İLÇENİN ÇAY MAHALLESİ’NDEN; MERHUME HALİME VE MERHUM DURMUŞ GÖREN’İN OĞULLARI, SERAP, SEMİH VE NEZİH GÖREN’İN BABALARI, MELEK, NİHAL VE ŞÜKRAN GÖREN’İN AĞABEYLERİ, CAN, ÇAĞATAY, EGE VE SUDE GÖREN’İN DEDELERİ EMEKLİ ÖĞRETMEN BAKİ GÖREN VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN 11.45’DE ÇAYCUMA DEVLET HASTENESİNDEN ALINARAK GÜNEŞ MÜFTÜOĞLU SOKAK’TAKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE CUMA VAKTİ MERKEZ YENİ CAMİSİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN ŞEHİR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.
Çaycuma Belediyesi temmuz ayı meclis toplantısında, yeni açılan imar yollarına…
Dokuz yıla yakın bir süredir kenti yeni baştan inşa eden…
İLÇENİN PEHLİVANLAR MAHALLESİ’NDEN; NURETTİN KAPSUK’UN GELİNİ, YÜKSEL, YÜCEL VE MUHAMMET…
Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı Çaycuma’nın kardeş kenti Lennestadt’ın yen belediye…