ANONSLAR

BAYRAM AKÇAY'IN CENAZESİ

İLÇENİN YEŞİLTEPE MAHALLESİNDEN FATMA AKÇAY VE MERHUM MEHMET AKÇAY’IN OĞLU, TURGUT VE YAŞAR AKÇAY’IN KARDEŞLERİ, MERHUM AYKUT AKÇAY’IN BABASI, MİNE AKÇAY’IN KAYINPEDERİ, BERKANTCAN AKÇAY’IN BÜYÜKBABALARI, SELÇUK VE İLKER AKÇAY’IN AMCALARI, GÜLFİYE AKÇAY’IN EŞİ BAYRAM AKÇAY VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP YEŞİLTEPE MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR. 

BEHİCE ŞAHİN'İN CENAZESİ

İLÇENİN ÇAY KÖYÜNDEN RECEP ŞAHİN’İN EŞİ BEHİCE ŞAHİN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA ÇAY KÖYÜ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

LÜTFİYE EREN'İN CENAZESİ

İLÇENİN DEREKÖSELER KÖYÜNDEN, SAİM EREN VE EMEKLİ DİN GÖREVLİSİ NAİM EREN’İN ANNELERİ, MERHUM MEHMET EREN’İN EŞİ LÜTFİYE EREN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA DEREKÖSELER KÖYÜ, KADILAR MAHALLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

İSMET ŞİMŞEK'İN CENAZESİ

İLÇENİN ÇOMRANLI KÖYÜNDEN MERHUM SATILMIŞ ŞİMŞEK’İN OĞLU, İSMAİL HAKKI VE AHMET ŞİMŞEK’İN KARDEŞİ, UMUT, RAMAZAN VE ŞULE ŞİMŞEK’İN BÜYÜKBABALARI, MERHUME NAFİYE ŞİMŞEK’İN EŞİ İSMET ŞİMŞEK VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÇOMRANLI KÖYÜ MERKEZ CAMİİNDE KILINACAK İKİNDİ NAMAZININ ARDINDAN ÇOMRANLI KÖYÜ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

SANİYE YENİYAPI'NIN CENAZESİ

İLÇENİN SALTUKOVA BELDESİNDEN NEDİM, CEYHUN YENİYAPI, NEVİN BURNAZ VE NİLÜFER AKSOY’UN ANNELERİ, TURHAN AKSOY, BÜLENT BURNAZ VE SERAY YENİYAPI’NIN KAYINVALİDELERİ, MERVE, ANIL, İREM VE ALEYNA’NIN ANNEANNELERİ, EMRE VE ARDA’NIN BABAANNELERİ, NECATİ YENİYAPI’NIN EŞİ SANİYE YENİYAPI VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ÇORAK KÖYÜ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

TEVFİK KARA'NIN CENAZESİ

İLÇENİN PERŞEMBE BELDESİNDEN MERHUM HÜSNÜ KARA’NIN OĞLU, ALİ KARA VE ADAKÖY KÖYÜ ESKİ MUHTARI MUSTAFA KARA’NIN BABASI, TURHAN, MEHMET VE FATMA KARA’NIN BÜYÜKBABALARI, TEVFİK KARA VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ADAKÖY MAHALLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

HATİCE YÖRÜBAŞ'IN CENAZESİ

İLÇENİN MUHARREMŞAH KÖYÜNDEN SATİYE, AZİME, SATIBEY VE SATILMIŞ YÖRÜBAŞ’IN ANNELERİ, ADEM YÖRÜBAŞ’IN BABAANNESİ, SAMİ ÖZKADAM‘IN ANNEANNESİ, AHMET YÖRÜBAŞ’IN EŞİ HATİCE YÖRÜBAŞ VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜNİKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP MUHARREMŞAH KÖYÜ, YÖRÜBAŞOĞLU MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

HANIM KARA'NIN CENAZESİ

İLÇENİN YOLGEÇEN KÖYÜNDEN ARSLAN KARA, MEVSİME KARA VE HÜSEYİN KARA’NIN ANNELERİ, İSMAİL, CENGİZ , CEYHUN, YILDIZ, OĞUZHAN KARA VE ÖZLEM BEKMEZCİ’NİN BABAANNELERİ, MERHUM HASAN KARA’NIN EŞİ HANIM KARA VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP YOLGEÇEN KÖYÜ MERKEZ MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

HAŞİM KALINCI'NIN CENAZESİ

İLÇENİN KARALAR MAHALLESİNDEN ADİL VE TAHSİN YILMAZ’IN ENİŞTELERİ, ÇİĞDEM, SEÇKİN, ERKAN VE MERHUM ERSİN KALINCI’NIN BABALARI, ŞAİZAR KALINCI’NIN EŞİ HAŞİM KALINCI VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KARALAR MAHALLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

SATILMIŞ-EMİNE-SEVGİ-İREM KOCABAŞ'IN CENAZESİ

İLÇENİN YENİ MAHALLESİNDEN ORGANİZE SANAYİ SANDALYE FABRİKASI USTA BAŞI MURAT KOCABAŞ’IN BABASI SATILMIŞ KOCABAŞ, ANNESİ EMİNE KOCABAŞ, YENGESİ SEVGİ KOCABAŞ VE YEGENİ İREM KOCABAŞ ELİM BİR TRAFİK KAZASI SONUCU VEFAT ETMİŞLERDİR.

CENAZELERİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP YENİCE, YAMAÇ KÖYÜ, ORTA MAHALLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

 

 

   Bülent KANTARCI

    BELEDİYE BAŞKANI
       

      Başkanın Mesajı
      Özgeçmiş
      
      

 
       Kent Rehberi
 
    Nöbetçi Eczaneler
       Kurum ve Kuruluşlar
       Hastaneler
       Gezi Alanları
       ...