Yol şeritleri yeniden boyanırken hız sınırını belirten uyarılar da yazıldı. Çaycuma Belediyesi hizmete giren 6 Nisan kavşağında yol çizgi çalışması yaptı. Çaycuma köprübaşı mevkiinde hizmete giren kavşakta yol şeritleri yeniden boyanırken hız sınırını belirten uyarılar da yazıldı. Trafik akışını kolaylaştıran ve şehrin görsel güzelliğine katkı veren çalışma beğeni aldı.
İLÇENİN ÇAY MAHALLESİ’NDEN; ATİLLA, ATAY VE AKIN SAĞTEKİN’İN ANNELERİ, ŞENGÜL…
Zonguldak İl Emniyet Müdürü Osman Ak ve Çaycuma Emniyet Müdürü…
İLÇENİN MUHSİNLER KÖYÜ’NDEN, ABDULLAH ÇÖKELEZ’İN OĞLU, BAKİ VE RAMAZAN ÇÖKELEZ’İN…
Su Kesintisi İlanı Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğünden Abone Su…