ANONSLAR

DİLBER GEBEDEK'İN CENAZESİ

İLÇENİN GEMİCİLER MAHALLESİ’NDEN, HACER, SONAY, NECLA VE BİROL GEBEDEK’İN ANNELERİ, MUHARREM KUYUCUK’UN KAYINVALİDESİ, MERHUM HAYRULLAH GEBEDEK’İN EŞİ DİLBER GEBEDEK VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP GEMİCİLER GEDİKLER’DE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

CİHAN YILMAZ'IN CENAZESİ

İLÇENİN KAYIKÇILAR KÖYÜ MANSURKADI MAHALLESİ’NDEN, MERHUM CEVDET VE VAHİDE YILMAZ’IN OĞULLARI, SİNAN VE DİLEK YILMAZ’IN BABALARI, HATİCE YILMAZ’IN EŞİ METRO TURZİM ÇALIŞANLARINDAN CİHAN YILMAZ VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KAYIKÇILAR MERKEZ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA MANSURKADI MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

HANIM VERİM'İN CENAZESİ

İLÇENİN VELİOĞLU MERKEZ MAHALLESİNDEN, HAMİYET VE DURSUN VERİM’İN ANNELERİ, RAMAZAN VERİM’İN KAYINVALİDESİ, CELAL VERİM’İN EŞİ HANIM VERİM VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN, ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA VELİOĞLU AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

ŞEVKET CİN'İN CENAZESİ

İLÇENİN YEŞİLTEPE MAHALLESİNDEN, MERHUM HAŞİM CİN VE TUNCAY CİN’İN KARDEŞLERİ, NECMİ CİN’İN AĞABEYİ, VASFİYE VE MERHUM SELAMİ CİN’İN OĞLU, OĞUZHAN CİN’İN AMCASI, KUTAY VE BUKET CİN’İN BABASI, NECLA CİN’İN EŞİ ŞEVKET CİN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN DEVLET HASTANESİNDEN ALINDIKTAN SONRA SAAT 10.30’DA EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNUP, SAAT 11.00’DE EVİNİN ÖNÜNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN, ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP SANDALLAR KÖYÜ AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

FAHRİYE ÇAYIR'IN CENAZESİ

İLÇENİN DEREKÖSELER KÖYÜ KOCAMEHMETOĞLU MAHALLESİNDEN TALİP, METİN VE ŞEHİT MADENCİ ALPAY ÇAYIR’IN ANNELERİ, İSA VE EMİRCAN ÇAYIR’IN BABAANELERİ, MERHUM İSA ÇAYIR’IN EŞİ FAHRİYE ÇAYIR VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN, ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA DEREKÖSELER KÖYÜ KOCAMEHMETOĞLU MAHALLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

MEVLÜT ERTOP'UN CENAZESİ

İLÇENİN KAHVECİOĞLU KÖYÜNDEN, AHMET ERTOP’UN KARDEŞİ, SERKAN ERTOP’UN AMCASI, ŞABAN KUKUŞ’UN KAYINPEDERİ, NİZAMETTİN VE DİLEK KUKUŞ’UN DEDELERİ, ZAFER VE ZERRİN ERTOP’UN BÜYÜKBABALARI MEVLÜT ERTOP VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KAHVECİOĞLU’NDA KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA MERKEZ MAHALLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

MAHİR AKYÜZ'ÜN CENAZESİ

İLÇENİN AYVAZLAR KÖYÜNDEN, OSMAN OĞLU MAHİR AKYÜZ VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA AYVAZLAR KÖYÜ MERKEZ MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

FERDANE KUNDAKCIOĞLU'NUN CENAZESİ

İLÇENİN İSTASYON MAHALLESİ’NDEN, NAİLE ADALI’NIN ANNESİ, PAZARCI ESNAFLARDAN, ORHAN DİNÇ’İN ANNEANNESİ, MERHUM İBRAHİM KUNDAKCIOĞLU’NUN EŞİ FERDANE KUNDAKCIOĞLU VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 11.00‘DE İSTASYON MAHALLESİNDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP BEYCUMA MURATLI KÖYÜNDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

CEMİL GEMİCİ'NİN CENAZESİ

İLÇENİN ÇAY MAHALLESİNDEN, MERHUM SATILMIŞ GEMİCİ’NİN OĞLU, SELAMİ, ZEKİ, PAKİZE, MERHUM MUSTAFA VE ABDULLAH GEMİCİ’NİN KARDEŞİ, DEVLET ESKİ BAKANI HASAN GEMİCİ’NİN AMCASI, UĞUR, ALEV, EBRU VE BİRTEN’İN BABASI, SEYHAN GEMİCİ’NİN EŞİ İLÇEMİZ EŞRAFINDAN CEMİL GEMİCİ VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 16:00’DA ÇAYCUMA DEVLET HASTANESİNDEN ALINARAK, NİHAT KANTARCI CADDESİ, SEKA SİNEMASI KARŞISINDAKİ EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNACAK VE MERKEZ YENİ CAMİNDE KILINCAK İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA GEMİCİLER MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

MAVİŞ KÖSELER'İN CENAZESİ

İLÇENİN PERŞEMBE BELDESİNDEN, BURAK, HALİME VE ELİF KÖSELER’İN ANNELERİ, MEVLÜT VE RECEP KÖSELER’İN YENGESİ, İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN HACI MEVLÜT KÖSELER’İN GELİNİ, YÜKSEL KÖSELER’İN EŞİ, MAVİŞ KÖSELER VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA, DURSUNLAR KÖYÜ HATİPLER MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

 

 

   Bülent KANTARCI

    BELEDİYE BAŞKANI
       

      Başkanın Mesajı
      Özgeçmiş
      
      

 
       Kent Rehberi
 
    Nöbetçi Eczaneler
       Kurum ve Kuruluşlar
       Hastaneler
       Gezi Alanları
       ...