ANONSLAR

SÜLEYMAN ERDEM'İN CENAZESİ

İLÇENİN AKPINAR KÖYÜNDEN YUSUF ERDEM’İN OĞLU, RAMAZAN ERDEM’İN BABASI SÜLEYMAN ERDEM VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP AKPINAR KÖYÜNDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

MAKBULE UZUN'UN CENAZESİ

İLÇENİN KARAAHMETLER KÖYÜNDEN MEHMET UZUN, ŞİNASİ UZUN, YAŞAR BAYINDIR, NERMİN ALAGÖZ VE NEVİN TOPLU’NUN ANNELERİ, HAKAN UZUN’UN BABAANNESİ, MERHUM HAKKI UZUN’UN EŞİ MAKBULE UZUN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA KARAAHMETLER KÖYÜNDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

HAYRİ KÖKTÜRK'ÜN CENAZESİ

İLÇENİN YENİ MAHALLE, BEYLER SOKAK’TAN MERHUME NESİBE VE MERHUM HACI MUSTAFA KÖKTÜRK’ÜN OĞULLARI, MERHUME HİKMET ÖZDEMİR, SÜLÜN, İHSAN, BURHAN VE MERHUM HALİT KÖKTÜRK’ÜN ABİLERİ, EMEKLİ ÖĞRETMEN AYŞE ÖZYURT, ARZU EKŞİ, İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN ENGİN VE ERGİN KÖKTÜRK’ÜN BABALARI, CAHİT ÖZYURT, CEMİL EKŞİ, LÜTFİYE VE AYNUR KÖKTÜRK’ÜN KAYINPEDERİ, SEÇİL, ERDEM, ÇAĞLA, EMRE, TOLGA, ENGİN CAN, ÖMER DEHA, ALİ EMİR VE HAYRİ EFE’NİN BÜYÜKBABALARI, HACI BEDRİYE KÖKTÜRK’ÜN EŞİ İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN KERESTECİ HACI HAYRİ KÖKTÜRK VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 11.30’DA ÇAYCUMA DEVLET HASTANESİNDEN ALINARAK, BEYLER SOKAKTAKİ EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNACAK VE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP BEYLER CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

HAYRİYE AKÇAALAN'IN CENAZESİ

İLÇENİN AHATLI KÖYÜ ELLEZİ MAHALLESİNDEN, NAHİDE, ZAHİDE, VAHİDE, AHMET, KENAN VE MERHUM MEHMET AKÇAALAN’IN ANNELERİ, BAKİ İNAM, ARSLAN AKGÖZ VE MUZAFFER DÖNGEL’İN KAYINVALİDELERİ, ENSAR VAKFI ÇAYCUMA ŞUBE BAŞKANI ADEM İNAM’IN ANNEANNELERİ, MERHUM BAYRAM EŞİ HAYRİYE AKÇAALAN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP AHATLI KÖYÜNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

HÜSEYİN BEKLEN'İN CENAZESİ

İLÇENİN YENİ MAHALLESİNDEN, YAŞAR, SATILMIŞ, ZEKİ VE FETİ BEKLEN’İN BABALARI, HASAN VE BELEDİYEMİZ ESKİ PERSONELLERİNDEN MERHUM SADULLAH BEKLEN’İN ABİSİ, MERHUME SANİYE BEKLEN’İN EŞİ HÜSEYİN BEKLEN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 13.30’DA KAHYAOĞLU CADDESİNDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNACAK VE İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP TAŞÇILI KÖYÜNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

ASIM ŞAHİN'İN CENAZESİ

İLÇENİN PEHLİVANLAR MAHALLESİNDEN MERHUM TAHSİN ŞAHİN’İN OĞLU, CAVİT, CANİP VE CAHİT ŞAHİN’İN BABALARI, MÜZEYYEN ŞAHİN’İN EŞİ ASIM ŞAHİN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP PEHLİVANLAR MAHALLESİ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA PEHLİVANLAR MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

HAYATİ KARABACAK'IN CENAZESİ

İLÇENİN ÇÖMLEKÇİ KÖYÜNDEN, NECATİ KARABACAK’IN OĞLU, ERDİ KARABACAK VE FUNDAN ŞEN’İN BABALARI, AYTEN KARABACAK’IN EŞİ, VERGİ DAİRESİ ESKİ MEMURLARINDAN HAYATİ KARABACAK VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP ÇÖMLEKÇİ KÖYÜ AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

FATMA KARA'NIN CENAZESİ

İLÇENİN YENİ MAHALLESİNDEN SADETTİN KARA VE AYTEN KARA’NIN YENGELERİ, YUSUF KARA’NIN EŞİ FATMA KARA VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN 10:30’DA YOLGEÇEN KÖYÜ MERKEZ AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

HANIM GÜLŞEN'İN CENAZESİ

İLÇENİN YOLGEÇEN KÖYÜNDEN MUHADDİN VE SEVGİ GÜLŞEN’İN ANNELERİ, TTK’DAN EMEKLİ ŞEF SATILMIŞ GÜLŞEN’İN EŞİ HANIM GÜLŞEN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP GÜLŞENLER MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

KAYMAKAMLIK MAKAMI / İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNDEN;

2918 SAYILI KARAYOLLARI TRAFİK KANUNUNUN 74. MADDESİNDE 26 EKİM 2018 TARİHİNDE YAPILAN DEĞİŞİKLİKLE;

         ‘’SÜRÜCÜLER TRAFİK İŞARETLERİ VE LEVHALARIYLA BELİRLENMİŞ KAVŞAKLAR, YAYA VE OKUL GEÇİTLERİNDEN GEÇMEK ÜZERE BULUNAN YAYALARA DURARAK İLK GEÇİŞ HAKKINI VERMEK ZORUNDADIRLAR.’’ HÜKMÜ GETİRİLMİŞTİR.

         BU KURALA UYMAYAN SÜRÜCÜLERE 488,00 TL TRAFİK İDARİ PARA CEZASI HÜKMÜ GETİRİLMİŞTİR.

         BU AMAÇLA İÇİŞLERİ BAKANLIĞIMIZ TARAFINDAN’’ÖNCELİK HAYATIN, ÖNCELİK YAYANIN ‘’ SLOGANIYLA 2019 YILI ‘’ YAYA ÖNCELİKLİ TRAFİK’’ YILI İLAN EDİLMİŞTİR.

         YIL BOYU SÜRDÜRÜLECEK DENETİMLERDE SÜRÜCÜ VE YAYALARIMIZIN MAĞDURİYET YAŞAMAMALARI İÇİN GEREKLİ HASSASİYETİ GÖSTERECEKLERİNE DAİR İNANCIMIZ TAMDIR.

         TÜM VATANDAŞLARIMIZA KAZASIZ, MUTLU, UMUTLU VE SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİZ.

 

 

 

   Bülent KANTARCI

    BELEDİYE BAŞKANI
       

      Başkanın Mesajı
      Özgeçmiş
      
      

 
       Kent Rehberi
 
    Nöbetçi Eczaneler
       Kurum ve Kuruluşlar
       Hastaneler
       Gezi Alanları
       ...