ANONSLAR

ZEYNEP ATEŞ'İN CENAZESİ

İLÇENİN ÇOMRANLI KÖYÜNDEN ŞEREF, SEVİM, SEVGİ, HATUN, VE MERHUM YUSUF ATEŞ’İN ANNELERİ, MERHUM ALİ ATEŞ’İN EŞİ ZEYNEP ATEŞ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNACAK VE İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA ÇOMRANLI KÖYÜNDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

MÜNİRE DİNÇER'iN CENAZESİ

İLÇENİN ÇAY MAHALLESİNDEN MUSTAFA, VEYSEL VE METİN DİNÇER’İN ANNELERİ, DENİZ, YAĞIZ, OZAN, EMRE, İLBEY, İLKİN’İN BABAANNELERİ, İZZET AKÇAY’IN KARDEŞİ, NAZİRE YILMAZER, LÜTFİYE ÜNLÜ VE MEHMET AKÇAY’IN ABLALARI, MERHUM HASAN DİNÇER’İN EŞİ MÜNİRE DİNÇER VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN 15:30’DA ÇAYCUMA DEVLET HASTANESİNDEN ALINARAK EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNACAK VE YEŞİLTEPE CAMİNDE KILINACAK İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA YEŞİLTEPE ZİNCİRLİKUYU MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

SATILMIŞ USTA'NIN CENAZESİ

İLÇENİN ALİ KÖYÜNDEN MERHUM SATILMIŞ USTA’NIN OĞLU, KEMAL USTA VE NADİYE YILMAZ’IN ABİLERİ, SATI USTA’NIN EŞİ SATILMIŞ USTA VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN 11:30’DA ÇAY MAHALLESİ METİN YURTBAY CADDESİNDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNACAK VE ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ALİ KÖYÜ İMAMLAR MAHALLESİNDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

CELAL YILDIRIM'IN CENAZESİ

İLÇENİN GÜZELOĞLU KÖYÜNDEN HACI ŞABAN YILDIRIM VE FATMA YILDIRIM’IN OĞULLLARI, SEVCAN PİRİ, SEMRA KARALIOĞLU, ŞERAFETTİN, SELAHATTİN VE SADETTİN YILDIRIM’IN BABALARI, RAMAZAN YILDIRIM’IN ABİSİ, EMİNE YILDIRIM’IN EŞİ CELAL YILDIRIM VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN İKNDİ NAMAZINDAN SONRA GÜZELOĞLU KÖYÜ, TİLKİLER MAHALLESİNDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

FATMA PARLAK'IN CENAZESİ

İLÇENİN SALTUKOVA BELDESİNDEN GÜLTEN YILMAZ, HAYRİYE ARIKAN VE ÇAYCUMA MİLLİ EĞİTİM ŞUBE MÜDÜRÜ NUSRET PARLAK’IN ANNELERİ, MEHMET ARIKAN’IN KAYINVALİDESİ, MERHUM NEVZAT PARLAK’IN EŞİ FATMA PARLAK VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN 11:30’DA YENİ MAHALLEDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNACAK VE SEKA CAMİNDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA SAZ KÖYÜNDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

BELEDİYE BAŞKANLIĞI'NDAN

İstasyon Mahallesinde yapımını tamamladığımız, 2 dilli çocuk yuvasının, yarın saat:11:30'da yapılacak açılış törenine tüm halkımız davetlidir.

Saygıyla duyurulur.

DURSUN ECE'NİN CENAZESİ

İLÇENİN KIŞLA KÖYÜNDEN; İSTANBUL ZONGULDAK SANAYİCİ VE İŞ ADAMLARI DERNEĞİ BAŞKANI HALİL İBRAHİM ECE VE KAMİL ECE’NİN BABALARI, HALİT OĞLU DURSUN ECE VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KIŞLA KÖYÜ KIRKLAR MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

CEMİL DOMBAYCI'NIN CENAZESİ

İLÇENİN KERİMLER KÖYÜNDEN MERHUM EYÜP DOMBAYCI’NIN OĞLU, CEMİL DOMBAYCI VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KERİMLER KÖYÜ SARIOĞLU MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

BEHİCE DEMİRSOY'UN CENAZESİ

İLÇENİN AYVAZLAR KÖYÜNDEN MEHMET VE HASAN DEMİRSOY’UN ANNELERİ, YUSUF, ERDOĞAN, AYDOĞAN, EMİNE, HATİCE, NACİYE ENGEL VE SEVİL KUNDAKÇI’NIN BABAANNELERİ, MERHUM YUSUF DEMİRSOY’UN EŞİ BEHİCE DEMİRSOY VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP AYVAZLAR KÖYÜ PİRAMETLER MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

GÜLSEFA GEDİK'İN CENAZESİ

İLÇENİN VELİOĞLU MAHALLESİNDEN ASLI HANIM,SERKAN VE BELEDİYEMİZ PERSONELİ MUHAMMET ÜSTÜNKAYA’NIN HALALARI, SEVDA YILMAZ’IN BABAANNESİ, SEKA’DAN EMEKLİ MERHUM MEHMET GEDİK’İN EŞİ GÜLSEFA GEDİK VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN EVİNİN ÖNÜNDEN ALINARAK SAAT 11:00’DE VELİOĞLU GEDİKLER MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

 

 

   Bülent KANTARCI

    BELEDİYE BAŞKANI
       

      Başkanın Mesajı
      Özgeçmiş
      
      

 
       Kent Rehberi
 
    Nöbetçi Eczaneler
       Kurum ve Kuruluşlar
       Hastaneler
       Gezi Alanları
       ...