ANONSLAR

KAZIM YILMAZ'IN CENAZESİ

          İLÇENİN YENİ MAHALLEDEN; MERHUM HASAN YILMAZ’IN OĞLU, MELİHA, SEHER VE İŞBANKASINDAN EMEKLİ METİN YILMAZ’IN BABALARI, SAFER YILMAZ’IN EŞİ EMEKLİ ÖĞRETMEN KAZIM YILMAZ  VEFAT ETMİŞTİR.
          CENAZESİ BUGÜN SAAT 14:00’DE KAYIKÇILAR KÖYÜ MANSURKADI MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR. DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
          BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

KAZIM BERBER'İN CENAZESİ

          İLÇEMİZ YEŞİLTEPE MAHALLESİNDEN; MERHUM NURİ VE MERHUME NAZİFE BERBER’İN OĞLU, MEVLÜT BERBER VE MERHUM HALİT BERBER’İN KARDEŞLERİ, GÜLCAN VE AYHAN’IN BABALARI, ANIL VE BERKAY BAŞ’IN DEDELERİ, NAZİFE BERBER’İN EŞİ KAZIM BERBER  VEFAT ETMİŞTİR.
          CENAZESİ BUGÜN SAAT 10:30’DA YEŞİLTEPE MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
          BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

TURAN ATALAR'IN CENAZESİ

          İLÇENİN ÇAY MAHALLESİNDEN; MERHUM YAŞAR VE MERHUME NAZMİYE ATALAR’IN OĞLU, MUSTAFA, SABAHATTİN, NURAN, OYA, BELEDİYEMİZDEN EMEKLİ ALİ VE HAYRETTİN ATALAR’IN KARDEŞLERİ, TÜLAY, YAĞMUR VE FATMANUR ATALAR’IN BABALARI, TÜRKAN ATALAR’IN EŞİ, TURAN ATALAR VEFAT ETMİŞTİR.
          CENAZESİ BUGÜN VELİKÖYÜ CAMİNDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZININ ARDINDAN VELİKÖYÜ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR. DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
          BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN

YAĞAN KAR NEDENİYLE ÇATILARDA KÜTLELER HALİNDE SARKMALAR OLUŞMAKTADIR. CAN VE MAL EMNİYETİ İÇİN BİNALARIN ÇATI ALTLARINDA BULUNULMAMASI VE GEÇİLMEMESİ ÖNEMLE DUYURULUR.

SU KESİNTİSİ / SU VE KANALİZASYON İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜNDEN

          YOĞUN KAR YAĞIŞI NEDENİYLE, İLÇEMİZ GENELİNDE, ELEKTRİK KESİNTİLERİ YAŞANMAKTADIR. BUNA RAĞMEN KESON KUYULARIMIZDAN, JENERATÖR VASITASIYLA, ANA DEPOLARIMIZA KESİNTİSİZ BİR ŞEKİLDE SU VERİLMEKTEDİR.
          ANCAK ÜST KOTLARA SU BASAN TERFİ DEPOLARIMIZDA DOLULUK SEVİYEMİZ KESİNTİ SÜRESİNİN ÇOK UZAMASI NEDENİYLE AZALMIŞ BULUNMAKTADIR. 
          BU NEDENLE:PEHLİVANLAR MAHALLESİN BİR BÖLÜMÜ, YEŞİLTEPE MAHALLESİ , KARALAR MAHALLESİ, ŞAHNALAR MAHALLESİ, SOFULAR MAHALLELERİ İLE VELİOĞLU MAHALLESİNİN TAMAMINA ELEKTRİK KESİNTİSİ GİDERİLENE KADAR SU VERİLEMEYECEKTİR.VATANDAŞLARIMIZIN TEDBİRLİ OLMALARI ÖNEMLE RİCA EDERİZ

SAİBE ÜNSAL'IN CENAZESİ

          İLÇENİN ÇAY MAHALLESİNDEN; REZZAN KARAMUSTAFA VE EMEKLİ ÖĞRETMEN SEÇKİN ÜNSAL’IN ANNELERİ, ILGAZ VE RENGİ KARAMUSTAFA’NIN ANNEANNELERİ, FERİFUN VE NEŞE ÜNSAL’IN YENGELERİ, SELMİN, IŞIL, VE NEJAT ÜNSAL’IN HALALARI, MERHUM TERZİ CAHİT ÜNSAL’IN EŞİ SAİBE ÜNSAL VEFAT ETMİŞTİR.
          CENAZESİ BUGÜN SAAT 14:00’DE ÇAY MAHALLESİ NİHAT KANTARCI CADDESİNDEKİ  EVİNİN ÖNÜNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN ARZUM SİTESİ YANINDA BULUNAN ESKİ ŞEHİR   MEZARLIĞINDA  TOPRAĞA VERİLECEKTİR.DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
          BELEDİYEMİZ MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

SABRİYE AKMAN'IN CENAZESİ

          İLÇENİN ÇAY MAHALLESİNDEN; KADRİYE, BEDRİYE, GÜLCAN VE METİN AKMAN’IN ANNELERİ, MERHUM NAİL AKMAN’IN EŞİ, SABRİYE AKMAN VEFAT ETMİŞTİR.
          CENAZESİ BUGÜN SAAT 13:00’DE ÇAYCUMA DEVLET HASTANESİNDEN ALINARAK SAAT:14:00’DE GERİŞ KÖYÜNDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
          BELEDİYEMİZ MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

RAMAZAN CURA'NIN CENAZESİ

          İLÇENİN KAYIKÇILAR KÖYÜNDEN; MERYEM, YUNİS, SONGÜL VE HALK BANKASI EMEKLİ MEMURLARINDAN NAZIM CURA’NIN BABALARI, ŞENGÜL CURA’NIN KAYINPEDERİ, AYŞE CURA’NIN EŞİ ALMANYA EMEKÇİSİ HACI RAMAZAN CURA VEFAT ETMİŞTİR.
          CENAZESİ BUGÜN SAAT:15:00’DE KAYIKÇILAR KÖYÜNDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN KAYIKÇILAR KÖYÜ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
          BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

NUR SEZER'İN CENAZESİ

          İLÇENİN YENİ MAHALLEDEN; SEHER VE MERHUM MEHMET KABADAYI’NIN KIZI, MELTEM, ERDEM VE İLÇEMİZ VERGİ DAİRESİ ÇALIŞANLARINDAN ÖZLEM SEZER’İN ANNELERİ, KEMAL BAHADIR VE TUĞSAL TÜRKMEN’İN ANNEANELERİ, EMEKLİ MATEMATİK ÖĞRETMENİ ABDULLAH SEZER’İN EŞİ NUR SEZER VEFAT ETMİŞTİR.
          CENAZESİ BUGÜN SAAT 12’DE ARAS KARGO ÜZERİNDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN’IN ARDINDAN SEKA CAMİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA ARZUM SİTESİ YANINDA BULUNAN ESKİ ŞEHİR   MEZARLIĞINDA  TOPRAĞA VERİLECEKTİR.DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
          BELEDİYEMİZ MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

RAMAZAN ÖZKARA'NIN CENAZESİ

          İLÇENİN MUSAUSTA KÖYÜNDEN; MERHUM PAŞA ÖZKARA’NIN OĞLU, ERTAN, İRFAN, GÜLŞEN VE İLHAN ÖZKARA’NIN ABİLERİ, KADİR, ZAFER, HAKAN, KURTULUŞ, İLKER ÖZKARA VE GÜLÇİN ALTINKOL’UN AMCALARI, YETER, MEVLÜT, RIDVAN, HALİL, NURAY, SEVGİ ÖZKARA’NIN BABALARI, VASFİYE ÖZKARA’NIN EŞİ RAMAZAN ÖZKARA VEFAT ETMİŞTİR.
          CENAZESİ BUGÜN MUSAUSTA KÖYÜNDE KILINACAK İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA MUSAUSTA KÖYÜ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
          BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

 

 

   Bülent KANTARCI

    BELEDİYE BAŞKANI
       

      Başkanın Mesajı
      Özgeçmiş
      
      

 
       Kent Rehberi
 
    Nöbetçi Eczaneler
       Kurum ve Kuruluşlar
       Hastaneler
       Gezi Alanları
       ...