ANONSLAR

ÜNAL YILMAZ'IN CENAZESİ

İLÇENİN KARALAR MAHALLESİNDEN AZİZE VE NAZMİ YLMAZ’IN OĞLU MERAL, SUNA VE YAVUZ YILMAZ’IN ABİLERİ. BERNA, BARIŞ VE BAHADIR YILMAZ’IN BABALARI ÜNAL YILMAZ VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 11:00’DE EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN’DAN SONRA KARALAR MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

ZİYA DİRLİK'İN CENAZESİ

İLÇENİN NEBİOĞLU BELDESİNDEN İBRAHİM, ZEHRA, DÖNDÜ, BİRSAN, AYŞE VE MERYEM’İN BABALARI, ZİYA, YASEMİN, YASİN VE BELEDİYEMİZ FEN İŞLERİ MÜDÜR VEKİLİ ŞABAN DİRLİK’İN BÜYÜKBABALARI, NEBİOĞLU CUMHURİYET HALK PARTİSİ BELDE BAŞKANI SEZGİN ERTUĞRUL’UN DEDESİ, MERHUM ZUHRİYE DİRLİK’İN EŞİ ZİYA DİRLİK VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA NEBİOĞLU BELDESİ, TERZİLER MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

NAHİDE DİLEK'İN CENAZESİ

İLÇENİN YEŞİLTEPE MAHALLESİNDEN RASİM VE NEZAHAT DİLEK’İN ANNELERİ, MERHUM KAZIM DİLEK’İN EŞİ NAHİDE DİLEK VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA YEŞİLTEPE MAHALLESİ, ZİNCİRLİKUYU MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

MEHMET ÖZDEMİR'İN CENAZESİ

İLÇENİN KIŞLA KÖYÜNDEN BAHTİYAR, RAMAZAN, GÜLHAN VE METİN ÖZDEMİR’İN BABALARI, MERHUM HABİBE ÖZDEMİR’İN EŞİ MEHMET ÖZDEMİR VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA KIŞLA KÖYÜ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

HALİT BERBER'İN CENAZESİ

İLÇENİN PERŞEMBE BELDESİNDEN MERHUM OSMAN BERBER’İN OĞLU, KAMYONCU HALİT BERBER VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA PERŞEMBE BELDESİ, ŞENKÖY İNCEAHMETLER MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

ZEYNEP ATEŞ'İN CENAZESİ

İLÇENİN ÇOMRANLI KÖYÜNDEN ŞEREF, SEVİM, SEVGİ, HATUN, VE MERHUM YUSUF ATEŞ’İN ANNELERİ, MERHUM ALİ ATEŞ’İN EŞİ ZEYNEP ATEŞ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNACAK VE İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA ÇOMRANLI KÖYÜNDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

MÜNİRE DİNÇER'iN CENAZESİ

İLÇENİN ÇAY MAHALLESİNDEN MUSTAFA, VEYSEL VE METİN DİNÇER’İN ANNELERİ, DENİZ, YAĞIZ, OZAN, EMRE, İLBEY, İLKİN’İN BABAANNELERİ, İZZET AKÇAY’IN KARDEŞİ, NAZİRE YILMAZER, LÜTFİYE ÜNLÜ VE MEHMET AKÇAY’IN ABLALARI, MERHUM HASAN DİNÇER’İN EŞİ MÜNİRE DİNÇER VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN 15:30’DA ÇAYCUMA DEVLET HASTANESİNDEN ALINARAK EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNACAK VE YEŞİLTEPE CAMİNDE KILINACAK İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA YEŞİLTEPE ZİNCİRLİKUYU MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

SATILMIŞ USTA'NIN CENAZESİ

İLÇENİN ALİ KÖYÜNDEN MERHUM SATILMIŞ USTA’NIN OĞLU, KEMAL USTA VE NADİYE YILMAZ’IN ABİLERİ, SATI USTA’NIN EŞİ SATILMIŞ USTA VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN 11:30’DA ÇAY MAHALLESİ METİN YURTBAY CADDESİNDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNACAK VE ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ALİ KÖYÜ İMAMLAR MAHALLESİNDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

CELAL YILDIRIM'IN CENAZESİ

İLÇENİN GÜZELOĞLU KÖYÜNDEN HACI ŞABAN YILDIRIM VE FATMA YILDIRIM’IN OĞULLLARI, SEVCAN PİRİ, SEMRA KARALIOĞLU, ŞERAFETTİN, SELAHATTİN VE SADETTİN YILDIRIM’IN BABALARI, RAMAZAN YILDIRIM’IN ABİSİ, EMİNE YILDIRIM’IN EŞİ CELAL YILDIRIM VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN İKNDİ NAMAZINDAN SONRA GÜZELOĞLU KÖYÜ, TİLKİLER MAHALLESİNDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

FATMA PARLAK'IN CENAZESİ

İLÇENİN SALTUKOVA BELDESİNDEN GÜLTEN YILMAZ, HAYRİYE ARIKAN VE ÇAYCUMA MİLLİ EĞİTİM ŞUBE MÜDÜRÜ NUSRET PARLAK’IN ANNELERİ, MEHMET ARIKAN’IN KAYINVALİDESİ, MERHUM NEVZAT PARLAK’IN EŞİ FATMA PARLAK VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN 11:30’DA YENİ MAHALLEDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNACAK VE SEKA CAMİNDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA SAZ KÖYÜNDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

 

 

   Bülent KANTARCI

    BELEDİYE BAŞKANI
       

      Başkanın Mesajı
      Özgeçmiş
      
      

 
       Kent Rehberi
 
    Nöbetçi Eczaneler
       Kurum ve Kuruluşlar
       Hastaneler
       Gezi Alanları
       ...