ANONSLAR

RAMAZAN ARSLAN'IN CENAZESİ

İLÇENİN NEBİOĞLU BELDESİ TERZİLER KÖYÜNDEN FATMA, HANIM, NEVSE, NAFİZ VE MERHUM KASAP HÜSEYİN ARSLAN’IN BABALARI. VELİ ÇIVAK VE MERHUM(ALAMAN) ABDURRAHİM KOCAAĞA’NIN KAYINPEDERİ. NERMİN, NAFİSE, GÜL, MİTHAT VE KASAP VEDAT ARSLAN’IN BÜYÜKBABALARI .İLKNUR, AYGÜL VE ERHAN KOCAAĞA’NIN DEDELERİ, MERHUM HAYRİYE ARSLAN’IN EŞİ KASAP RAMAZAN ARSLAN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP TERZİLER KÖYÜ ŞIKLILAR MAHALLESİ CAMİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

CELAL ÇARŞANBALI'NIN CENAZESİ

İLÇENİN VELİOĞLU MAHALLESİNDEN; MERHUM İSMAİL ÇARŞANBALI’NIN OĞLU, NACİYE, YAŞAR, İSMAİL VE METİN ÇARŞANBALI’NIN KARDEŞLERİ, OLCAY VE VOLKAN ÇARŞANBALI’NIN BABALARI, ESMA ÇARŞANBALI’NIN EŞİ CELAL ÇARŞANBALI VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA VELİOĞLU ÇARŞANBALIOĞLU MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

MUHAMMET UĞUR EKEROĞLU'NUN CENAZESİ

ÇAYDEĞİRMENİ BELDESİNDEN YUNUS EKEROĞLU’NUN OĞLU, TURAN EKEROĞLU VE DEVREK DEVLET HASTANESİ MÜDÜR YARDIMCISI ORHAN EKEROĞLU’ NUN KARDEŞLERİ, ZONGULDAK VALİLİĞİ İL PLANLAMA VE KORDİNASYON MÜDÜRÜ MUHAMMET UĞUR EKEROĞLU VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÇAYDEĞİRMENİ, OSMANBEYLER KÖYÜ, ALDUVAKLAR MAHALLESİNDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

HACER ARIKAN'IN CENAZESİ

FİLYOS BELDESİNDENŞABAN, SALİHA, SABİHA, METİN, SEMRA VE SELMA GİRGİN’İN ANNELERİ, KENAN, RIDVAN, VE İLÇEMİZ ESNAFLARIMIZDAN MUSTAFA GİRGİN’İN KAYINVALİDELERİ, GAMZE, ŞULE VE ESRA’NIN ANNEANNELERİ, MERHUM NURETTİN ARIKAN’IN EŞİ HACI HACER ARIKAN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN FİLYOS MERKEZ CAMİNDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINA MÜTEHAKİP, FİLYOS AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR. TOPRAĞA VERİLECEKTİR. 

DÖNDÜ USLUER'İN CENAZESİ

İLÇENİN DURSUNLAR KÖYÜNDEN İSMAİL KIZI, SELAHATTİN, İSMAİL, GÜL VE GÖNÜL’ÜN ANNELERİ, HÜSEYİN VE TAYFUN’UN KAYINVALİDELERİ, MEHMET USLUER’İN EŞİ DÖNDÜ USLUER VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA DURSUNLAR KÖYÜNDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

HAMİDE KOR'UN CENAZESİ

İLÇENİN MUHARREMŞAH KÖYÜNDEN EROL, HÜSEYİN, BİROL, VE ŞENOL’UN ANNELERİ, ŞABAN KOR’UN EŞİ HAMİDE KOR VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA MUHARREMŞAH KÖYÜ, KUYUMCUOĞLU MAHALLESİNDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

NECATİ KÖSE'NİN CENAZESİ

İLÇENİN ÇÖMLEKÇİ KÖYÜNDEN MERHUM MEHMET KÖSE’NİN OĞLU NECATİ KÖSE VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ÇÖMLEKÇİ KÖYÜNDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

ŞENGÜL ALPAY'IN CENAZESİ

İLÇENİN ÇAY MAHALLESİ’NDEN, MERHUM RAHMİ VE ZELİHA ALPAY’IN KIZLARI, İLÇEMİZ ESKİ ESNAFLARINDAN METİN VE ZUHAL KURT’UN KARDEŞLERİ, İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN TURGAY ALPAY, RAHŞAN ALPAY, GÜRAY ALPAY, TUĞÇE ALPAY VE TÜLAY AVCI’NIN HALALARI, AYLA USLU, LEYLA DEMİR, NECLA CAN, DERYA KOÇ, CEYDA AYKUT VE BERNA KURT’UN TEYZELERİ ŞENGÜL ALPAY VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAAT 11.30‘DA ÇAYCUMA DEVLET HASTANESİ’NDEN ALINARAK, ATATÜRK BULVARI’NDAKİ EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNACAK VE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP MERKEZ YENİ CAMİDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

HANIM ALACA'NIN CENAZESİ

İLÇENİN YEŞİLTEPE MAHALLESİ’NDEN, ÖZCAN, GÜLDEN, TÜRKAN VE BELEDİYE PERSONELLERİMİZDEN CANAN ALACA’NIN ANNELERİ, DOĞUKAN VE CEMRE’NİN BABAANNELERİ, ERAY, PELİN, YASİN VE ESİN’İN ANNEANNELERİ, SEKA’DAN EMEKLİ RECEP ALACA’NIN EŞİ HANIM ALACA VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAAT 11.30‘DA ÇAYCUMA DEVLET HASTANESİNDEN ALINACAK VE YEŞİLTEPE’DEKİ EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNDUKTAN SONRA ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP YEŞİLTEPE MAHALLESİ CAMİSİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

ÖZGÜR ÖTGÜÇ'ÜN CENAZESİ

İLÇENİN KARAKOÇ KÖYÜNDEN EMEKLİ MÜFTÜ TAHSİN ÖTGÜÇ’ÜN EŞİ ÖZGÜR ÖTGÜÇ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA KARAKOÇ KÖYÜ, KULOĞLU MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

 

 

   Bülent KANTARCI

    BELEDİYE BAŞKANI
       

      Başkanın Mesajı
      Özgeçmiş
      
      

 
       Kent Rehberi
 
    Nöbetçi Eczaneler
       Kurum ve Kuruluşlar
       Hastaneler
       Gezi Alanları
       ...