Anneler Günü nedeniyle Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, şehit er Aydın Berber in Yeşiltepe mahallesindeki annesini ziyaret ederek çiçek taktim etti. Başkan Kantarcı mahallede düzenlenen Hıdrellez etkinliğine de katıldı. Ardından Kaymakam Serkan Keçeli ile birlikte Huzurevinde düzenlenen Anneler Günü Etkinliğine katılan Başkan Kantarcı Huzurevi sakinleriyle sohbet etti. Etkinliğe Kaymakam Keçeli ve Başkan Kantarcı’nın yanı sıra Kent Konseyi Başkanı Neşe Köktürk, CHP Kadın Kolları Başkanı Güliz Aktaş ile Başkan Kantarcı’nın Eşi Belgin Kantarcı da katıldı. Etkinlikte Nihat Kantarcı Anadolu Lisesi öğrencileri canlı müzik ziyafeti sundu.
ZONGULDAK EŞRAFINDAN, MERHUM MUZAFFER VE MERHUME MÜBERRA BURUNSUZ’UN DAMATLARI, NURTEN…
ANA BORU ARIZASI NEDENİYLE; YENİ MAHALLENİN; KAHYAOĞLU CADDESİ, UZALDI CADDESİ…
Yapılan yatırımlarla doğal gaz ana boru hattı tamamlanan Çaycuma’da, bazı…
Çaycuma Belediye Meclisi haziran ayı toplantısında, bazı sokaklara, kentin tarihi,…