Allah bir daha böyle acılar yaşatmasın

Allah bir daha böyle acılar yaşatmasın

Yayınlanma Tarihi: 17.02.2023 - Cuma | Görüntülenme Sayısı: 378 görüntüledi

Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı, Miraç Kandili nedeniyle yayımladığı mesajda, “Bu gece yüce Allah’tan yaşadığımız böylesi felaketleri bir daha bizlere göstermemesi için niyazda bulunacak, depremlerde hayatını kaybeden vatandaşlarımızın aziz ruhları, geride kalanların yaralarının bir an evvel sarılması için dualar edeceğiz.” dedi.

Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı Miraç Kandili nedeniyle bir mesaj yayımladı. Kantarcı mesajında, “Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından büyük acılar yaşadığımız tam da şu günlerde Miraç Kandili’nin manevi iklimine girmiş bulunuyoruz. İnsanlar beş vakit namazın da farz kılındığı bu mübarek gecede, hepimiz ellerimizi semaya açıp, yüce Allah’tan yaşadığımız böylesi felaketleri bir daha bizlere göstermemesi için niyazda bulunacak, depremlerde hayatını kaybeden vatandaşlarımızın aziz ruhları, geride kalanların yaralarının bir an evvel sarılması için dualar edeceğiz. Halen enkaz altında kurtarılmayı bekleyen vatandaşlarımıza dayanma gücü, arama kurtarma çalışması yapan ekiplere kolaylık, bölge halkına ve tüm ulusumuza sabır ve metanet dileği dualarımızın içinde çok özel bir yer tutacak.” dedi.

BU BÜYÜK DEPREM DERS ALDIĞIMIZ SON FELAKET OLSUN
Millet olarak el ele vererek bu karanlık günleri de aşacaklarını söyleyen Kantarcı, “Hepimiz çok üzüntülüyüz. Daha Amasra’daki maden faciasının acısını atlatamadan meydana gelen büyük felaket, her birimizi derinden etkiledi. Tek tesellimiz milletin göz yaşartan bir beraberlik duygusuyla birbirine kenetlenmesi oldu. Halkımızın her fırsatta ortaya koyduğu engin sağduyusu ve ferasetiyle bu karanlık günleri de aşacağımıza inanıyorum. Şimdi bizlere düşen bu faciadan dersler çıkarıp büyük depremin ders aldığımız son felaket olması için gereken her şeyi yapmaktır. Bu duygularla başta aziz Çaycumalılar ve Zonguldaklı hemşehrilerim olmak üzere tüm İslam aleminin Miraç Kandili’ni kutluyor, mübarek günün tüm insanlığa barış, huzur, sağlık, esenlik ve felaketlerden uzak günler getirmesini diliyorum. Depremde hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah rahmet eylesin. Ulusumuzun bir kez daha başı sağ olsun.” diyerek tamamladı.

İlginizi Çekebilecek Yazılar

50 ADET BİLBOARD PANO KONULMASI…

MUHTELİF YERLERE 50 ADET BİLLBOARD PANO KONULMASI VE İŞLETİLMESİ İŞİ…

28.08.2014
Perşembe
Detaylar

Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı telefonla…

Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı telefonla bağlandığı bir televizyon kanalında yaptığı…

05.03.2021
Cuma
Detaylar

AYDOĞAN BERBER’İN CENAZESİ

İLÇENİN YEŞİLTEPE MAHALLESİ’NDEN; MERHUM SAFFET BERBER’İN OĞLU, ÇAĞLAR BERBER’İN AĞABEYİ,…

28.12.2021
Salı
Detaylar

YAŞAR ÇAKMAKLI’NIN CENAZESİ

BEYCUMA BELDESİ EŞRAFINDAN, FİGEN, BİRSEN, BİRTEN, BURÇİN, ERÇİN VE GÜRHAN…

12.12.2023
Salı
Detaylar