ANONSLAR

HATİCE POLAT'IN CENAZESİ

İLÇENİN ÇOMRANLI KÖYÜ’NDEN, HAYRİYE, ERDOĞAN, ALİ BAYRAM, HAYDAR, ARİF, TACETTİN VE MERHUM HAYRETTİN POLAT’IN ANNELERİ, KEMAL KALAFAT’IN KAYINVALİDESİ, UMUT VE PINAR’IN ANNEANNELERİ, MERHUM ALİ POLAT’IN EŞİ HATİCE POLAT VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN KİLİMLİ DAMARLI MAHALLESİNDEKİ EVİNDEN ALINARAK ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA ÇANAKÇILAR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

EMİNE KOÇ'UN CENAZESİ

İLÇENİN SİPAHİLER KÖYÜ’NDEN AVNİ VE RECEP KOÇ’UN ANNELERİ, MERHUM KAMİL KOÇ’UN EŞİ EMİNE KOÇ VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP SİPAHİLER KÖYÜ’NDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

EMRE YASİN YİĞİT'İN CENAZESİ

İLÇENİN PEHLİVANLAR MAHALLESİNDEN, ESKİ BERBER ESNAFLARDAN SABAHATTİN YİĞİT VE YILMAZ EREK’İN TORUNLARI, TAMER VE CEYHUN YİĞİT’İN YEĞENLERİ, SEVİLAY VE KÜLTÜR MERKEZİ PERSONELİ TAYFUN YİĞİT’İN OĞULLARI EMRE YASİN YİĞİT VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP SERDAROĞLU KÖYÜNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

ŞAHİZAR KÖSEOĞLU'NUN CENAZESİ

İLÇENİN AKYAMAÇ KÖYÜ’NDEN MEFTUN VE CELAL KÖSEOĞLU’NUN ANNELERİ, ŞENOL VE KENAN KÖSEOĞLU’NUN BABAANNELERİ, ÇAYCUMA MUHTARLAR DERNEĞİ BAŞKANI EKREM ÇELEN’İN HALASI, TCDD’DAN EMEKLİ NAİM KÖSEOĞLU’NUN EŞİ, ŞAHİZAR KÖSEOĞLU VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 11.00’DE AKYAMAÇ KÖYÜ’NDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

ALİYE KAYGISIZ'IN CENAZESİ

İLÇENİN ÇAY MAHALLESİ’NDEN MERHUME SATI VE MERHUM AHMET BİLİCİ’NİN KIZLARI, AYŞE ÖZÇELİK, AVNİYE BARUÖNÜ VE MERHUM ALİ BİLİCİ’NİN ABLALARI, OKTAY VE ÖZAY KAYGISIZ’IN ANNELERİ, MERHUM NADİR KAYGISIZ’IN EŞİ ALİYE KAYGISIZ VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN BURSA’DAKİ AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

HASAN KOCAARSLAN'IN CENAZESİ

İLÇENİN DEREKÖSELER KÖYÜ’NDEN, MERHUM ABDÜRRAHİM KOCAARSLAN’IN OĞLU, ALMANYA’DA YAŞAYAN HASAN KOCAARSLAN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA DEREKÖSELER KÖYÜ KOCAAHMETOĞLU MAHALLESİNDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

HİDAYET USLU'NUN CENAZESİ

İLÇENİN YUKARIGÖYNÜK KÖYÜ’NDEN, MERHUME CEMİLE VE MERHUM HAYRİ KABACI’NIN KIZLARI, ÇAYCUMA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MEMURU ERTUĞRUL USLU’NUN ANNESİ HİDAYET USLU VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN YUKARIGÖYNÜK KÖYÜ‘NDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

HAYRİYE KERÇİN'İN CENAZESİ

İLÇENİN GÜZELYAKA KÖYÜ’NDEN ŞİRİN PARLAK, MURADİYE BALOĞLU, ŞENAN VE EŞREF KERÇİN’İN ANNELERİ, FARUK BALOĞLU, MEHMET PARLAK VE FİKRİYE KÖKTÜRK KERÇİN’İN KAYINVALİDELERİ, ÖZGÜR PARLAK, SUAT VE FUAT BALOĞLU, OLCAY VE OKTAY KERÇİN VE GÜLNUR KERÇİN DEMİR’İN BÜYÜKANNELERİ, MERHUM EMRULLAH KERÇİN’İN EŞİ HAYRİYE KERÇİN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT: 14.00’ DE ÇAYCUMA DEVLET HASTANESİNDEN ALINARAK GÜZELYAKA KÖYÜNDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNDUKTAN SONRA, İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP GÜZELYAKA KÖYÜ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

SABRİYE DEMİR'İN CENAZESİ

İLÇENİN PEHLİVANLAR MAHALLESİNDEN, BELEDİYEMİZDEN EMEKLİ MERHUM SUCU SAİM UZALDI’NIN KIZKARDEŞİ, SEMRA VE ERTUĞRUL DEMİR’İN ANNELERİ, SİMGE VE MÜGE’NİN ANNEANNELERİ, ŞEREF, ŞENOL, ŞENER, ARZU VE MUSTAFA UZALDI’NIN HALALARI, MERHUM MEHMET DEMİR’İN EŞİ SABRİYE DEMİR VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN PEHLİVANLAR MAHALLESİNDEKİ EVİNDEN ALINARAK, MERKEZ YENİ CAMİYE GETİRİLİP, İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

ŞAHİNDE İSLAM'IN CENAZESİ

İLÇENİN ÇAY MAHALLESİ’NDEN SAMİ, NEVZAT VE RAHMİ İSLAM’IN ANNELERİ, MERHUM FEHMİ İSLAM’IN EŞİ ŞAHİNDE İSLAM VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN VELİKÖYÜ CAMİİNDE KILINACAK İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP, VELİKÖYÜ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

 

 

   Bülent KANTARCI

    BELEDİYE BAŞKANI
       

      Başkanın Mesajı
      Özgeçmiş
      
      

 
       Kent Rehberi
 
    Nöbetçi Eczaneler
       Kurum ve Kuruluşlar
       Hastaneler
       Gezi Alanları
       ...