ANONSLAR

REMZİ UÇAR'IN CENAZESİ

İLÇENİN GERİŞ KÖYÜNDEN MERHUM ABDULLAH UÇAR’IN OĞLU, EMEKLİ ÖĞRETMEN ARSLAN UÇAR’IN ABİSİ, REMZİ UÇAR VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA GERİŞ KÖYÜ, ÇAY MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

SAİT ORUÇOĞLU'NUN CENAZESİ

İLÇENİN DEREKÖSELER KÖYÜNDEN, TAHİR OĞLU SAİT ORUÇOĞLU VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP DEREKÖSELER KÖYÜNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA ORUÇOĞLU MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

FATİME DAĞLAR'IN CENAZESİ

İLÇENİN YENİ MAHALLEDEN, YUSUF, SUZAN, FİGEN, NERMİN VE MURAT’IN ANNELERİ, KENAN, HİKMET VE NEZAHAT’IN KAYINVALİDELERİ, YEŞİM, EMEL, MUSTAFA, ONGUN, ORAT, KADİR, ŞULE VE SEZAİ’NİN BABAANNELERİ, ELİF, MERVE, ÇAĞLA, ÇAĞRI, MERTER VE EKİNSU’NUN ANNEANNELERİ, MERHUM MUSTAFA DAĞLAR’IN EŞİ FATİME DAĞLAR VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP BEYLER CAMİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA PEHLİVANLAR MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

SEVGİ MALÇIK'IN CENAZESİ

İLÇENİN ÇAY MAHALLESİNDEN, MERHUM MAHMUT VE MERHUME YÜKSEL MISIRLI’NIN KIZLARI, YILDIZ VE MERHUM HAYATİ MALÇIK’IN GELİNLERİ, ZÜBEYDE, MÜSLÜM VE CİHANGİR MISIRLI’NIN KARDEŞLERİ, EYÜP SULTAN, VEYSEL KARANİ, MURAT KADİR, HABİBE, HARUN REŞİT VE MERHUM MEHMET HULUSİ’NİN YENGELERİ, ESİN VE YASİN MALÇIK’IN ANNELERİ, AHMET MALÇIK’IN EŞİ SEVGİ MALÇIK VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 11.30’DA ÇAYCUMA DEVLET HASTANESİNDEN ALINARAK, ÇAY MAHALLESİ, ÇAĞAN SOKAKTA BULUNAN EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNACAK VE MERKEZ YENİ CAMİDE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

NAHİDE AKBABA'NIN CENAZESİ

İLÇENİN DEREKÖYÜNDEN DURDU AKBABA’NIN EŞİ NAHİDE AKBABA VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA DEREKÖYÜ BOSTANCILAR MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

MEHMET BALOĞLU'NUN CENAZESİ

PERŞEMBE HACI İBADİ KÖYÜNDEN ALİ VE MURAT BALOĞLU’NUN BABALARI, SAİT BALOĞLU’NIN BÜYÜKBABASI, OYKA KAĞIT FABRİKASI PERSONELİ RECEP MALAKÇI’NIN KAYINPEDERİ HACI RASİM OĞLU MEHMET BALOĞLU VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP BALOĞLU MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

ATİLLA BİLİCİ'NİN CENAZESİ

İLÇENİN ÇAY MAHALLESİNDEN, MERHUM NECATİ VE MERHUME HATİCE BİLİCİ’NİN OĞLU, BERKANT, AYLA, SEVAL, MERAL VE FATOŞ’UN KARDEŞLERİ, SEMRA, SEVDA VE BELEDİYEMİZ MECLİS ÜYELERİNDEN SEZAİ BİLİCİ’NİN AMCA OĞLU ATİLLA BİLİCİ VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN İSTANBULDA İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

PERİHAN ŞALVARCIOĞLU'NUN CENAZESİ

İLÇENİN ÇAY MAHALLESİ KEMAL PAŞA CADDESİNDEN SERPİL VE SERKAN ŞALVARCIOĞLU’NUN ANNELERİ TTK KARADONDAN EMEKLİ SALİM ŞALVARCIOĞLU’NUN EŞİ PERİHAN ŞALVARCIOĞLU VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 10.00’DA ÇAYCUMA DEVLET HASTANESİNDEN ALINIP ÇAY MAHALLESİ İKİZEVLERDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNACAK VE BEYCUMA BEYTEPE MAHALLESİNDE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

FATMA KARAKAYA'NIN CENAZESİ

İLÇENİN VELİOĞLU MAHALLESİNDEN, HÜSEYİN, ZEYNEP, RUKİYE, MERVE VE YUNUS KARAKAYA’NIN ANNELERİ, RAMAZAN KARAKAYA’NIN EŞİ FATMA KARAKAYA VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 11.00’DE VELİOĞLU MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

MÜNEVVER KISABOYUN'UN CENAZESİ

GÖKÇEBEY BAKACAKKADI BELEDESİNDEN, EMEKLİ ASTSUBAY NİHAT KISABOYUN VE ÇAYCUMA DEVLET HASTANESİ PERSONELİ HEMŞİRE TÜRKAN ÖRENBAŞ’IN ANNELERİ, ŞENOL ÖRENBAŞ’IN KAYINVALİDESİ, TALAT KISABOYUN’UN EŞİ MÜNEVVER KISABOYUN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP BAKACAKKADI MERKEZ CAMİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA BAKACAKKADI MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

 

 

 

 

 

   Bülent KANTARCI

    BELEDİYE BAŞKANI
       

      Başkanın Mesajı
      Özgeçmiş
      
      

 
       Kent Rehberi
 
    Nöbetçi Eczaneler
       Kurum ve Kuruluşlar
       Hastaneler
       Gezi Alanları
       ...