ANONSLAR

KEMAL YİĞİT'İN CENAZESİ (05.08.2021)

          İLÇENİN ALİ KÖYÜNDEN; MERHUM RECEP YİĞİT’İN OĞLU, NURAN DÖNGEL, KEMALETTİN, RECEP, NURAY VE HANIM YİĞİT’İN BABALARI, SAADET YİĞİT’İN EŞİ KEMAL YİĞİT VEFAT ETMİŞTİR.

          CENAZESİ BUGÜN ALİ KÖYÜ HATİPOĞLU MAHALLESİ CAMİNDE İKİNDİ NAMAZINA MÜTEHAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN HATİPOĞLU MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

          DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

          BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

Belediye Başkanlığından

6831 Sayılı Orman Kanunu’nun 69. maddesine istinaden “Orman Yangınlarının Önlenmesi ve Söndürülmesinde Görevlilerin Görecekleri İşler Hakkındaki Yönetmelik” gereği, havaların ısınmasıyla orman yangınlarının artması söz konusu olacağından muhtemel orman yangınlarını önlemek amacıyla resmi izinli piknik mesire yerleri, tabiat parkları gibi alanlar ile yetkili kişiler, orman köylerinde yaşayanlar ve ormancılık faaliyetlerinde çalışanlar dışında, orman alanlarına giriş ve çıkışlar Orman Bölge Müdürlüğünün gösterdiği lüzum üzerine 31.07.2021 tarihinden 01.09.2021 tarihine kadar yasaklanmıştır. Bu karar kapsamında, Ormanlara 4 Km. mesafede yer alan ve orman köyü olan köylerin sınırları içinde çoban ateşi, piknik ateşi gibi ateşlere, bahçe ve anız temizliği maksatlı ateş yakılmasına, ayrıca düğün, eğlence amaçlı yapılan kutlamalarda, havai fişek, dilek balonu benzeri yanıcı maddelerin kullanımına müsaade edilmeyecektir. Yetkililerce yapılacak denetimlerde, görülecek aykırılıklar neticesinde, mevzuat hükümleri doğrultusunda gerekli adli ve idari işlemler yapılacaktır. Sayın halkımıza önemle duyurulur.

ŞAHİZER BÜYÜKYONCA'NUN CENAZESİ (31.07.2021)

İLÇENİN PEHLİVANLAR MAHALLESİNDEN, AYSEL, AYFER, YUKSEL, AKİF VE MEHMET BÜYÜKYONCA’NIN ANNELERİ, ZEKİ BÜYÜKYONCA’NIN EŞİ ŞAHİZER BÜYÜKYONCA VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAAT 11:30 DA SERDAROĞLU KÖYÜNDEKİ EVİNİN ÖNÜNE GETİRİLEREK BURADA OKUNACAK KUR’AN-I KERİM VE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN SERDAROĞLU KÖYÜ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR. DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜ İLE DUYURULUR. BELEDİYEMİZ MERHUMEYE ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞ SAĞLIĞI DİLER.

MİHRİCAN KABUK'UN CENAZESİ (31.07.2021)

İLÇENİN GEMİCİLER MAHALLESİNDEN, SEVGİ, SEVİL, SELDA, SELMA, SEMRA ÑIN ANNELERİ, RAMAZAN OSMAN, ASLAN, VELİME VE FATMAN'IN YENGESİ, MUSTAFA KABUK’UN EŞİ MİHRİCAN KABUK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAAT 12:00 DE EVİNİN ÖNÜNE GETİRİLEREK BURADA OKUNACAK KUR’AN-I KERİM’DEN SONRA KABUKLAR CAMİİNDE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN KABUKLAR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR. DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜ İLE DUYURULUR. BELEDİYEMİZ MERHUMEYE ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

HATİCE UÇAK'IN CENAZESİ (31.07.2021)

İLÇENİN YENİ MAHALLE GÜLLÜK CADDESİNDE MUKİM HACER GİDER, FATMA BALOĞLU, HACER VE ERGİN UÇAK’IN ANNELERİ, HÜLYA UÇAK’IN KAYIN VALİDESİ, MERHUM BEYTULLAH UÇAK’IN EŞİ HATİCE UÇAK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ, BUGÜN SAAT 12.00’DA ÇAYCUMA DEVLET HASTENESİNDEN ALINARAK ÇAYCUMA MERKEZ CAMİİNE GETİRİLİP, BURADA KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN İLÇEMİZ ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR. DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR. BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

VELİ TOPCU'NUN CENAZESİ (31.07.2021)

İLÇENİN VELİOĞLU MAHALLESİNDEN MERHUM MUHARREM TOPCUNUN OĞLU, ÖZLEM VE ÖZAY TOPCU’NUNİN BABALARI, MÜNEVVER, SATI, AYTEN, HİCRAN, HASİME, KASIM VE ALİ TOPCUNUN ABİLERİ, BELEDİYEMİZ ZABITA MEMURU OKAN ODABAŞ’IN DAYISI, ASİYE TOPCU’NUN EŞİ, SEKA’DAN EMEKLİ VELİ TOPCU VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ, BUGÜN SAAT 10.00’DA PEHLİVANLAR MAHALLESİ ZÜMRÜT EVLER SİTESİ ÖNÜNE GETİRİLİP, KUR’AN-I KERİM OKUNDUKTAN SONRA SAAT 11.00’DE İLÇEMİZ VELİKÖYÜ MAHALLESİ HÜSEYİNBEYLER MEZARLIĞINA NAKLEDİLECEKTİR. BURADA KILINACAK OLAN CENAZE NAMZININ ARDINDAN TOPRAĞA VERİLECEKTİR. DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR. BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

SU KESİNTİSİ / SU VE KANALİZASYON İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜNDEN (30.07.2021)

ANA BORU ARIZASI NEDENİYLE ÇAY MAHALLESİNİN; VELİKÖYÜ CADDESİ VE ABDULLAH KALAYCI CADDELERİNİN BİR KISNININ SULARI SAAT 19:30 DA VERİLECEKTİR.

ABONELERİMİZDE DUYURULUR.

SU KESİNTİSİ / SU VE KANALİZASYON İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜNDEN (30.07.2021)

ANA BORU ARIZASI NEDENİYLE, İSTASYON MAHALLESİNİN; KENAN AYDIN CADDESİ, CENGİZ TOPEL CADDESİ, KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ, DERMAN SOKAK VE TERMİNAL MEVKİLERİNİN SULARI SAAT 16:00' DA VERİLECEKTİR. ABONELERİMİZE DUYURULUR.

LÜTFEN DİKKAT! (29.07.2021)

          ÇAYCUMA DEVLET HASTANESİNDE YATAN BİR HASTA İÇİN B Rh NEGATİF KANA İHTİYAÇ VARDIR. KAN VERMEK İSTEYEN VATANDAŞLARIMIZIN YARIN ATATÜRK ANITI ÖNÜNDE BULUNACAK OLAN KIZILAY KAN MERKEZİ EKİBİNE BAĞIŞ YAPMALARI ÖNEMLE RİCA OLUNUR.

SÜLEYMAN AKGÜN'ÜN CENAZESİ (27.07.2021)

          ÇATALAĞZI BELEDİYE BAŞKANI ADNAN AKGÜN`ÜN KARDEŞİ SÜLEYMAN AKGÜN VEFAT ETMİŞTİR.
          CENAZESİ BUGÜN ÇATALAĞZI ULU CAMİİ`NDE İKİNDİ NAMAZINA MÜTAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA ÇATALAĞZI ASRİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
          DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜ İLE DUYURULUR.
          BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET, KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

 

 

   Bülent KANTARCI

    BELEDİYE BAŞKANI
       

      Başkanın Mesajı
      Özgeçmiş
      
      

 
       Kent Rehberi
 
    Nöbetçi Eczaneler
       Kurum ve Kuruluşlar
       Hastaneler
       Gezi Alanları
       ...