ANONSLAR

SEMİ TISKAOĞLU

İLÇENİN KAYABAŞI KÖYÜNDEN, ALİ TISKAOĞLU’NUN OĞLU, AYSEL, MEHMET VE SAMİ TISKAOĞLU’NUN BABASI, SEMİ TISKAOĞLU VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA KAYABAŞI KÖYÜ, HALAŞLI MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

BAKİ ÇAVUŞ'UN CENAZESİ

İLÇENİN TORLAKLAR KÖYÜNDEN, MEVLÜDE DEMİRSOY, BİRSEN MERİÇ, GÜLŞEN AKAR, SİBEL ALAOĞLU, ÖZER VE OSMAN ÇAVUŞ’UN BABALARI, DOĞUKAN VE TUGAY’IN BÜYÜKBABALARI, MERHUM OSMAN OĞLU BAKİ ÇAVUŞ VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN TORLAKLAR KÖYÜNDE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA TORLAKLAR KÖYÜ HATİPLER MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

HÜSEYİN GİRGİN'İN CENAZESİ

İLÇENİN ÇAY MAHALLESİNDEN, MERHUME NACİYE VE MERHUM MUSTAFA GİRGİN’İN OĞLU, AYTEN VE MERHUM SABİT GİRGİN’İN BABALARI, NURAN GİRGİN’İN EŞİ HÜSEYİN GİRGİN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 11.30 ’DA ÇAY MAHALLESİ, DR. SEZAİ ÖZTÜRK SOKAKTA BULUNAN EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNACAK VE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP MERKEZ YENİ CAMİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA, ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

NERMİN MUKADDER YILMAZ'IN CENAZESİ

İLÇENİN YENİ MAHALLESİNDEN; ÖZCAN, GÜRCAN YILMAZ VE MÜJGAN BIYIKLI’NIN ANNELERİ, MEHMET VE DERYA’NIN KAYINVALİDESİ, GAMZE, KAZIMCAN, ŞEYMA VE ALİHAN’IN BABAANNELERİ, MERVE VE KAAN’IN ANNEANELERİ, SEKA’DAN EMEKLİ ŞÖFÖR MERHUM İLHAN YILMAZ’IN EŞİ NERMİN MUKADDER YILMAZ VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 11:00’DE ÇAYCUMA DEVLET HASTANESİNDEN ALINARAK, YENİ MAHALLE, TETİK SOKAK’TA BULUNAN EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNACAK VE MERKEZ CAMİNDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA, ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

MUZAFFER GÜMÜŞOK'UN CENAZESİ

İLÇENİN YEŞİLTEPE MAHALLESİNDEN; MERHUM ASIM VE MERHUME PAKİZE GÜMÜŞOK’UN OĞLU, MERHUM İBRAHİM, MEHMET, FATMA VE MÜZEYYEN’İN KARDEŞLERİ, SABAHATTİN, HAYATİ, ERGÜN VE MERHUM ALİM GÜMÜŞOK’UN AMCALARI, İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN MUAMMER GÜLŞEN’İN DAYISI, MUHAMMET VE MERHUM EROL GÜMÜŞOK’UN BABASI, MÜNEVVER GÜMÜŞOK’UN EŞİ (DAĞLI BABA) MUZAFFER GÜMÜŞOK VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN YEŞİLTEPE MAHALLESİ AHATLAR CAMİNDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA AHATLAR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

BAYRAM YILMAZ'IN CENAZESİ

İLÇENİN ESENLİK KÖYÜNDEN; MERHUM BAYRAM YILMAZ’IN OĞLU, KÖY HİZMETLERİNDEN EMEKLİ BAYRAM YILMAZ VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ESENLİK KÖYÜ MERKEZ CAMİNDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ESENLİK KÖYÜNDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

MÜZEYYEN TÜRKYILMAZ'IN CENAZESİ

İLÇENİN ÇAY MAHALLESİNDEN NİYAZİ, HANIM, MİTHAT, NİHAT VE TELAT TÜRKYILMAZ’IN ANNELERİ, MERHUM ZİYA TÜRKYILMAZ’IN EŞİ, MÜZEYYEN TÜRKYILMAZ VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 15.30’DA ÇAYCUMA DEVLET HASTANESİNDEN ALINARAK, ÇAY MAHALLESİ, ABDULLAH KALAYCI CADDESİNDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNACAK VE İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP VELİKÖY CAMİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA VELİKÖY MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

GÜLSÜM GÜNEŞ'iN CENAZESİ

İLÇENİN İSTASYON MAHALLESİNDEN NURAY, GÜLAY, RAMAZAN, GÜLHAN, ERDOĞAN VE VELİKÖY İMAMI TUNCAY GÜNEŞ’İN ANNELERİ, İLÇEMİZ ESKİ ESNAFLARINDAN DEMİREL GÜNEŞ’İN EŞİ GÜLSÜM GÜNEŞ VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP GÜZELOĞLU KÖYÜ, HACIKARISIOĞLU MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

EKREM YİĞİT'iN CENAZESİ

İLÇENİN PEHLİVANLAR MAHALLESİ’NDEN, MERHUM KAZIM VE MERHUME HATİCE YİĞİT’İN OĞULLARI, HAYRETTİN, SEYFETTİN, MUSA, ŞENNUR, GÜLNUR, GÜLER VE MERHUM AYNUR AKTAŞ’IN BABALARI, ŞAFAK KARAHATIL, MÜNTEKA ÖZYURT VE MUSTAFA ÖZYURT’UN KAYINPEDERİ, HABİBE YİĞİT’İN EŞİ EKREM YİĞİT VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 12.00’DE ÇAYCUMA DEVLET HASTANESİNDEN ALINARAK, EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNACAK VE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP PEHLİVANLAR CAMİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA PEHLİVANLAR MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

METİN ÇETİN'İN CENAZESİ

İLÇENİN İSTASYON MAHALLESİNDEN MEHMET ALİ ÇETİN, NİMET HAMARAT, SELMA YILDIZ VE NİLAY ÇİÇEK’İN BABALARI, HAVVA ÇETİN’İN EŞİ MEHMET ÇETİN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA SİNOP, BOYABAT’TA TOPRAĞA VERİLECEKTİR. MEHMET ALİ ÇETİN (OĞLU) GERSAN’DA İŞÇİ TEL: 0 545 749 75 43

 

 

   Bülent KANTARCI

    BELEDİYE BAŞKANI
       

      Başkanın Mesajı
      Özgeçmiş
      
      

 
       Kent Rehberi
 
    Nöbetçi Eczaneler
       Kurum ve Kuruluşlar
       Hastaneler
       Gezi Alanları
       ...