Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, yapımı devam etmekte olan Çaycuma Devlet Hastanesi’nin ek binasında incelemelerde bulundu. Başkan Kantarcı, yüklenici firmanın yetkililerden 72 yataklı ek hastane binası inşaatının 2 ay sonra tamamlanıp tefrişatına başlanacağı bilgisini aldı. Ek binanın bölgede büyük bir ihtiyaca cevap vereceğini kaydeden Başkan Kantarcı, “Bizler de ek binanın biran önce bitirilmesini ve hizmete hazır hale gelmesi için konunun takipçisi oluyoruz. Biran önce faaliyete geçmesini arzuluyoruz.” dedi.
CHP İl Başkanı Ertuğrul Koltuk’un ziyaretinde konuşan Başkan Kantracı önemli…
İLÇENİN AHATLI KÖYÜ ELLEZLİ MAHALLESİ’NDEN, PAKİZE, NEVİN, ESMA, İSMAİL, ŞABAN…
Hukuk hepimizin huzur ve güven içinde yaşamasının, bir arada yaşam…