ANONSLAR

SEVGİ MALÇIK'IN CENAZESİ

İLÇENİN ÇAY MAHALLESİNDEN, MERHUM MAHMUT VE MERHUME YÜKSEL MISIRLI’NIN KIZLARI, YILDIZ VE MERHUM HAYATİ MALÇIK’IN GELİNLERİ, ZÜBEYDE, MÜSLÜM VE CİHANGİR MISIRLI’NIN KARDEŞLERİ, EYÜP SULTAN, VEYSEL KARANİ, MURAT KADİR, HABİBE, HARUN REŞİT VE MERHUM MEHMET HULUSİ’NİN YENGELERİ, ESİN VE YASİN MALÇIK’IN ANNELERİ, AHMET MALÇIK’IN EŞİ SEVGİ MALÇIK VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 11.30’DA ÇAYCUMA DEVLET HASTANESİNDEN ALINARAK, ÇAY MAHALLESİ, ÇAĞAN SOKAKTA BULUNAN EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNACAK VE MERKEZ YENİ CAMİDE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

NAHİDE AKBABA'NIN CENAZESİ

İLÇENİN DEREKÖYÜNDEN DURDU AKBABA’NIN EŞİ NAHİDE AKBABA VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA DEREKÖYÜ BOSTANCILAR MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

MEHMET BALOĞLU'NUN CENAZESİ

PERŞEMBE HACI İBADİ KÖYÜNDEN ALİ VE MURAT BALOĞLU’NUN BABALARI, SAİT BALOĞLU’NIN BÜYÜKBABASI, OYKA KAĞIT FABRİKASI PERSONELİ RECEP MALAKÇI’NIN KAYINPEDERİ HACI RASİM OĞLU MEHMET BALOĞLU VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP BALOĞLU MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

ATİLLA BİLİCİ'NİN CENAZESİ

İLÇENİN ÇAY MAHALLESİNDEN, MERHUM NECATİ VE MERHUME HATİCE BİLİCİ’NİN OĞLU, BERKANT, AYLA, SEVAL, MERAL VE FATOŞ’UN KARDEŞLERİ, SEMRA, SEVDA VE BELEDİYEMİZ MECLİS ÜYELERİNDEN SEZAİ BİLİCİ’NİN AMCA OĞLU ATİLLA BİLİCİ VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN İSTANBULDA İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

PERİHAN ŞALVARCIOĞLU'NUN CENAZESİ

İLÇENİN ÇAY MAHALLESİ KEMAL PAŞA CADDESİNDEN SERPİL VE SERKAN ŞALVARCIOĞLU’NUN ANNELERİ TTK KARADONDAN EMEKLİ SALİM ŞALVARCIOĞLU’NUN EŞİ PERİHAN ŞALVARCIOĞLU VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 10.00’DA ÇAYCUMA DEVLET HASTANESİNDEN ALINIP ÇAY MAHALLESİ İKİZEVLERDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNACAK VE BEYCUMA BEYTEPE MAHALLESİNDE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

FATMA KARAKAYA'NIN CENAZESİ

İLÇENİN VELİOĞLU MAHALLESİNDEN, HÜSEYİN, ZEYNEP, RUKİYE, MERVE VE YUNUS KARAKAYA’NIN ANNELERİ, RAMAZAN KARAKAYA’NIN EŞİ FATMA KARAKAYA VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 11.00’DE VELİOĞLU MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

MÜNEVVER KISABOYUN'UN CENAZESİ

GÖKÇEBEY BAKACAKKADI BELEDESİNDEN, EMEKLİ ASTSUBAY NİHAT KISABOYUN VE ÇAYCUMA DEVLET HASTANESİ PERSONELİ HEMŞİRE TÜRKAN ÖRENBAŞ’IN ANNELERİ, ŞENOL ÖRENBAŞ’IN KAYINVALİDESİ, TALAT KISABOYUN’UN EŞİ MÜNEVVER KISABOYUN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP BAKACAKKADI MERKEZ CAMİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA BAKACAKKADI MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

YAŞAR ERGÜN'ÜN CENAZESİ

İLÇENİN YAKADEMİRCİLER KÖYÜNDEN, HAYRİYE ORUÇ, NAZİKER YILDI VE MERHUM CEMALETTİN ERGÜN’ÜN ANNESİ, OSMAN ORUÇ’UN KAYINVALİDESİ, MERHUM HAYRİ ERGÜN’ÜN EŞİ YAŞAR ERGÜN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN YAKADEMİRCİLER KÖYÜNDE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA UZUNLAR MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

HALİT YAŞAR ORAL'IN CENAZESİ

SAFRANBOLU EŞRAFINDAN, ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ ÇAYCUMA ŞUBE BAŞKANI ZEKİ SAİM ORAL’IN BABASI HALİT YAŞAR ORAL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA SAFRANBOLU İLÇESİ KONARI KÖYÜ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

İBRAHİM MUSLUBAŞ'IN CENAZESİ

İLÇENİN YENİ KÖY KÖYÜNDEN MERHUM EYÜP MUSLUBAŞ’IN OĞLU HACI İBRAHİM MUSLUBAŞ VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 14:00’DE EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNDUKTAN SONRA CENAZE NAMAZI KILINARAK YENİ KÖY MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

 

 

   Bülent KANTARCI

    BELEDİYE BAŞKANI
       

      Başkanın Mesajı
      Özgeçmiş
      
      

 
       Kent Rehberi
 
    Nöbetçi Eczaneler
       Kurum ve Kuruluşlar
       Hastaneler
       Gezi Alanları
       ...