ANONSLAR

SU KESİNTİSİ / SU VE KANALİZASYON İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜNDEN

ANA BORU ARIZASI NEDENİYLE, YENİ MAHALLENİN; CİHAN CADDESİ, KAHYAOĞLU CADDESİ, ERENLER CADDESİ, UZALDI CADDESİ, BAHAR SOKAK, GONCA SOKAK , HANIMELİ SOKAK, ULU CAMİİ VE GRUP KENT SİTESİ MEVKİİ SULARI SAAT 16:30 DA VERİLECEKTİR.

ABONE SAHİPLERİNE DUYURULUR.

ZONGULDAK KIZILAY KAN MERKEZİNDEN

Zonguldak Kızılay Kan Merkezi Ekibi Bugün 20:00’ ile 01:00’da Pehlivanlar Mahallesi Endüstri Meslek Lisesi önünde Siz değerli Çaycumalıların kan bağışlarınızı beklemektedir.

Unutmayınız ki bir gün sizinde kana ihtiyacınız olabilir.

SU KESİNTİSİ / SU VE KANALİZASYON İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜNDEN

ANA BORU ARIZASI NEDENİYLE, YENİ MAHALLENİN; CİHAN CADDESİ, KAHYAOĞLU CADDESİ, ERENLER CADDESİ, UZALDI CADDESİ, BAHAR SOKAK, GONCA SOKAK , HANIMELİ SOKAK, ULU CAMİİ MEVKİİ SULARI SAAT 13:30 DA VERİLECEKTİR.

ABONE SAHİPLERİNE DUYURULUR.

LÜTFEN DİKKAT!

KIYMETLİ VATANDAŞLARIMIZ, KORANAVİRÜSLE MÜCADELEMİZ DEVAM EDİYOR.BAHARIN GELMESİ, HAVALARIN ISINMASI BİZLERİ YANILTMASIN!SALGIN TEHLİKESİ GEÇMİŞ DEĞİL.EVLERDE KALMAYA VE TEDBİRLERE UYMAYA HEP BİRLİKTE DEVAM EDELİM.

KAYIP/BULUNTU İLANI

1 ADET NUMARALI ERKEK GÖZLÜĞÜ DÜŞÜRÜLMÜŞTÜR.BULANIN BELEDİYEYE TESLİM ETMESİ RİCA OLUNUR.

KAYIP/BULUNTU İLANI

REYHAN ORDU ADLİYEDE KİMLİĞİNİZ BULUNMUŞTUR.ADLİYEYE MÜRACATINIZ DUYURULUR.

SU KESİNTİSİ / SU VE KANALİZASYON İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜNDEN

SU VE KANALİZASYON MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN, ANA BORU ARIZASI NEDENİYLE; ÇAY MAHALLESİNİN, ABDULLAH KALAYCI CADDESİ, TUNA CADDESİ, ERDEMLİ SOKAK, CEVİZLİ SOKAK, YEŞİLKENT SİTESİ MEVKİİ, PAZAR SOKAK,
PEHLİVANLAR MAHALLESİNİN, MUZAFFER ÇELİK CADDESİ, ÇINAR CADDESİ, ÖĞRETMENLER SİTESİ MEVKİİ, KARALAR MAHALLESİ VE ŞAHNALAR MEVKİİNİN SULARI SAAT 10:45-12:30 ARASI VERİLEMEYECEKTİR.

ABONELERİMİZE DUYURULUR.

İLÇE TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜNDEN

2020 YILI YEM BİTKİLERİ DESTEKLEMESİ İÇİN  MÜRACATLAR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜMÜZCE ALINMAYA BAŞLANMIŞTIR. YEŞİL OT'DA DENEN FİĞ VE YULAF  DESTEKLEMESİ İÇİN SON BAŞVURU TARİHİ 29 MAYIS 2020, SILAJLIK MISIR İÇİN SON BAŞVURU TARİHİ 20 AĞUSTOS 2020 OLARAK BELİRLENMİŞTİR. 2017, 2018 VE 2019 YILLARI ÇOK YILLIK YEM BİTKİLERİ DESTEKLEMELERİNDEN FAYDALANAN ÇİFTÇİLERİMİZİN DOSYALARINI YİNELEMELERİ GEREKMEKTEDİR. ÇİFTÇİLERİMİZİN MAĞDUR OLMAMASI İÇİN BELİRTİLEN TARİHLERDEN ÖNCE İLÇE MÜDÜRLÜĞÜMÜZE ŞAHSEN MÜRAACAT ETMELERİ ÖNEMLE DUYURULUR.

SU KESİNTİSİ / SU VE KANALİZASYON İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜNDEN

ANA BORU ARIZASI NEDENİYLE; PEHLİVANLAR MAHALLESİNİN SULARI SAAT 11:00-14:00 ARASI VERİLEMEYECEKTİR.

ABONELERİMİZE DUYURULUR.

LÜTFEN DİKKAT!

HAVALARIN ISINMASI NEDENİYLE YİYECEK VE SU BULMAKTA ZORLANAN SOKAK HAYVANLARI İÇİN, LÜTFEN UYGUN GÖRDÜĞÜNÜZ YERLERE BİR KAP SU VE YİYECEK BIRAKINIZ.TEŞEKKÜRLER

 

 

   Bülent KANTARCI

    BELEDİYE BAŞKANI
       

      Başkanın Mesajı
      Özgeçmiş
      
      

 
       Kent Rehberi
 
    Nöbetçi Eczaneler
       Kurum ve Kuruluşlar
       Hastaneler
       Gezi Alanları
       ...