ANONSLAR

HACI DÖNDÜ YILDIRIM'IN CENAZESİ

İLÇENİN PEHLİVANLAR MAHALLESİNDEN, MERHUM HACI MOLLA İBRAHİM EMEKSİZ VE MERHUME AZİME EMEKSİZ’İN KIZLARI, FATMA, ŞERİFE, MERHUME HALİME VE MERHUM HACI İBRAHİM EMEKSİZ’İN ABLALARI, FATMA AKTAŞ, NERMİN İNCİRCİOĞLU VE ATAKAN YILDIRIM’IN ANNELERİ, GÜLFER YILDIRIM VE HAMİT İNCİRCİOĞLU’NUN KAYINVALİDESİ, BEYZA VE ÖZKAN’IN BABAANNESİ, HACI HÜSEYİN YILDIRIM’IN EŞİ, HACI DÖNDÜ YILDIRIM VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 16.00’DA PEHLİVANLAR MAHALLESİ, MUZAFFER ÇELİK CADDESİNDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNACAK VE MERKEZ YENİ CAMİNDE KILINACAK İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

HATİCE KÜBRA ERBAĞ'IN CENAZESİ

İLÇEMİZ EŞRAFINDAN MERHUM ZİHNİ VE MERHUME FATMA BİLİCİ’NİN KIZLARI, MERHUM MAKSUT VE HAYDAR BİLİCİ’NİN ABLALARI, NURGÜL, GÜLGÜN, BİLGİN VE ZONGULDAK SAĞLIK MESLEK LİSESİ MÜDÜRÜ ZEKİ ERBAĞ’IN ANNELERİ, MERHUM EMEKLİ ÖĞRETMEN NİYAZİ ERBAĞ’IN EŞİ HATİCE KÜBRA ERBAĞ VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KAHVECİOĞLU KÖYÜNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

FATMA BOSTANCI'NIN CENAZESİ

İLÇENİN GÜDÜLLÜ KÖYÜ, EYMÜR MAHALLESİNDEN, HULİSİ BOSTANCI’NIN ANNESİ, MERHUM KAMİL BOSTANCI’NIN EŞİ FATMA BOSTANCI VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP GÜDÜLLÜ KÖYÜNDE KILINCAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA EYMÜR MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

KAYIP/BULUNTU İLANI

1 Adet cep telefonu kaybolmuştur.Bulanın Belediyeye teslim etmesi rica olunur.

KAYIP/BULUNTU İLANI

1 Adet erkek cüzdanı düşürülmüştür.Bulanın Belediye'ye teslim etmesi rica olunur.

SU KESİNTİSİ / SU VE KANALİZASYON MÜDÜRLÜĞÜNDEN

Ana boru arazası nedeniyle Çay Mahallesinin, Veliköyü Mevkiinin suları saat 10:00 ile 12:00 saatleri arası verilemeyecektir.Abone sahiplerine duyurulur.

ATATÜRK DÜŞÜNCE DERNEĞİ ÇAYCUMA ŞUBE BAŞKANLIĞINDAN

Genel Merkezmiz tarafından Milli Mücadelemizin 100. Yılı dolayısıyla hazırlanan Atatürk ile ilgili Müze-Sergi içerikli Cumhuriyet Tır'ı tüm gün Yaşam Park'ta olacak ve yerel Sanatçılarımızdan oluşan türkü konserimiz olacaktır.Cumhuriyet Tır'ı yarın katlı otopark önündedir.  Tüm Halkımız davetlidir.

SU KESİNTİSİ / SU VE KANALİZASYON MÜDÜRLÜĞÜNDEN

Anaboru arızası nedeniyle, Karalar mahallesi ve Şahnalar mevkinin suları saat 13:00'e kadar verielemeyecektir.Abone sahiplerine duyurulur. 

MUSTAFA BAŞKURT'UN CENAZESİ

İLÇENİN TAŞÇILI KÖYÜNDEN MERHUM MUSTAFA BAŞKURT’UN OĞLU, HÜSEYİN VE HALİL BAŞKURT’UN KARDEŞLERİ, HAYRULLAH, FEYZULLAH, NİHAT VE SONER’İN AMCALARI, ÇAYCUMA DEVLET HASTANESİ PERSONELİ MURAT BAŞKURT’UN BABASI, DUSUNE BAŞKURT’UN EŞİ, MUSTAFA BAŞKURT VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ YARIN SABAH SAAT 10:00’DA TAŞÇILI KÖYÜNDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

BELEDİYE BAŞKANLIĞI'NDAN

Havaların ısınması nedeniyle yiyecek ve su bulmakta zorlanan sokak hayvanları için, Lütfen uygun gördüğünüz yerlere bir kap su ve yiyecek bırakınız.Teşekkürler

 

 

 

 

 

   Bülent KANTARCI

    BELEDİYE BAŞKANI
       

      Başkanın Mesajı
      Özgeçmiş
      
      

 
       Kent Rehberi
 
    Nöbetçi Eczaneler
       Kurum ve Kuruluşlar
       Hastaneler
       Gezi Alanları
       ...