İLÇENİN YENİ MAHALLESİ’NDEN, MERHUM RASİM VE MERHUME NAZMİYE YILMAZ’IN OĞULLARI, GÜLCAN AYTEPE, SONGÜL GÖREN, RASİM VE SAMİ YILMAZ’IN BABALARI, BEDRİ AYTEPE VE TARIK GÖREN’İN KAYINPEDERİ SEKA’DAN EMEKLİ ASIM YILMAZ VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN SAAT 11.00’DE GÜLLÜK CADDESİ’NDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP SEKA CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN BEYCUMA KASIMLAR MAHALLESİ AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.
İLÇENİN SİPAHİLER KÖYÜ’NDEN, NEZAKET DOHANCIOĞLU, HAMİDE AKYÜZ, MUZAFFER, BAYRAM VE…
Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği ile Çaycuma Kent Konseyi Engelliler Meclisi…
Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı Öğretmenler Günü nedeniyle ziyaret ettiği…
GÖKÇEBEY ÜÇBURGU KÖYÜ DAVUTOĞLU MAHALLESİ’NDEN, MERHUM YUSUF YILMAZ’IN OĞLU TCDD’DEN…