İLÇENİN İSTASYON MAHALLESİNDEN; MERHUM MEHMET VE HAYRİYE GEDİK’İN OĞULLARI. AYTEN, AYSEL,EROL,MEHMET VE RECEP GEDİK’İN BABALARI, HALİSE EŞİ ESKİ İSTASYON ESNAFLARINDAN LOKANTACI ARSLAN GEDİK VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE VAKTİ İSTASYON MAHALLESİ GÖÇMENLER CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN VELİOĞLU HÜSEYİNBEYLER MEZARLIĞINA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.
İLÇENİN YUKARIDERE KÖYÜ BOSTANCILAR MAHALLESİNDEN; HAYRİYE, RAMAZAN, NURHAN, ERHAN VE…
Çaycuma Çocuk Belediyesi yeni başkanını seçti. 4 adayın yarıştığı seçim…
Çaycuma’da eğitim veren beş okul sosyal sorumluluk projesi kapsamında topladıkları…