ANONSLAR

HACER MUSLUBAŞ'IN CENAZESİ (30.08.2021)

İLÇENİN PEHLİVANLAR MAHALLESİ’NDEN; MERHUM ALİ VE ZELİHA MUSLU’NUN KIZLARI, ÇAYCUMA ESNAFLARINDAN MUSTAFA MUSLU, MÜZEYYEN KAMİT, MERHUM MUZAFFER VE CAFER MUSLU’NUN ABLALARI, MERHUME SEYHAN, SADIK, RASİM, İSA, HATİCE, FATMA VE YAHYAHAN MUSLUBAŞ’IN ANNELERİ, MERHUM MÜCETTİN MUSLUBAŞ’IN EŞİ HACER MUSLUBAŞ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAAT 11:30’DA DEVLET HASTANESİNDEN ALINARAK, EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE ÖĞLE VAKTİ PEHLİVANLAR MERKEZ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN PEHLİVANLAR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR. DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜ İLE DUYURULUR. BELEDİYEMİZ MERHUMEYE ALLAH’TAN RAHMET, KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

REMZİ KUMBAS (29.08.2021)

İLÇENİN YENİ MAHALLESİ’NDEN; HATİCE YAVUZ, RECEP, HASAN VE RASİM KUMBAS’IN AĞABEYLERİ, ŞENGÜL YOL, DİLEK GARİP VE DİLAY COŞKUN’UN BABALARI, BURHAN YOL, RAMAZAN GARİP VE ENDER COŞKUN’UN KAYINPEDERİ, CEYHUN, TOLGA, REMZİ, DOĞANCAN VE ERENCAN KUMBAS’IN AMCALARI REMZİ KUMBAS VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAAT 14:00’DA GÜLLÜ SOKAKTAKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE İKİNDİ VAKTİ FİLYOS ÖTEYÜZ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN ÖTEYÜZ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR. DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜ İLE DUYURULUR. BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET, KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

ULVİYE KARAKOÇ (29.08.2021)

İLÇENİN DAĞÜSTÜ KÖYÜ’NDEN, YASEMİN, AZİME, ZERRİN, ÇAKIR, ALİ VE ENGİN KARAKOÇ’UN ANNELERİ, MERHUM EMEKLİ LAKAPLI SATILMIŞ KARAKOÇ’UN EŞİ ULVİYE KARAKOÇ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ VAKTİ PEHLİVANLAR SİTE CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN KARALAR AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR. DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜ İLE DUYURULUR. BELEDİYEMİZ MERHUMEYE ALLAH’TAN RAHMET, KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

DURDU DEMİREL GÜNEŞ (29.08.2021)

İLÇENİN GÜZELOĞLU KÖYÜ’NDEN; TERMİNAL ESKİ ESNAFLARINDAN DURDU DEMİREL GÜNEŞ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAAT 11:30’DA DEVLET HASTANESİNDEN ALINARAK, GÜZELOĞLU KÖYÜ HACIKARISIOĞLU MAHALLESİ’NDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE ÖĞLE VAKTİ GÜZELOĞLU CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR. DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜ İLE DUYURULUR. BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET, KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

YAŞAR YILDIZ'IN CENAZESİ (27.08.2021)

          İLÇENİN KARAMUSA AYDINLAR MAHALLESİ’NDEN; NACİYE, AZİZ VE RECEP YILDIZ’IN ANNELERİ, NİLÜFER, GÜL, MEHMET VE NEVZAT YILDIZ’IN BABAANNELERİ, MERHUM MEHMET YILDIZ’IN EŞİ  YAŞAR YILDIZ VEFAT ETMİŞTİR.                                                                               
          CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ VAKTİ AYDINLAR MERKEZ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN TOPRAĞA VERİLECEKTİR. 
          DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜ İLE DUYURULUR.
          BELEDİYEMİZ MERHUMEYE ALLAH’TAN RAHMET, KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

SU KESİNTİSİ / SU VE KANALİZASYON İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜNDEN (27.08.2021)

          KAYIP KAÇAK ÇALIŞMALARI NEDENİYLE, İSTASYON MAHALLESİNİN; KENAN AYDIN CADDESİ, FATİH CADDESİ, KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ, DERMAN SOKAK VE TERMİNAL MEVKİLERİNİN SULARI SAAT 14:00' DA VERİLECEKTİR. ABONELERİMİZE DUYURULUR

METİN YURTSEVER'İN CENAZESİ (27.08.2021)

           İLÇENİN YENİ MAHALLESİ’NDEN; MERHUM NİYAZİ YURTSEVER’İN OĞLU, BEDİR MISIRLI, ÇETİN VE NEDİM YURTSEVER’İN BABALARI, ÖNCEKİ DÖNEM MECLİS ÜYEMİZ MUSA YILDIRIM’IN ENİŞTESİ, HATİCE YURTSEVER’İN EŞİ  METİN YURTSEVER VEFAT ETMİŞTİR.                                                                               
          CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ VAKTİ ULU CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN ŞEHİR  MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR. 
          DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜ İLE DUYURULUR.
          BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET, KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

SU KESİNTİSİ / SU VE KANALİZASYON İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜNDEN (26.08.2021)

          KAYIP KAÇAK ÇALIŞMALARI NEDENİYLE İSTASYON MAHALLESİNİN; KENAN AYDIN CADDESİ, FATİH CADDESİ KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ, DERMAN SOKAK VE TERMİNAL MEVKİLERİNİN SULARI SAAT 12:00' DA VERİLECEKTİR. ABONELERİMİZE DUYURULUR.

MEMDUHA YAĞIZ'IN CENAZESİ (26.08.2021)

          İLÇENİN ÇAY MAHALLESİ’NDEN; DURSUN VE ÜMİT YAĞIZ’IN ANNELERİ, BELEDİYEMİZDEN EMEKLİ OSMAN YAĞIZ’IN YENGESİ, MERHUM AHMET YAĞIZ’IN EŞİ, MEMDUHA YAĞIZ VEFAT ETMİŞTİR.                                                                               
          CENAZESİ BUGÜN, DEMET SOKAKTAKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE İKİNDİ VAKTİ VELİKÖY MERKEZ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN  AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR. 
          DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜ İLE DUYURULUR.
          BELEDİYEMİZ MERHUMEYE ALLAH’TAN RAHMET, KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

HATİCE KAFKAS'IN CENAZESİ (25.08.2021)

İLÇENİN AHATLI KÖYÜ’NDEN; AHATLI KÖYÜ ESKİ MUHTARI, TELEKOM’DAN EMEKLİ NURETTİN VE MERHUM HACI HASAN KAFKAS’IN ANNELERİ, VELİ, MUSTAFA VE FURKAN KAFKAS’IN BABAANNELERİ, EMEKLİ ÖĞRETMEN ŞÜKRÜ ILGIN’IN KAYINVALİDESİ, HATİCE KAFKAS VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAAT 11:00’DE GEMEÇLER MAHALLESİ MERKEZ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR. DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜ İLE DUYURULUR. BELEDİYEMİZ MERHUMEYE ALLAH’TAN RAHMET, KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

 

 

   Bülent KANTARCI

    BELEDİYE BAŞKANI
       

      Başkanın Mesajı
      Özgeçmiş
      
      

 
       Kent Rehberi
 
    Nöbetçi Eczaneler
       Kurum ve Kuruluşlar
       Hastaneler
       Gezi Alanları
       ...