İLÇENİN VELİOĞLU MAHALLESİ’NDEN; AYŞE VE İSMAİL TOPCU’NUN OĞULLARI, BURCU VE BURAK TOPCU’NUN AĞABEYLERİ, ARAS TOPCU’NUN BABASI, SEMRA TOPCU’NUN EŞİ MUHAMMET AYTAÇ TOPCU VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN 10:30’DA HÜSEYİNBEYLER MAHALLESİ’NDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN’IN ARDINDAN SAAT 11:00’DA HÜSEYİNBEYLER AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜ İLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞ SAĞLIĞI DİLER.
İlçede 10 kilometreye yakın bisiklet yolu yapan Çaycuma Belediyesi daha…
Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Çaycuma İlçe Emniyet Müdürü Ömer…
Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı 15 Temmuz Milli Birlik ve Dayanışma…