Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Çaycuma’da görev yapan basın mensuplarıyla bir araya geldi. Seka Sosyal Tesislerinde verilen öğle yemeğine belediyemizin Basın Yayın ve Halkla İlişkiler müdürlüğü personeli de katıldı. Başkan Kantarcı günün anısına takvim, ajanda ve kitaptan oluşan hediyelerini basın emekçilerine sunarak, toplu bir şekilde hatıra fotoğrafı da çektirdi.
İLÇEMİZ AYVAZLAR MAHALLESİ’NDEN, HAYRİYE İNAM VE FATİME AKYÜZ’ÜN ANNELERİ, RAMAZAN,…
Çaycuma Belediyesi yeni hizmete soktuğu çöp konteynırlarını talep eden vatandaşlara…
İLÇENİN YOLGEÇEN KÖYÜ`NDEN; MERHUM NURİ BAŞÖREN`İN OĞLU, MUZAFFER, BİLAL VE…
Başkan Kantarcı; “Halkımıza geçmiş olsun” Çaycuma’da ani başlayan aşırı sağanak…