ANONSLAR

GALİP ACAR'IN CENAZESİ

İLÇENİN YUKARIDERE KÖYÜNDEN MERHUM AHMET ACAR’IN OĞLU, NEVZAT, AYNUR, MÜZEYYEN, EMEL, REFİKA, MELEK, VE MERHUM TANER ACAR’IN BABALARI, HABİBE ACAR’IN EŞİ GALİP ACAR VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN YUKARIDERE KÖYÜ CAMİNDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA, YUKARI DEREKÖYÜ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

RECEP ÖZLER'İN CENAZESİ

İLÇENİN KAHVECİOĞLU KÖYÜNDEN MERHUM İSMAİL ÖZLER’İN OĞLU, MEVLÜT, NACİP VE MERHUM CEMİL ÖZLERİ’İN KARDEŞLERİ, HATİCE ERSOY VE MEHMET ÖZLER’İN BABALARI, RAMAZAN, ŞENOL, NURAY, RECEP VE NURGÜL’ÜN AMCALARI, BEDRİYE ÖZLER’İN EŞİ RECEP ÖZLER VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA KAHVECİOĞLU KÖYÜ, MERKEZ MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

ZÜHRE TANFENER'İN CENAZESİ

İLÇENİN ÇAY MAHALLESİNDEN ALİ, İSMET, OSMAN TANFENER VE AYSEL KÖKTÜRK’ÜN ANNELERİ, BEYHAN, CANAN TANFENER VE VEDAT KÖKTÜRK’Ü KAYINVALİDESİ, DENİZ TANFENER’İN BABAANNESİ, UTKAN VE ÇAĞLA KÖKTÜRK’ÜN ANNAANNELERİ, MERHUM HÜSEYİN TANFENER’İN EŞİ, ZÜHRE TANFENER VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 15:30’DE ÇAYCUMA DEVLET HASTANESİNDEN ALINARAK ÇAY MAHALLESİ KEMALPAŞA CADDESİNDE BULUNAN EVİN ÖNÜNDE KURAN OKUNACAK VE SEKA CAMİNDE KILINACAK İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

RECEP PEKMEZCİ'NİN CENAZESİ

İLÇENİN AYVAZLAR KÖYÜ, YENİ MAHALLESİNDENMERHUM MEHMET PEKMEZCİ’NİN OĞLU, MURAT, HÜLYA VE UĞUR PEKMEZCİ’NİN BABALARI, NADİRE PEKMEZCİ’NİN EŞİ RECEP PEKMEZCİ VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA AYVAZLAR KÖYÜ, BAYRAMLAR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

CİHANGİR TOPCU'NUN CENAZESİ

İLÇENİN VELİOĞLU MAHALLESİNDEN SABAHATTİN VE FATMA TOPCU’NUN OĞLU, BERKAY, BERİNAY, İLAYDA VE NURSİMA’NIN BABALARI, MÜNEVVER, MEHMET VE AHMET TOPCU’NUN ABİLERİ, CİHANGİR TOPCU VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 10:00’DA ÇAYCUMA DEVLET HASTANESİNDEN ALINARAK, VELİOĞLU HÜSEYİNBEYLER MAHALLESİNDE BULUNAN EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNDUKTAN SONRA SAAT 11:00’DE HÜSEYİNBEYLER MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

ÜNAL YILMAZ'IN CENAZESİ

İLÇENİN KARALAR MAHALLESİNDEN AZİZE VE NAZMİ YLMAZ’IN OĞLU MERAL, SUNA VE YAVUZ YILMAZ’IN ABİLERİ. BERNA, BARIŞ VE BAHADIR YILMAZ’IN BABALARI ÜNAL YILMAZ VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 11:00’DE EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN’DAN SONRA KARALAR MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

ZİYA DİRLİK'İN CENAZESİ

İLÇENİN NEBİOĞLU BELDESİNDEN İBRAHİM, ZEHRA, DÖNDÜ, BİRSAN, AYŞE VE MERYEM’İN BABALARI, ZİYA, YASEMİN, YASİN VE BELEDİYEMİZ FEN İŞLERİ MÜDÜR VEKİLİ ŞABAN DİRLİK’İN BÜYÜKBABALARI, NEBİOĞLU CUMHURİYET HALK PARTİSİ BELDE BAŞKANI SEZGİN ERTUĞRUL’UN DEDESİ, MERHUM ZUHRİYE DİRLİK’İN EŞİ ZİYA DİRLİK VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA NEBİOĞLU BELDESİ, TERZİLER MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

NAHİDE DİLEK'İN CENAZESİ

İLÇENİN YEŞİLTEPE MAHALLESİNDEN RASİM VE NEZAHAT DİLEK’İN ANNELERİ, MERHUM KAZIM DİLEK’İN EŞİ NAHİDE DİLEK VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA YEŞİLTEPE MAHALLESİ, ZİNCİRLİKUYU MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

MEHMET ÖZDEMİR'İN CENAZESİ

İLÇENİN KIŞLA KÖYÜNDEN BAHTİYAR, RAMAZAN, GÜLHAN VE METİN ÖZDEMİR’İN BABALARI, MERHUM HABİBE ÖZDEMİR’İN EŞİ MEHMET ÖZDEMİR VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA KIŞLA KÖYÜ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

HALİT BERBER'İN CENAZESİ

İLÇENİN PERŞEMBE BELDESİNDEN MERHUM OSMAN BERBER’İN OĞLU, KAMYONCU HALİT BERBER VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA PERŞEMBE BELDESİ, ŞENKÖY İNCEAHMETLER MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

 

 

   Bülent KANTARCI

    BELEDİYE BAŞKANI
       

      Başkanın Mesajı
      Özgeçmiş
      
      

 
       Kent Rehberi
 
    Nöbetçi Eczaneler
       Kurum ve Kuruluşlar
       Hastaneler
       Gezi Alanları
       ...