ANONSLAR

CAFER TAYYAR ALTINKOL'UN CENAZESİ

İLÇENİN YENİ MAHALLESİNDEN BEYHAN DİMDİRİ, TÜRKAN ARIĞ, BELEDİYEMİZ PERSONELLERİNDEN AYHAN UZALDI VE MERHUM ÖMER FARUK ALTINKOL’UN BABALARI, GÜLHAN BARUÖNÜ, AYSEL ÖNGEN, NURSEL ŞAHİN, SAİM ALTINKOL VE MERHUM AYHAN YILDIZ’IN ABİLERİ, CELAL UZALDI, ZEKİ ARIĞ VE CİHANGİR DİMDİRİ’NİN KAYINPEDERİ, SİNEM, SERKAN, FULYA, GONCAGÜL, ATAKAN VE FURKAN’IN DEDELERİ, KENAN, NİHAL, SİNAN VE YAVUZ’UN AMCALARI, SEBAHAT ALTINKOL’UN EŞİ CAFER TAYYAR ALTINKOL VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 11:00’DE EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNACAK VE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP MERKEZ YENİ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

İSMAİL ÖRENBAŞ'IN CENAZESİ

İLÇENİN TORLAKLAR KÖYÜNDEN MERHUM HÜSEYİN ÖRENBAŞ’IN OĞLU, HANIM, KEZBAN, İSMAİL VE YILMAZ ÖRENBAŞ’IN BABALARI, RIZA KINICI VE BURHAN TUZCUOĞLU’NUN KAYINPEDERİ, T.T.K’DAN EMEKLİ MADEN ŞEFİ İSMAİL ÖRENBAŞ VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA TORLAKLAR KÖYÜ, GÜNEL MAHALLESİNDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

SUAT KALAYCI'NIN CENAZESİ

İLÇENİN YENİ MAHALLEDEN HASAN KALAYCI VE HAYRİYE BAHADIR’IN ANNELERİ, MERHUM ŞAİR-YAZAR İBRAHİM BEHÇET KALAYCI’NIN EŞİ SUAT KALAYCI VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA ANKARA KARŞIYAKA MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

HAMİDE ARSLAN'IN CENAZESİ

İLÇENİN TEMENLER KÖYÜNDEN EŞREF VE ZEKİ ARSLAN’IN ANNELERİ, CELAL VE METİN ARSLAN’IN YENGELERİ, MERHUM SELAHATTİN ARSLAN’IN EŞİ HAMİDE ARSLAN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA TEMENLER KÖYÜNDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

NABİ GÜNAY'IN CENAZESİ

İLÇENİN KAYIKÇILAR KÖYÜNDEN ABDULLAH, HAYRİ VE SULTAN’IN BABALARI, NURİYE GÜNAY’IN EŞİ NABİ GÜNAY VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KAYIKÇILAR KÖYÜ, ARICIOĞLU MAHALLESİ CAMİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA, ARICIOĞLU MAHALLESİNDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

ABDULLAH YILMAZ'IN CENAZESİ

İLÇENİN KARALAR MAHALLESİNDEN GÜLİSTAN KÖSE, OSMAN VE MARANGOZ ŞEVKİ YILMAZ’IN BABALARI, ASİYE KOCAAĞA, SAFİYE MISIRLI VE DAVUT YILMAZ’IN KARDEŞLERİ, DUYGU KAMİTOĞLU, CENK YILMAZ ABDULLAH YILMAZ,KEREM VE KENAN KÖSE’NİN BÜYÜKDEDELERİ, GÜLFER VE HAVVA YILMAZ’IN KAYINPEDERİ, MERHUME RAHİME YILMAZ’IN EŞİ ABDULLAH YILMAZ VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 10:30’DA KARALAR MAHALLESİNDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNDUKTAN SONRA SAAT 11:00’DE KARALAR MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

FATMA TOPÇU'NUN CENAZESİ

İLÇENİN YENİ MAHALLESİNDEN NİHAT VE VEDAT TOPÇU’NUN ANNELERİ, NEZAHAT, KEMAL VE ÜNAL KAVARACI’NIN ABLALARI, FATİME TOPÇU’NUN KAYINVALİDESİ, BUSE VE BUĞLEM’İN BABAANNELERİ, ZİRAAT BANKASI EMEKLİSİ SALİM TOPÇU’NUN EŞİ FATMA TOPÇU VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 14.30’DA YASEMİN EVLER SİTESİNDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNDUKTAN SONRA, İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP VELİOĞLU HÜSEYİNBEYLER MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

HACER KUTLU'NUN CENAZESİ

İLÇENİN ÇAY MAHALLESİNDEN ERDOĞAN KIZILAY’IN BALDIZI, EMİNE KIZILAY’IN KIZ KARDEŞİ, ÇAĞLA VE TOLGA KIZILAY’IN TEYZESİ, MERHUM TAHSİN AFŞAR’IN KIZI HACER KUTLU VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA BARTIN KÜÇÜK KIZILKUM KÖYÜ BEYOĞLU MAHALLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

KEMAL YILMAZ'IN CENAZESİ

İLÇENİN KAYIKÇILAR KÖYÜNDEN; HAYRİYE BİLGİÇ, FAHRİ YILMAZ, FATİH YILMAZ, ŞEFİKA UZALDI VE METİN YILMAZ’IN BABALARI, EMEKLİ BAŞKOMİSER HASAN BİLGİÇ VE MERHUM RECEP NAMİ UZALDI’NIN KAYINPEDERİ, MERHUME FADİME YILMAZ’IN EŞİ KEMAL YILMAZ VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA KAYIKÇILAR KÖYÜNDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

ELVEDA TÜRK'ÜN CENAZESİ

İLÇENİN İSTASYON MAHALLESİNDEN SEKA’DAN EMEKLİ ZEKİ TÜRK’ÜN EŞİ ELVEDA TÜRK VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 10:00’ DA OYKA KAĞIT FABRİKASI KARŞISINDAKİ EVİNİN ÖNÜNDE CENAZE NAMAZI KILINACAK VE ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA SAFRANBOLU TAYYİP KÖYÜNDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

 

 

   Bülent KANTARCI

    BELEDİYE BAŞKANI
       

      Başkanın Mesajı
      Özgeçmiş
      
      

 
       Kent Rehberi
 
    Nöbetçi Eczaneler
       Kurum ve Kuruluşlar
       Hastaneler
       Gezi Alanları
       ...