ANONSLAR

MEHMET KESKİN'İN CENAZESİ

İLÇENİN GÜDÜLLÜ KÖYÜNDEN, RECEP KESKİN VE AYŞE KARAKUŞ’UN BABASI, YADİGAR KARAKUŞ'UN DAYISI, YETER KESKİN VE HAYRİ KARAKUŞ’UN KAYINPEDERİ, HATİCE KESKİN’İN EŞİ MEHMET KESKİN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP GÜDÜLLÜ KÖYÜ MERKEZ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

GÜLSÜM KOCAAĞA'NIN CENAZESİ

İLÇENİN ÇAY MAHALLESİNDEN, SEBAHATTİN, HALİT VE MERHUM DURSUN KOCAĞA’NIN ANNELERİ, ERCAN, SERKAN, BURHAN, BURCU, AYNUR, AYLA VE MUSTAFA KOCAĞA’NIN BABAANNELERİ, BELEDİYEMİZ SU İŞLERİNDEN EMEKLİ ALİ KOCAĞA’NIN EŞİ GÜLSÜM KOCAAĞA VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP VELİKÖY CAMİİNDE KILINACAK CENEZE NAMAZINDAN SONRA TOPRAĞA VERİİLECEKTİR.

ARİF SEFERCİK'İN CENAZESİ

İLÇENİN FİLYOS BELEDESİNDEN, AYHAN, İLHAN VE ORHAN SEFERCİK’İN BABALARI, CAFER SEFERCİK’İN KAYINPEDERİ, FİLYOS ATEŞ TUĞLA FABRİKASINDAN EMEKLİ, SEFERCİK MAHALLESİ ESKİ MUHTARLARINDAN ARİF SEFERCİK VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN FİLYOS SEFERCİK MAHALLESİ CAMİNDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA SEFERCİK MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİİLECEKTİR.

MUHİTTİN HOTOĞLU'NUN CENAZESİ

İLÇENİN ÇAY MAHALLESİNDEN, MERHUM ÖMER HOTOĞLU’NUN OĞLU, AYNUR HOTOĞLU, AYSUN AKYÜZ VE İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN EROL VE RAMAZAN HOTOĞLU’NUN BABALARI, EMRAH, EMEL, AHMET TALHA, GÜVEN, HABİL, ANIL, MELİS, VE TUĞBA’NIN DEDELERİ, SATİYE HOTOĞLU’NUN EŞİ MUHİTTİN HOTOĞLU VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 11.00’DE DEVLET HASTANESİNDEN ALINARAK GÜNEŞ EVLER SİTESİNDEKİ EVLERİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNDUKTAN SONRA ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP EMİRŞAH KÖYÜ HOTOĞLU MAHALLE CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

MUNİS AKIN'IN CENAZESİ

ZONGULDAK RAT MAHALLESİNDEN, MUHSİN AKIN’IN ABİSİ, KADİR, ÖMER, SÜLEYMAN VE ŞENOL ERBAY’IN ENİŞTESİ, FIRAT AKIN’IN BABASI, AYŞE AKIN’IN EŞİ MUNİS AKIN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ZONGULDAK RAT MAHALLESİ CAMİİNDE KILINACAK CENZAZ NAMAZININ ARDINDAN EREĞLİ KANDİLLİ AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

HAKKI DEMİRBAY'IN CENAZESİ

İLÇENİN YUKARIDERE KÖYÜ BOSTANCILAR MAHALLESİNDEN, MERHUM ERDOĞAN KENAN DEMİRBAY’IN BABASI, EROL VE İLHAN DEMİRBAY’IN DEDELERİ, HAKKI DEMİRBAY VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP YUKARIDERE KÖYÜ BOSTANCILAR CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

İSMAİL DELİ'NİN CENAZESİ

İLÇENİN GEMİCİLER MAHALLESİNDEN, MÜNEVVER, HATİCE, YAŞAR VE İLÇEMİZ TAKSİCİ ESNAFLARINDAN MUHARREM DELİ’NİN BABALARI, ADEM VE YASİN DELİ’NİN BÜYÜKBABALARI, MERHUME FATİME DELİ’NİN EŞİ (ÇAKMAK LAKAPLI ) İSMAİL DELİ VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN GEMİCİLER MERKEZ CAMİİNDE KILINACAK İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA GEMİCİLER MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

BELEDİYE BAŞKANLIĞI'NDAN

TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI ACİL DURUM YÖNETİM MERKEZİ TARAFINDAN YAPILAN UYARI GEREĞİ BÖLGEMİZDE GÖRÜLECEK OLAN SAĞANAK VE GÖK GÜRÜLTÜLÜ SAĞANAK YAĞIŞLARIN YER YER ÇOK KUVVETLİ OLMASI BEKLENDİĞİNDEN ANİ SEL, SU BASKINI, YILDIRIM, HEYELAN VE YAĞIŞ ANINDA KUVETLİ RÜZGAR GİBİ OLUMSUZLUKLARA KARŞI DİKKATLİ VE TEDBİRLİ OLUNMASI GEREKMEKTEDİR.

İLGİLİLERE VE HALKIMIZA ÖNEMLE DUYURULUR.

HATİCE USLU'NUN CENAZESİ

İLÇENİN AHATLI KÖYÜNDEN, ŞENAY USLU’NUN ANNESİ, İLHAN USLU’NUN KAYINVALİDESİ, SATILMIŞ USLU’NUN EŞİ HATİCE USLU VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEHAKİP AHATLI KÖYÜ MERKEZ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

FATMA SÖNMEZ'İN CENAZESİ

İLÇENİN ESENLİK KÖYÜNDEN, MERHUM ALİ TÜRKYILMAZ’IN KIZI, HAYRİYE, HALİL VE ARSLAN SÖNMEZ’İN ANNELERİ, MERHUM HALİL SÖNMEZ’İN EŞİ FATMA SÖNMEZ VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP ESENLİK KÖYÜ MERKEZ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

 

 

   Bülent KANTARCI

    BELEDİYE BAŞKANI
       

      Başkanın Mesajı
      Özgeçmiş
      
      

 
       Kent Rehberi
 
    Nöbetçi Eczaneler
       Kurum ve Kuruluşlar
       Hastaneler
       Gezi Alanları
       ...