İLÇENİN İSTASYON MAHALLESİNDEN; MERHUME AYŞE VE MERHUM NADİR ÖZADA’NIN OĞULLARI, SAGIP, SAİM VE NERİMAN ÖZADA’NIN KARDEŞLERİ, MUSTAFA ÇİLOĞLU’NUN ENİŞTESİ, SELİN VE SEMİH ÖZADA’NIN BABALARI NURCAN ÖZADA’NIN EŞİ ÇAYCUMA MİLLİ EMLAK ŞEFLİĞİ`NDE MEMUR AHMET ÖZADA VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN SAAT 14:00`DA ÇAYCUMA DEVLET HASTANESİ`NDEN ALINIP, İSTASYON MAHALLESİ DEMİRYOLU CADDESİ`NDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KUR`AN VE İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP İSTASYON GÖÇMENLER CAMİİ`NDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN ÇAYCUMA ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜ İLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET, KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.
Antalya’da düzenlenen Yapex Restorasyon Fuarı’na katılan Çaycuma Belediyesi büyük ilgi…
Çaycuma Şoför ve Otomobilciler Odası Başkanı Barbaros Uçar ve yönetim…
Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı, 8 Mart Dünya kadınlar Günü nedeniyle…
Çaycuma Belediyesi, Ticaret Sanayi Odası ile Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın…