAR MAHALLESİNDEN

 

MERHUM TAHSİN VE MERHUME HATİCE KARAALP’İN OĞULLARI, MEHMET YILDIRIM, HALİL ÇÖLOĞLU VE UMUT KUTMAN’IN KAYINPEDERİ, SATILMIŞ, RACİ KARAALP, SEVİM VE MUAZZEZ TURPCU’NUN KARDEŞLERİ, ÜNAL ARSLAN’IN BACANAĞI, PEHLİVANLAR MAHALLESİ MUHTARI MİTHAT YEŞİL VE ÇAYCUMA DEVLET HASTANESİ MEMURLARINDAN NİHAT YEŞİL’İN ENİŞTELERİ, FİLİZ, VİLDAN, VOLKAN VE HATİCE’NİN BABALARI, HAYRİYE KARAALP’İN EŞİ (KAHVECİ) HASAN KARAALP VEFAT ETMİŞTİR.

 

CENAZESİ BUGÜN SAAT:11:30 DA ÇAYCUMA DEVLET HASTANESİNDEN ALINARAK,  SOFULAR CAMİNDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA SOFULAR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

 

      DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

 

BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

 

 

 

 

 

   Bülent KANTARCI

    BELEDİYE BAŞKANI
       

      Başkanın Mesajı
      Özgeçmiş
      
      

 
       Kent Rehberi
 
    Nöbetçi Eczaneler
       Kurum ve Kuruluşlar
       Hastaneler
       Gezi Alanları
       ...