ANONSLAR

YAŞAR ERGÜN'ÜN CENAZESİ

İLÇENİN YAKADEMİRCİLER KÖYÜNDEN, HAYRİYE ORUÇ, NAZİKER YILDI VE MERHUM CEMALETTİN ERGÜN’ÜN ANNESİ, OSMAN ORUÇ’UN KAYINVALİDESİ, MERHUM HAYRİ ERGÜN’ÜN EŞİ YAŞAR ERGÜN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN YAKADEMİRCİLER KÖYÜNDE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA UZUNLAR MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

HALİT YAŞAR ORAL'IN CENAZESİ

SAFRANBOLU EŞRAFINDAN, ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ ÇAYCUMA ŞUBE BAŞKANI ZEKİ SAİM ORAL’IN BABASI HALİT YAŞAR ORAL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA SAFRANBOLU İLÇESİ KONARI KÖYÜ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

İBRAHİM MUSLUBAŞ'IN CENAZESİ

İLÇENİN YENİ KÖY KÖYÜNDEN MERHUM EYÜP MUSLUBAŞ’IN OĞLU HACI İBRAHİM MUSLUBAŞ VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 14:00’DE EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNDUKTAN SONRA CENAZE NAMAZI KILINARAK YENİ KÖY MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

MUHARREM KAHVECİ'NİN CENAZESİ

İLÇENİN KARAPINAR BELDESİNDEN CUMHURİYET HALK PARTİSİ KARAPINAR BELDE BAŞKANI KADİR KAHVECİ VE MUSTAFA KAHVECİ’NİN BABALARI MUHARREM KAHVECİ VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KARAPINAR MERKEZ CAMİDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA YOLGEÇEN KÖYÜNDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

YAŞAR DOMBAYCI'NIN CENAZESİ

İLÇENİN GÜZELYAKA KÖYÜNDEN, MERHUM NAZİF VE MERHUME FATİME VEREN’İN KIZLARI, NAZİF ÖZKAN’IN KAYINVALİDESİ, NİLGÜN, ERSİN VE BELEDİYEMİZ PERSONELLERİNDEN BİLGİN DEMİRSOY’UN ANNELERİ, DERİNSU DEMİRSOY’UN BABAANNESİ, ESRA, DAMLA VE AZİME ÖZKAN’IN ANNEANNELERİ YAŞAR DOMBAYCI VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP GÜZELYAKA KÖYÜNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

AVNİ YURTBAY'IN CENAZESİ

İLÇENİN İSTASYON MAHALLESİNDEN ERGİN YARDIM’IN ENİŞTESİ, SEFA, ÜMMÜHAN, NAGİHAN YURTBAY’IN BABALARI, SABRİYE YURTBAY’IN EŞİ AVNİ YURTBAY VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP İSTASYON MAHALLESİ GÖÇMENLER CAMİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN VELİOĞLU MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

SATIYE CİN'İN CENAZESİ

İLÇENİN ÇAY MAHALLESİNDEN DURDU, MUSTAFA, DURMUŞ, YILMAZ CİN VE DURKADIN ŞIKLI’NIN ANNELERİ, YÜKSEL ŞIKLI’NIN KAYIN VALİDESİ, ÇAYCUMA DEVLET HASTANESİ MÜDÜR YARDIMCISI ERDAL ŞIKLI’NIN HALASI, DURMUŞ CİN’İN EŞİ SATIYE CİN VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 11:00’DE ÇAYCUMA DEVLET HASTANESİNDEN ALINARAK, ÇAY MAHALLESİ ESKİ PAZARYERİ SOKAKTA BULUNAN EVİNİN ÖNÜNDE KURAN OKUNACAK VE MERKEZ YENİ CAMİNDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA, SANDALLAR KÖYÜNDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

GALİP ACAR'IN CENAZESİ

İLÇENİN YUKARIDERE KÖYÜNDEN MERHUM AHMET ACAR’IN OĞLU, NEVZAT, AYNUR, MÜZEYYEN, EMEL, REFİKA, MELEK, VE MERHUM TANER ACAR’IN BABALARI, HABİBE ACAR’IN EŞİ GALİP ACAR VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN YUKARIDERE KÖYÜ CAMİNDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA, YUKARI DEREKÖYÜ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

RECEP ÖZLER'İN CENAZESİ

İLÇENİN KAHVECİOĞLU KÖYÜNDEN MERHUM İSMAİL ÖZLER’İN OĞLU, MEVLÜT, NACİP VE MERHUM CEMİL ÖZLERİ’İN KARDEŞLERİ, HATİCE ERSOY VE MEHMET ÖZLER’İN BABALARI, RAMAZAN, ŞENOL, NURAY, RECEP VE NURGÜL’ÜN AMCALARI, BEDRİYE ÖZLER’İN EŞİ RECEP ÖZLER VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINDAN SONRA KAHVECİOĞLU KÖYÜ, MERKEZ MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

ZÜHRE TANFENER'İN CENAZESİ

İLÇENİN ÇAY MAHALLESİNDEN ALİ, İSMET, OSMAN TANFENER VE AYSEL KÖKTÜRK’ÜN ANNELERİ, BEYHAN, CANAN TANFENER VE VEDAT KÖKTÜRK’Ü KAYINVALİDESİ, DENİZ TANFENER’İN BABAANNESİ, UTKAN VE ÇAĞLA KÖKTÜRK’ÜN ANNAANNELERİ, MERHUM HÜSEYİN TANFENER’İN EŞİ, ZÜHRE TANFENER VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ BUGÜN SAAT 15:30’DE ÇAYCUMA DEVLET HASTANESİNDEN ALINARAK ÇAY MAHALLESİ KEMALPAŞA CADDESİNDE BULUNAN EVİN ÖNÜNDE KURAN OKUNACAK VE SEKA CAMİNDE KILINACAK İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

 

 

 

 

 

   Bülent KANTARCI

    BELEDİYE BAŞKANI
       

      Başkanın Mesajı
      Özgeçmiş
      
      

 
       Kent Rehberi
 
    Nöbetçi Eczaneler
       Kurum ve Kuruluşlar
       Hastaneler
       Gezi Alanları
       ...