Zonguldak Sanat Tiyatrosu oyuncularının sahneye koyduğu “Ayıp ettik” adlı oyun, Çaycuma’da sergilendi. Uğur Yağcıoğlu’nun yazıp Erhal Koltuk’un yönettiği ve Çaycuma Belediyesinin katkılarıyla sahne alan oyun izleyenlerden büyük beğeni aldı. Çaycuma Kültür ve Sanat Merkezi’nde sergilenen oyunu Belediye Başkanı Bülent Kantarcı da izledi. Oyunun sonunda Yönetmen Erhal Koltuk’a bir buket çiçek sunan Başkan Kantarcı, “Sizleri burada görmekten çok mutlu oldum. Ülkemizin zor zamanlarında bizleri bir parça da olsa başka dünyalara taşıdığınız için teşekkür ediyorum. Bu akşam yüzümüzdeki gülme kasları sayenizde hareket etti” dedi.
Çaycuma Belediyesinin 10 Kasım Atatürk’ü Anma Haftası etkinlikleri kapsamında, “Pedallar…
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kastamonu’nun Bozkurt ilçesinde 11 Ağustos 2021’de…
Çaycuma Belediyesi Meclisinin nisan ayı toplantısının 2. birleşimi yapıldı. Toplantıdan…
Belediyemizce düzenlenen “Mandasıyla Yoğurduyla Çaycuma” ulusal karikatür yarışmasına katılan eserler…