ÇAYCUMA KAYMAKAMLIĞI, ÇAYCUMA BELEDİYESİ, ÇAYCUMA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜN KATKILARIYLA OKULUMUZ TARAFINDAN, 11-21 MART TARİHLERİ ARASINDA KÜLTÜR MERKEZİNDE DÜZENLENEN 3. GELENEKSEL ÇAYCUMA KİTAP FUARI HALKIMIZIN ZİYARETİNE AÇILMIŞTIR. FUARIN RESMİ AÇILIŞI BUGÜN SAAT 16:00’DA YAPILACAKTIR.
TÜM HALKIMIZA SAYGIYLA DUYURULUR.
Çaycuma’da kendi yetiştirdikleri ürünleri yol üzerinde satan köylü kadınlarına Çaycuma…
İLÇEMİZ GEMİCİLER MAHALLESİ’NDEN, ŞENGÜL YILMAZ, NEŞEGÜL, GÜLAY, GÜLDAY VE ŞENDOĞAN…
Seçim döneminde vaat edilen bir proje daha hayata geçti. Çaycuma…