ANONSLAR

RECEP GENCER'İN CENAZESİ

İLÇENİN VELİKÖYÜ ŞAHNALAR MAHALLESİNDEN, MERHUM İZZET GENCER’İN OĞLU, MEDİNE VE RECEP GENCER’İN BABALARI, HÜSEYİN, İZZET VE ADEM GENCER’İN AMCALARI, MERHUM NEFİSE GENCER’İN EŞİ RECEP GENCER VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KILINCAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA ŞAHNALAR MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

HANIM DOMBAYCI'NIN CENAZESİ

PERŞEMBE BELDESİ KERİMLER KÖYÜ SAĞIROĞLU MAHALLESİNDEN MEHMET VE NEVZAT DOMBAYCI’NIN ANNELERİ, MERHUM HACI NEVZAT DOMBAYCI’NIN EŞİ HANIM DOMBAYCI VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KERİMLER KÖYÜ SAĞIROĞLU MAHALLESİNDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

AFFET KÖKTÜRK'ÜN CENAZESİ

İLÇENİN ÇAY MAHALLESİNDEN MERHUM ALİM VE MERHUME HATİCE KÖKTÜRK’ÜN OĞLU, DİLBER GELDİ’NİN ABİSİ, ÖZLEM VE ÖZGÜR KÖTÜRK’ÜN BABALARI, CANBERK, BERKANT, CANSU VE URAS’IN DEDELERİ, MUAMMER KÖKTÜRK’ÜN EŞİ AFFET KÖKTÜRK VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 15.00’TE ÇAYCUMA DEVLET HASTANESİNDEN ALINARAK, ÇAY MAHALLESİ, NİHAT KANTARCI CADDESİ, KEMALPAŞA SOKAKTA BULUNAN EVİNİN ÖNÜNDE KURA OKUNACAK VE İKİNDİ NAMAZINDA MÜTEAKİP SEKA CAMİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA ARZUM SİTESİ MEVKİNDE BULUNAN ESKİ ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

KADIN TOPCU'NUN CENAZESİ

İLÇENİN VELİOĞLU HÜSEYİNBEYLER MAHALLESİNDEN, GÜLHAN, GÜLÜMSER, ORHAN VE RAMAZAN TOPCU’NUN ANNELERİ, TEVFİK, TAYFUN, CEYHUN, MELİKE, VE ENES TOPCU’NUN BABAANNNELERİ, MERHUM SATILMIŞ TOPCU’NUN EŞİ KADIN TOPCU VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 10.00’DA VELİOĞLU MAHALLESİ, HÜSEYİNBEYLERDE BULUNAN EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNACAK VE SAAT:11.00’DE HÜSEYİNBEYLER MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

EROL TÜRKÖZ'ÜN CENAZESİ

İSTASYON MAHALLESİNDEN, NAMI DİĞER MÜŞON DAYI MERHUM SATILMIŞ TÜRKÖZ’ÜN OĞLU, İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN MERHUM AYDIN GEDİK’İN DAMADI, BİROL TÜRKÖZ’ÜN ABİSİ, ŞEREF, ŞENOL, ŞENER VE MUSTAFA UZALDI’NIN KUZENİ, EREN VE DİLEK TÜRKÖZ’ÜN BABALARI, ÖZNUR TÜRKÖZ’ÜN EŞİ ÇAYCUMA VERGİ DAİRESİ EMEKLİ MEMURLARINDAN EROL TÜRKÖZ VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 11.00’DE ÇAYCUMA DEVLET HASTANESİNDEN ALINARAK, İSTASYON MAHALLESİNDE BULUNAN EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNACAK VE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP GÖÇMENLER CAMİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA VELİOĞLU GEDİKLER MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

HAYRETTİN SEMERCİ'NİN CENAZESİ

ZONGULDAK KARAMAN BELDESİNDEN İLÇEMİZ SANAYİ ESNAFLARINDAN MUSTAFA KORKMAZ’IN KAYINPEDERİ, NEFİSE KORKMAZ’IN BABASI, SEMA, TUĞBA VE BELEDİYEMİZ PERSONELİ YÜCEL KORKMAZ’IN DEDELERİ, PAKİZE SEMERCİ’NİN EŞİ, HAYRETTİN SEMERCİ VEFAT ETMİŞTİR. 

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA KARAMAN BELDESİ, SEMERCİOĞLU KÖYÜ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

REMZİ UÇAR'IN CENAZESİ

İLÇENİN GERİŞ KÖYÜNDEN MERHUM ABDULLAH UÇAR’IN OĞLU, EMEKLİ ÖĞRETMEN ARSLAN UÇAR’IN ABİSİ, REMZİ UÇAR VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA GERİŞ KÖYÜ, ÇAY MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

SAİT ORUÇOĞLU'NUN CENAZESİ

İLÇENİN DEREKÖSELER KÖYÜNDEN, TAHİR OĞLU SAİT ORUÇOĞLU VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP DEREKÖSELER KÖYÜNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA ORUÇOĞLU MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

FATİME DAĞLAR'IN CENAZESİ

İLÇENİN YENİ MAHALLEDEN, YUSUF, SUZAN, FİGEN, NERMİN VE MURAT’IN ANNELERİ, KENAN, HİKMET VE NEZAHAT’IN KAYINVALİDELERİ, YEŞİM, EMEL, MUSTAFA, ONGUN, ORAT, KADİR, ŞULE VE SEZAİ’NİN BABAANNELERİ, ELİF, MERVE, ÇAĞLA, ÇAĞRI, MERTER VE EKİNSU’NUN ANNEANNELERİ, MERHUM MUSTAFA DAĞLAR’IN EŞİ FATİME DAĞLAR VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP BEYLER CAMİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA PEHLİVANLAR MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

SEVGİ MALÇIK'IN CENAZESİ

İLÇENİN ÇAY MAHALLESİNDEN, MERHUM MAHMUT VE MERHUME YÜKSEL MISIRLI’NIN KIZLARI, YILDIZ VE MERHUM HAYATİ MALÇIK’IN GELİNLERİ, ZÜBEYDE, MÜSLÜM VE CİHANGİR MISIRLI’NIN KARDEŞLERİ, EYÜP SULTAN, VEYSEL KARANİ, MURAT KADİR, HABİBE, HARUN REŞİT VE MERHUM MEHMET HULUSİ’NİN YENGELERİ, ESİN VE YASİN MALÇIK’IN ANNELERİ, AHMET MALÇIK’IN EŞİ SEVGİ MALÇIK VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 11.30’DA ÇAYCUMA DEVLET HASTANESİNDEN ALINARAK, ÇAY MAHALLESİ, ÇAĞAN SOKAKTA BULUNAN EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNACAK VE MERKEZ YENİ CAMİDE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

 

 

   Bülent KANTARCI

    BELEDİYE BAŞKANI
       

      Başkanın Mesajı
      Özgeçmiş
      
      

 
       Kent Rehberi
 
    Nöbetçi Eczaneler
       Kurum ve Kuruluşlar
       Hastaneler
       Gezi Alanları
       ...