ANNELERİN HUZUR İÇİNDE BAŞINI YASTIĞA KOYMASINI SAĞLAMAK, EN ÖNEMLİ HEDEFİMİZDİR

ANNELERİN HUZUR İÇİNDE BAŞINI YASTIĞA KOYMASINI SAĞLAMAK, EN ÖNEMLİ HEDEFİMİZDİR

Yayınlanma Tarihi: 12.05.2024 - Pazar | Görüntülenme Sayısı: 41 görüntüledi

ANNELERİN HUZUR İÇİNDE BAŞINI YASTIĞA KOYMASINI SAĞLAMAK, EN ÖNEMLİ HEDEFİMİZDİR

 

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı Anneler Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı. Kantarcı mesajında, “Derin yoksulluğun tüm kahrını çeken anneler, çocuklarının en temel gereksinimlerini bile karşılamakta zorluk çekiyor. Ülkemizin insan kaynağının da heba olmasına neden olan bu durum kabul edilemez. Her annenin akşamları huzur içinde başını yastığa koymasını sağlamak, önümüzdeki en önemli hedeftir.” dedi.

 

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı Anneler Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı. Kantarcı mesajında, “Bizi dünyaya getirip hayatla mücadele edecek bilgiyi, özgüveni, cesareti kazandıran annelerimiz, aynı zamanda, sevgi, merhamet ve adalet gibi duyguları içimize nakşeden en kutsal varlıklarımızdır. Hepimizin yaşam boyunca rehberi, ilk öğretmeni de olan anneler, evlatlarını canından aziz bilerek her türlü zorluğa göğüs gerer. Yemeyen yediren, giymeyen giydiren annelerimiz, şefkatin, merhametin, fedakarlığın canlı timsalidir. Ailemizin ve toplumumuzun temel direği olan annelerin iyi bir insan yetiştirmek için harcadığı emeğin boşa gitmediğini gösterip gurur duyacakları evlatlar olmak hepimizin görevidir.” dedi.

 

ÜLKE YÖNETİMİNE AKLI VE BİLİMİ EGEMEN KILARAK SORUNLARI AŞACAĞIZ

Başkan Kantarcı mesajını, “Başta Filistin olmak üzere dünyanın dört bir yanında sürüp giden savaşlarda yavrularını kaybeden annelerin gözyaşları hiç dinmiyor. Ülkemizde pek çok anne yaşanan ekonomik sorunlar nedeniyle, evlatlarının geleceğinden endişe duyuyor.  Derin yoksulluğun tüm kahrını çeken anneler, çocuklarının en temel gereksinimlerini bile karşılamakta zorluk çekiyor. Ülkemizin insan kaynağının da heba olmasına neden olan bu durum kabul edilemez. Her annenin akşamları huzur içinde başını yastığa koymasını sağlamak, önümüzdeki en önemli hedeftir. Ülke yönetimine aklı ve bilimi egemen kılarak bu sorunları aşacağımıza inanıyor, başta şehit ve gazi anneleri ile sevgili annem olmak üzere tüm annelerin anneler gününü kutluyor, hepsine huzur ve mutluluk dolu bir yaşam diliyorum.” diyerek tamamladı.

İlginizi Çekebilecek Yazılar

RIZA ESEN’İN CENAZESİ

İLÇENİN GEMİCİLER MAHALLESİ’NDEN; VACİT, HÜSEYİN, AYHAN, ADNAN, HAKAN VE MERHUM…

06.12.2021
Pazartesi
Detaylar

SÜLEYMAN KAVUKLU’NUN CENAZESİ

İLÇENİN HACILAR KÖYÜ’NDEN, KOÇKAN İNŞAAT’IN ESKİ ÇALIŞANLARINDAN AYHAN KAVUKLU’NUN BABASI…

18.01.2023
Çarşamba
Detaylar

İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğünden

Sahipli kedi ve köpeklerin mikroçip takılarak kayıt altına alınması ve…

15.12.2022
Perşembe
Detaylar

Çaycuma Belediyesi İmar ve Şehircilik…

22.09.2016
Perşembe
Detaylar