ANONSLAR

MUSTAFA GEBEDEK'İN CENAZESİ (11.08.2021)

          İLÇENİN GEMİCİLER MAHALLESİ’NDEN; İLYAS GEBEDEK’İN OĞLU, HANIM, BEHİYE VE HAYRULLAH GEBEDEK'İN KARDEŞLERİ, RAMAZAN VE TURGUT GEBEDEK’İN AMCALARI, ARZU DAĞLI’NIN BABASI   MUSTAFA GEBEDEK VEFAT ETMİŞTİR.
          CENAZESİ BUGÜN SAAT 11:00’DE EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN GEDİKLER MEZARLIĞINDA  TOPRAĞA VERİLECEKTİR. 
          DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜ İLE DUYURULUR.
          BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET, KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

SU KESİNTİSİ / SU VE KANALİZASYON İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜNDEN (10.08.2021)

          ANA BORU ARIZASI NEDENİYLE YENİ MAHALLENİN; OKTAY-OLCAY YURTBAY CADDESİ, BEYLER SOKAK MEVKİLERİNİN SULARI SAAT 16:00 DA VERİLECEKTİR. ABONELERİMİZE DUYURULUR.

YÜKSEL ÖZÇELİK'İN CENAZESİ (10.08.2021)

          İLÇENİN ÇAY MAHALLESİ’NDEN; MERHUM ÜMİT ÖZÇELİK VE AYŞE ÖZÇELİK’İN OĞULLARI, MERHUM ABDULLAH ÇALIK VE NURSEL ÇALIK’IN DAMADI, AYŞE, MEHMET VE İLYAS ÖZÇELİK’İN AĞABEYLERİ, HANDE VE MURAT ÖZÇELİK’İN BABALARI, DEVLET HASTANESİ EMEKLİ PERSONELİ SEBAHAT ÖZÇELİK’İN EŞİ, İLÇEMİZ ÇAY MAHALLESİ ÖNCEKİ DÖNEM MUHTARI YÜKSEL ÖZÇELİK VEFAT ETMİŞTİR.
          CENAZESİ BUGÜN SAAT 11:30’DA DEVLET HASTANESİNDEN ALINARAK JANDARMA LOJMANLARI KARŞISINDAKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE ÖĞLE VAKTİ MERKEZ YENİ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN ŞEHİR MEZARLIĞINDA   TOPRAĞA VERİLECEKTİR. 
          DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜ İLE DUYURULUR.
          BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET, KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

MUZAFFER TÜRKAN'IN CENAZESİ (09.08.2021)

          İLÇENİN İSTASYON MAHALLESİ’NDEN; SALİM TÜRKAN’IN OĞLU, ZAFER, SONGÜL, NURAN, NURCAN VE MURAT DURCAN’IN BABALARI, MERHUM NEBAHAT TÜRKAN’IN EŞİ MUZAFFER TÜRKAN VEFAT ETMİŞTİR.                                                                               
          CENAZESİ BUGÜN SAAT 11:30’DA  GÜL SOKAK’TAKİ EVİNİN ÖNÜNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN  KURTKÖYÜ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR. 
          DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜ İLE DUYURULUR.
          BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET, KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

NAİM KAFKAS'IN CENAZESİ (09.08.2021)

          İLÇENİN AHATLI KÖYÜ GEMEÇLER MAHALLESİ’NDEN; HASAN KAFKAS’IN OĞLU, SİYAMİ, ERCAN VE SANAYİ ESNAFLARINDAN SELAMİ KAFKAS’IN BABALARI, NAİM KAFKAS VEFAT ETMİŞTİR.                                                                               
          CENAZESİ BUGÜN SAAT 11:00’DE GEMEÇLER CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN  TOPRAĞA VERİLECEKTİR. 
          DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜ İLE DUYURULUR.
          BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET, KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

ZAHİRE SALTAN'IN CENAZESİ (09.08.2021)

           İLÇENİN YAKADEMİRCİLER KÖYÜ’NDEN YELİZ, AYLİZ VE CELALETTİN SALTAN’IN BABANNELERİ, SGK PERSONELİ BİROL SALTAN’IN TEYZESİ, EROL VE SÜLEYMAN SALTAN’IN YENGELERİ, MERHUM NUSRET SALTAN VE AYTEN KÖKSAL’IN ANNELERİ, MERHUM CELALETTİN SALTAN’IN EŞİ, ZAHİRE SALTAN VEFAT ETMİŞTİR.
          CENAZESİ BUGÜN SAAT 11:15’DE DEVLET HASTANESİNDEN ALINARAK, SALİHLER MAHALLESİ’NDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE YAKADEMİRCİLER MERKEZ CAMİİNDE ÖĞLE VAKTİ KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR. 
          DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜ İLE DUYURULUR.
          BELEDİYEMİZ MERHUMEYE ALLAH’TAN RAHMET, KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

Sıdıka Ünlütürk'ün Cenazesi (08.08.2021)

İlçenin Yeni mahalleden; Ümran, Nuray, Şengül, Atilla ve Cengiz Ünlütürk'ün anneleri, merhum Eyüp Sabri Ünlütürk'ün eşi Sıdıka Ünlütürk vefat eetmiştir. Cenazesi bugün saat:11:00'de Çaycuma Devlet hastanesinden alınarak saat:11:30'da Yeni mahalle Tunç sokaktaki evinin önünde okunacak kuran'ın ardından merkez caminde kılınacak öğle namazından sonra eski şehir mezarlığında toprağa verilecektir. Dost ve Akrabalarına üzüntüyle duyurulur. Belediyemiz merhumeye Allahtan rahmet kederli ailesine başsağlığı diler.

EMİNE UZAN'IN CENAZESİ (06.08.2021)

          İLÇENİN ÇAY MAHALLESİNDEN; EŞREF UZUN, CELAL UZAN, GÜNNUR EMİRZEOĞLU , MERHUME HATİCE VE MERHUME AYNUR ECE’NİN ANNELERİ, DOĞAN,GÜNEŞ,UFUK ECE, MEHMET EMİRZEOĞLU’NUN   ANNEANNELERİ, EMRE UZAN, İNANÇ, KIVANÇ UZUN’NUN BABAANNELERİ, MERHUM RECEP UZAN’IN EŞİ EMİNE UZAN  VEFAT ETMİŞTİR.
          CENAZESİ BUGÜN SAAT 16:00’DA ÇAY MAHALLESİ DERE SOKAK UZUN MARKETİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN’IN ARDINDAN KILINACAK İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA KIŞLA KÖYÜ MEZARLIĞINDA  TOPRAĞA VERİLECEKTİR. 
          DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
          BELEDİYEMİZ MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN (06.08.2021)

          YAŞAM PARK’TAKİ DOĞAL GÖLET DÜZENLENEREK HALKIMIZIN HİZMETİNE SUNULMUŞTUR. KANO, DENİZ BİSİKLETİ VE YELKEN GİBİ SU SPORLARININ YAPILABİLECEĞİ GÖLETTE TÜM HİZMETLER ÜCRETSİZDİR. SPORSEVER HALKIMIZA SAYGIYLA DUYURULUR.

DÖNDÜ USLU'NUN CENAZESİ (06.08.2021)

          İLÇENİN AHATLI KÖYÜNDEN; BELEDİYEMİZ PERSONELİ İRFAN USLU, ERTAN USLU, AYSEL GÖKMEN VE HATİCE DORUK’UN ANNELERİ, EMRAH, CİHAN, İSMAİL VE İDİL’İN BABAANNELERİ, GARANTİ BANKASI PERSONELİ EMİNE GÖKMEN GÜNER VE  KORAY GÖKMEN KADİR DORUK’UN ANNEANNELERİ, YENİDEN REFAH PARTİSİ İLÇE BAŞKANI TUNCAY USLU’NUN HALASI, AHATLI KÖYÜ ESKİ MUHTARI İRFAN USLU’NUN EŞİ DÖNDÜ USLU VEFAT ETMİŞTİR.
          CENAZESİ BUGÜN SAAT 11:00’DE AHATLI KÖYÜ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR. 
          DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
          BELEDİYEMİZ MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE 
BAŞSAĞLIĞI DİLER.

 

 

   Bülent KANTARCI

    BELEDİYE BAŞKANI
       

      Başkanın Mesajı
      Özgeçmiş
      
      

 
       Kent Rehberi
 
    Nöbetçi Eczaneler
       Kurum ve Kuruluşlar
       Hastaneler
       Gezi Alanları
       ...