ANONSLAR

NEVZAT SATIR' IN CENAZE İLANI

İLÇENİN ÇAY MAHALLESİNDEN;

   BİRCAN ÖCEBE’NİN BABASI, SAMİ KURUYAMAÇ’IN DAYISI, ÖZCAN ÖCEBE’NİN KAYINPEDERİ, HAYRİYE SATIR’IN EŞİ NEVZAT SATIR VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 11:30’DE ÇAY MAHALLESİ, ARZUM SİTESİNDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNACAK VE ARDINDAN SEKA CAMİNDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA MUHSİNLER KÖYÜ  MEZARLIĞINDA  TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

   DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

   BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

ZÜHRİYE MISIRLI' NIN CENAZE İLANI

İLÇENİN YENİ MAHALLEDEN;

      EMİNE, ŞÜKRAN, HALİT, MÜRVET VE BELEDİYEMİZ PERSONELİ ERHAN MISIRLI’NIN ANNELERİ, BUKET VE BÜŞRA MISIRLI’NIN BABAANNELERİ, BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI KÖRPÜŞ MISIRLI’NIN KAYINVALİDESİ, MERHUM KUNDURACI NİZAMETTİN MISIRLI’NIN EŞİ ZÜHRİYE MISIRLI VEFAT ETMİŞTİR.

      CENAZESİ BUGÜN SAAT 11:00’DE YENİ MAHALLE, KAHYAOĞLU CADDESİ ÜZERİNDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNACAK VE ARDINDAN ŞEHİR  MEZARLIĞINDA  TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

      DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

      BELEDİYEMİZ MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

ŞÜKRÜ ARSLAN'IN CENAZESİ

          İLÇENİN YENİ MAHALLEDEN; VELİ YELKENCİ’NİN DAMADI, ZEKİYE VE MERVE’NİN BABALARI, UTKU ÖZ’ÜN KAYINPEDERİ, SEVİL ARSLAN’IN EŞİ AĞIR VASITA ŞOFÖRÜ ŞÜKRÜ ARSLAN VEFAT ETMİŞTİR.
          CENAZESİ BUGÜN SEKA CAMİNDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA YEŞİLTEPE MAHALLESİ ŞEHİT AYDIN BERBER MEZARLIĞINDA  TOPRAĞA VERİLECEKTİR. DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
          BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

LÜTFEN DİKKAT!!!

KORONAVİRÜSLE MÜCADELEDE YEPYENİ BİR AŞAMAYA ULAŞMIŞ BULUNUYORUZ.BU YENİ DÖNEMDE KONTROLLÜ SOSYAL HAYATIN SÜRDÜRÜLEBİLİR OLMASI İÇİN İKAZLARA DAHA FAZLA RİAYET EDİP, TEDBİRİ ASLA ELDEN BIRAKMAMAMIZ GEREKİYOR. LÜTFEN MASKELERİMİZİ KURALINA UYGUN BİR ŞEKİLDE TAKALIM.FİZİKİ MESAFEYE VE EL TEMİZLİĞİNE HER ZAMANKİNDEN ÇOK DAHA FAZLA DİKKAT EDELİM. TÜM KURALLARA HASSASİYETLE UYGULAYARAK, BUGÜNLERİ, HEP BERABER, EN SAĞLIKLI ŞEKİLDE AŞALIM.SABRINIZ, DİKKATİNİZ VE KURALLARA UYMAK İÇİN GÖSTERMİŞ OLDUĞUNUZ ÖZEN İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDER, SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİZ.

MUHTARLIK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜNDEN

BELEDİYEMİZ MAHALLE VE MÜCAVİR ALAN SINIRLARI İÇERİSİNDEKİ BİNA, ARSA, ARAZİ VERGİLERİ İLE İŞYERLERİNİN  ÇEVRE TEMİZLİK VERGİSİNİN İKİNCİ TAKSİTİNİ ÖDEME SÜRESİ 30 KASIM PAZARTESİ GÜNÜ SONA ERECEĞİNDEN, VATANDAŞLARIMIZIN CEZALI DURUMA DÜŞMEMELERİ İÇİN, VERGİLERİNİ BELEDİYEMİZ VEZNELERİNE VEYA İNTERNET ÜZERİNDEN E BELEDİYE HİZMETİMİZ YOLUYLA YATIRMALARI ÖNEMLE DUYURULUR.

ÇAYCUMA CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞINDAN

ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ'NE İDARE MEMURU ÖĞRENCİSİ ALIMI YAPILACAĞINDAN BAŞVURU YERİ VE TARİHLERİ, BAŞVURU ŞARTLARI BELEDİYEMİZ İLAN PANOSUNDA ASKIYA ÇIKMIŞ OLUP; SAYIN HALKIMIZA SAYGIYLA DUYURULUR.

SU KESİNTİSİ / SU VE KANALİZASYON İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜNDEN

ANA BORU ARIZASI NEDENİYLE, BELEDİYE SOSYAL TESİSLERİ SULARI SAAT 13:00 DA VERİLECEKTİR. ABONELERİMİZE DUYURULUR.

SU KESİNTİSİ / SU VE KANALİZASYON İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜNDEN

ANA BORU ARIZASI NEDENİYLE VELİOĞLU MAHALLESİ GEDİKLER VE HÜSEYİNBEYLER MEVKİİLERİNİN SULARI SAAT 13:00' DA VERİLECEKTİR ABONELERİMİZE DUYURULUR.

NABİYE BİLİCİ'NİN CENAZESİ

          İLÇENİN YENİ MAHALLEDEN; ESKİ SEKA VE KREDİ YURTLAR KURUMUNDAN EMEKLİ İLHAN BİLİCİ ,BELEDİYEMİZ PERSONELİ SERKAN BİLİCİ, ZEHRA ESEN VE ZERRİN TÜRKOĞLU’NUN ANNELERİ, İREM, BERKER VE DEFNE BİLİCİ’NİN BABAANNELERİ, EMRE, EREN,HANDAN VE HANDE’NİN ANNEANNELERİ, MERHUM İHSAN BİLİCİ’NİN EŞİ NABİYE BİLİCİ VEFAT ETMİŞTİR.
          CENAZESİ BUGÜN SAAT 14:00’DE YENİ MAHALLE 52 EVLER SİTESİ ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN’IN ARDINDAN KARAMUSA KÖYÜ DEDELER MAHALLESİ  MEZARLIĞINDA  TOPRAĞA VERİLECEKTİR.DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
          BELEDİYEMİZ MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

YETER GARDAŞ'IN CENAZESİ

          İLÇENİN ÇAY MAHALLESİNDEN; HAYRETTİN GARDAŞ’IN ANNNESİ, MERHUM HAYRULLAH GARDAŞ’IN EŞİ, YETER GARDAŞ VEFAT ETMİŞTİR.
          CENAZESİ BUGÜN SAAT 11:00’DE EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNACAK VE ALİ KÖYÜ MEZARLIĞINDA  TOPRAĞA VERİLECEKTİR. DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
          BELEDİYEMİZ MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.

 

 

   Bülent KANTARCI

    BELEDİYE BAŞKANI
       

      Başkanın Mesajı
      Özgeçmiş
      
      

 
       Kent Rehberi
 
    Nöbetçi Eczaneler
       Kurum ve Kuruluşlar
       Hastaneler
       Gezi Alanları
       ...