ANONSLAR

SABRİ BOSTANCI'NIN CENAZESİ

İLÇENİN PERŞEMBE BELDESİNDEN PERŞEMBE BELDE ESNAFLARINDAN YALÇIN, YÜKSEL, GÜLÇİN BASTANCI’NIN BABALARI, İLKER, KEREM, DUYGU’NUN BÜYÜKBABALARI, YUSUF BOSTANCI’NIN OĞLU SABRİ BOSTANCI VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN PERŞEMBE MERKEZ CAMİNDE İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN, HACILKADI MEZARLIĞINDA, TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

YAŞAR TURPÇU'NUN CENAZESİ

İLÇENİN ÇAY MAHALLESİNDEN GÜLTEN, CİHAT, GÜLBAHAR, CİHAN, GÜLFER VE GÜLSEN’İN ANNELERİ, FEVZİ BORA, EMEKLİ ÖĞRETMEN CELİL BAHADIR, CAFER LERMİ, ÖĞRETMEN ERCAN BAŞAR, MELEHAT TURPCU VE ESİN TURPCU’NUN KAYINVALİDELERİ, MURAT, İZZET, KADİR, EDA, BARKIN, BURÇİN, BENGİSU VE BEYZA’NIN ANNEANNELERİ, ECZACI BAŞAK GÜNDAŞ, BURÇAK TURPCU, PELİN VE ONUR’UN BABAANNELERİ, MERHUM EMEKLİ ÖĞRETMEN HASAN TURPCU’NUN EŞİ YAŞAR TURPCU VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 11:00’DE ÇAYCUMA DEVLET HASTANESİNDEN ALINARAK, ÇAY MAHALLESİ, HARMAN SOKAKTAKİ EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNACAK VE DERELİ KÖYÜ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP DERELİ KÖYÜ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

SU KESİNTİSİ / SU VE KANALİZASYON MÜDÜRLÜĞÜNDEN

ANABORU ARIZASI NEDENİYLE GEMİCİLER MAHALLESİNİN GEDİKLER VE KABUKLAR MEVKİNİN SULARI SAAT: 14:00 İLE 17:00 ARASI VERİLEMEYECEKTİR.ABONE SAHİPLERİNE DUYURULUR.

KAYIP/BULUNTU İLANI

BİR MİKTAR PARA DÜŞÜRÜLMÜŞTÜR. BULANIN BELEDİYEYE MÜRACATLARI RİCA OLUNUR

KAYIP/BULUNTU İLANI

GÜLŞEN YILDIZÖZ, FURKAN BAŞ, YASİN KEÇECİ, TOLGA DEMİRTAŞ, TERKADIN ÇAKIROĞLU NÜFUS CÜZDANLARINIZ BULUNMUŞTUR.

BELEDİYEYE MÜRACATLARINIZ DUYURULUR.

SU KESİNTİSİ / SU VE KANALİZASYON MÜDÜRLÜĞÜNDEN

ANA BORU ARIZASI NEDENİYLE PEHLİVANLAR MAHALLESİ'NİN MÜZAFFER ÇELİK CADDESİ, POYRAZ SOKAK, FİKİRTEPE SOKAK, DENİZ SOKAK VE ÖĞRETMENLER SİTESİ MEVKİNİN SULARI SAAT 15:30'DAN 17:30'A KADAR VERİLEMEYECEKTİR.

ABONE SAYİPLERİNE DUYURULUR.

BELGÜZAR ERBAĞ'IN CENAZESİ

İLÇENİN KAHVECİOĞLU KÖYÜNDEN, MERHUM YAKUP ERBAĞ’IN ANNESİ, MERHUM SEFER ERBAĞ’IN EŞİ, BELGÜZAR ERBAĞ VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KAHVECİOĞLU KÖYÜ MERKEZ CAMİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA KAHVECİOĞLU KÖYÜ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

KAYIP/BULUNTU İLANI

BUGÜN PEMBE AĞIRLIKLI KARIŞIK RENKTE 1 ADET BAYAN EL ÇANTASI KAYBOLMUŞTUR.

BULANIN BELEDİYEYE MÜRACATLARI RİCA OLUNUR.

ECEVİT SEZGİN ÇAĞLAYAN'IN CENAZESİ

İLÇENİN KARAKOÇ KÖYÜNDEN MERHUM HAMDİ VE SEVİM ÇAĞLAYAN’IN OĞLU, SEZGİN, ENGİN VE KARAKOÇ KÖYÜ MUHTARI HAYRİ ÇAĞLAYAN’IN KARDEŞLERİ, ECEVİT SEZAİ ÇAĞLAYAN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN KARAKOÇ KÖYÜ HOCAOĞLU MAHALLESİNDE Kİ EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNACAK VE KARAKOÇ KÖYÜ HOCAOĞLU MAHALLESİ CAMİNDE KILINACAK İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

BİLGEHAN YAMAN'IN CENAZESİ

İLÇENİN FİLYOS BELDESİNDEN NESLİHAN, GÜLHAN VE MELEHAT’IN ABİLERİ, İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN CAN YAMAN VE CEM YAMAN’IN BABALARI, TÜLAY YAMAN’IN KAYINPEDERİ, NİSA VE NİRA’NIN DEDELERİ, PERİHAN YAMAN’IN EŞİ, T.T.K’DAN EMEKLİ BİLGEHAN YAMAN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN FİLYOS MERKEZ CAMİNDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA, CUMAYANI MEZARLIĞINDA, TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

 

 

   Bülent KANTARCI

    BELEDİYE BAŞKANI
       

      Başkanın Mesajı
      Özgeçmiş
      
      

 
       Kent Rehberi
 
    Nöbetçi Eczaneler
       Kurum ve Kuruluşlar
       Hastaneler
       Gezi Alanları
       ...