Çaycuma Belediyesi Türk Sanat Müziği Topluluğu tarafından Kültür ve Sanat Merkezinde düzenlenen geleneksel 17. Bahar Konseri yoğun ilgi gördü.
Konserde Çaycuma Belediyesi Türk Sanat Müziği Topluluğu Başkanı Hamza Başören programa katılanlara teşekkür ederek bu etkinliğinin 17’ncisini gerçekleştirdiklerini ve geleneksel hale getirdiklerini ifade etti. Yapılan konuşmanın ardından birbirinden güzel eserler, koro ve solistler tarafından söylendi. Konserde konuk sanatçı İpek Merve Tahancı da şarkılar söyleyerek sanatseverlerin ilgi odağı oldu.
Etkinlik sonunda Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Çaycuma Belediyesi Türk Sanat Müziği Topluluğu’na teşekkür ederek konuk sanatçı İpek Merve Tahancı’ya üzerinde Kadıoğlu Mozaiklerinin yer aldığı plaket taktim etti.
Etkinliğe; Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, İlçe Jandarma Garnizon Komutanı Yüzbaşı Selçuk Özen, CHP Zonguldak eski Milletvekili Ali İhsan Köktürk, Almanya/Lennestadt Uyum Meclisi Başkanı Nedim Kalembaşı ve çok sayıda davetli katıldı.
Yazar Ali Kaya Çaycuma’da yaptığı imza gününde, “Her insan doğal…
Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, herkesin birlik ve beraberlik içinde…
Çaycuma’da, Muharrem ayı nedeniyle 4 bin kişilik aşure dağıtıldı. Çaycuma…